neurolog wrocław

lekarz Dariusz Mieleniewski

None
Zwycięska 12D/10
Wrocław

Bardzo dobry lekarz , dokładny i otwarty.Dużo tłumaczy , doradza pacjentowi i ma świetne podejście do ludzi .Polecam Pana doktora szczerze , cieszę się , że trafiłem do niego , bo bardzo mnie uspokoił , wychodząc z wizyty czułem się jak chory , który dojdzie do siebie , a nie jak po poprzedniej wizycie u innego neurologa , który mnie tylko wystraszył i czułem się jak pół kaleka , który nigdy nie wróci jak przedtem.Oby było więcej lekarzy jak dr Mieleniewski

Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Ewa Goliszek

ZOZ PSIE POLE Przychodnia Zdrowia Nr 3
Brucknera 47-49

Każda wizyta u lekarza powinna moim zdaniem zawierać elementy które powodują
pewne zadowolenie ze spotkania z lekarzem. Pani doktor, od ...

Każda wizyta u lekarza powinna moim zdaniem zawierać elementy które powodują
pewne zadowolenie ze spotkania z lekarzem. Pani doktor, od kompetencji poprzez podejście, tłumaczenie, grzeczność i czas poświęcony wizycie może być wzorem służby wobec pacjenta.

Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Małgorzata Perlicka

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
Wrocław

Pani Doktor kompleksowo podchodzi do pacjenta. Przeprowadza dokładny wywiad i stara się wyjaśnić przyczynę choroby poprzez zlecanie różnego rodzaju badań. Poza tym wizyta przebiega w miłej atmosferze. Gorąco polecam. Do tej pory Pani Perlicka przyjmowała w Szpitalu na Koszarowej, jednak kiedy ostatnio (wrzesień 2016) chciałam się zarejestrować na wizytę okazało się, ze już w tej przychodni nie pracuje. Jeśli ktoś posiada informację o aktualnym miejscu pracy dr Perlickiej bardzo proszę o informację.

Opinia dodana przez: Aleksandra

Barbara Pawlik

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
Wrocław

Uszkodzony nerw strzałkowy. Po konsultacji moja opinia. Profesjonalizm w pełnym wydaniu, podejście do pacjenta bardzo wysoka klasa. Wyjaśnienie choroby, oraz przebieg terapii wytłumaczony na zrozumiały język. Naprawdę polecam.

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Edyta Kowalczyk

None
Słowicza 6A/7
Wrocław

Pani Doktor jest Bardzo dobrym Lekarzem , jest miła i uprzejma , nie zbywa pacjenta , oraz mam pełne zaufanie do kompetencji Pani Doktor , szkoda że straciłem z Pani Doktor kontakt , nie mogę teraz odnaleźć Przychodni Zdrowia w której pracuje , może ktoś wie i mi odpisze .

Opinia dodana przez: Jerzy Nowacki

lekarz Paweł Urbanowski

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
Wrocław

Lekarz, który cały poświęca się pacjentowi. Jest bardzo kompetentny i pomocny. Zawsze uprzejmy i traktujący każdego z dużym szacunkiem.

Opinia dodana przez: Jola

dr n. med. Agata Gruna-Ożarowska

Neurolog dziecięcy   (+1 więcej)

Euromedic Dolnośląskie Centrum Medyczne
ulica Traugutta 116/118
Wrocław

Dołączę się do świetnych opinii dotyczących Pani doktor. Tata z Igorkiem. Serdecznie pozdrawiamy

Opinia dodana przez: Adam

dr n. med. Maria Ejma

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
Wrocław

Polecam wizytę u tego lekarza. Poświęca odpowiednią ilość czasu. Jest kompetentny.

lekarz Barbara Wilczek

Neurolog

NZOZ Centrum Usług Medycznych "PROXIMUM" Sp. z o.o.
Żelazna 34
Wrocław

U Pani doktor leczyla sie moja corka i ja. Podejscie bardzo dobre. Umiejetnosci bardzo wysokie, efekt bardzo dobry. Polecam

lekarz Marta Dubik-Jezierzańska

Ślężna 158b lok. 9
Wrocław

Właściwa osoba na właściwym miejscu!
Wspaniały lekarz, godny polecenia:)
Uprzejma, zawsze uśmiechnięta z niesamowitym podejściem do pacjenta.

Właściwa osoba na właściwym miejscu!
Wspaniały lekarz, godny polecenia:)
Uprzejma, zawsze uśmiechnięta z niesamowitym podejściem do pacjenta.

Opinia dodana przez: dorota