neurolog puck

Neurolog

I Armii WP 16

Dzień dobry!

Dzień dobry!
Pani dr.Maria Niemirska jest wspaniałym, bardzo dobrym lekarzem neurologiem, ma czas dla pacjenta,wysłucha, poradzi, bardzo miła i uprzejma. Bardzo polecam Panią doktor.

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Alicja Mączkowiak

Neurolog

Big med
Zamkowa 8a lok. 5
Puck

Lekarz uprzejmy, godny polecenia.Dokładnie tłumaczy pacjentowi tok leczenia oraz chorobę.Poświęca swój czas. Jest lekarzem kompetentnym.

lekarz Wojciech Banasiak

Neurolog   (+1 więcej)

I Armii WP 16
Puck

Byliśmy dziś po raz pierwszy u tego specjalisty - moja żona Grażyna (pacjentka) i ja ("bodyguard"). Nie mogliśmy wyjść z podziwu dla kompetencji, jasności i trafności przekazu, relacji lekarz - pacjent i uprzejmości, z jakimi spotkaliśmy się w gabinecie!
Polecamy tego lekarza z absolutną pewnością, że robimy naszym znajomym znakomitą przysługę, za którą będą nam na pewno długo wdzięczni.
Panie doktorze - serdeczne gratulacje!

Opinia dodana przez: Marek