Filtruj terminy

Neurolog Dziecięcy Gdańsk

Grażyna Konkel

Balcerskiego 35
80-299 Gdańsk

Szanowni rodzice - omijajcie tą Panią szerokim łukiem.
Specjalnie napisałam "tą Panią" a nie "tą Panią dr" bo ta Pani nie ma takiego tytułu naukowego.
Wiele osób odruchowo nazywa lekarza "doktorem". Nie dziwię się, sama też tak robię, ale tylko w stosunku do lekarzy którzy swoich pacjentów (i ich rodziców) traktują profesjonalnie i z szacunkiem.
Niestety, ta Pani na pieczątce ma skrót "lek.med." więc żaden z niej doktor.
Swoim zachowaniem ...

dr n. med. Maria Mazurkiewicz-Bełdzińska

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Najlepsza doktor jaka spotkaliśmy na swojej drodze zawsze gotowa pomoc i mieć chociaż chwilę czasu żeby porozmawiać Bardzo pomogła i dzisiaj napady nie są już problemem
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Anna Olszewska

Dom Medyczny "Kołobrzeska" NCMed Przychodnie
Kołobrzeska 46
80-391 Gdańsk

Wspaniały człowiek i lekarz! Pani doktor kompleksowo zajęła się moim synkiem, poświęca dużo czasu na dokładne zbadanie dziecka, na wywiad z rodzicami, obserwację dziecka, ma czas na wysłuchanie pytań i udziela wyczerpujących odpowiedzi co chwila upewniając się czy wszystko jest zrozumiałe. Nie ma problemów z wystawieniem skierowań na specjalistyczne badania, czy do ośrodków rehabilitacji. Udziela cennych wskazówek, jest serdeczna i jednocześnie rzeczowa, konkretna. Bada dziecko kompleksowo i słucha rodziców. Dzięki ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Marta Bogotko-Szarszewska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Gdańsk

Bardzo kompetentny, fachowy lekarz, a do tego sympatyczna i niezwykle pomocna osoba. Pani doktor jest zainteresowana małym pacjentem i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania rodzica - mimo ewidentnie ogromnego natłoku zajęć.
Opinia dodana przez: Joanna

dr Magdalena Raif

Nadmorskie Centrum Medyczne
ul. Majewskich 26
80-457 Gdańsk

Bardzo się zawiodłam na braku chęci bądź wiedzy Pani doktor będąc z córką na wizycie skierowanej przez Medicover wizyta przebiegła na krytyce sposobu leczenia poprzednich lekarzy, z mocnym naciskiem po co tyle badań zostało wykonanych córce.Wizyta skończyła się na odesłaniu do lekarza psychiatry,zabrakło czegoś u Pani doktor.... dopiero lekarz z Warszawy na podstawie wnikliwie przeanalizowania dokumentacji córki i nowych badań obrazowych postawił diagnozę. Wniosę skargę przez Medicover iż nie została ...
Opinia dodana przez: ............

lekarz Ewa Pilarska

akademia medyczna

Gdańsk

Mój syn od 2 lat jest pod opieką Pani Profesor. To jej zawdzięczamy praktycznie 2 lata bez ataków padaczki. To Pani Profesor miała w sobie tyle determinacji by znaleźć przyczyny napadów i dopasować leki. Zawsze pogodna i uśmiechnięta z wielką cierpliwością odpowiada na każde pytanie. Polecam każdemu komu los dziecka nie jest obojętny.
Opinia dodana przez: Ewelina

MirosŁawa Michalska

Gdańsk

Pani doktor Miroslawe Michalska poznałam na rekolekcjach w Konstancinie. Miła i dobra osoba. Kompetentna i doświadczona. Potrafiła każdemu wytłumaczyć i pomóc. Odpowiadała na każde pytanie. Podziwiam wiedzy. Polecam. Jakby mogłam trafić do niej na wizytę to z miłą chęcią. Dziękuję Pani za poświęcony czas i poradę. Dużo zdrowia życzę. Pozdrawiam. 👍💓💐

dr n. med. Agnieszka Matheisel

Gdańsk

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim rodzicom martwiącym się o zdrowie swoich dzieci. Pani doktor to wspaniały diagnosta, rozważny a jednocześnie szukający nowych rozwiązań.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Krystyna Kozakiewicz-Sroka

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Wajdeloty 28/gab.6
80-419 Gdańsk

Jeżeli chodzi o podejście do rodzica na poziomie zerowym!!! Brak mi słów choć byłam na wizycie PRYWATNEJ, w życiu nie spotkałam się z takim chamskim lekarzem. Niby dobry specjalista ale jako człowiek...
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Małgorzata Lemka

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Wrzeszcz, Gdańsk

Neurolodzy dziecięcy w Gdańsku