Lekarze Niepołomice

lekarz Zbigniew Hauser

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Małopolskie Centrum Diagnostyczne "Medical" Sp. z o.o.
Piękna 4
32-005 Niepołomice

Bardzo dobry lekarz z powołania, miły życzliwy nikomu nie odmówi pomocy, można powiedzieć że to unikat w naszej polskiej służbie zdrowia.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Magdalena Nowak-Ślusarczyk

Kusocińskiego 3
32-005 Niepołomice

Najlepszy specjalista dermatologiczny, byłam u wielu natomiast Pani Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, jest bardzo uprzejma, ma ogromna wiedzę i co dla mnie ważne, rozpoznaje swoich pacjentów. Polecam 10/10.
Opinia dodana przez: Hannah
{'id': 9053, 'name': u'Niepo\u0142omice'} Chirurg ogólny
                                       prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński

prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Poradnia Zdrowia Rodziny "LIFE" Ambulatorium
plac Zwycięstwa 6
32-005 Niepołomice

Z pełnym przekonaniem polecam doktora Barczyńskiego. Moja operacja w SCM clinic wycięcia gruczolaka przytarczycy przebiegła bez zarzutu. Od początku do końca czułam się bezpiecznie i komfortowo. Na konsultacji lekarz wyjaśnił mi wszystkie aspekty zabiegu, uspokajając moje obawy. Po zabiegu szybko wróciłam do zdrowia.
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Piotr Bąk

Poradnia Zdrowia Rodziny "LIFE" Szpital
pl. Zwycięstwa 6
32-005 Niepołomice

Przyjal mnie na SORze na Żeromskiego.Mialem problem z piekacymi oczami(od komputera).Niebyło okulisty więc do niego zadzwonil .Dostalem krople i na 2 dzien juz byla poprawa.Dodam,że bylem tam wieczorem.Zdecydowanie polecam.

lekarz Lucyna Szerłomska-Łoś

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Niepołomickie Centrum Medyczne w Niepołomicach
ulica Korczaka 1
32-005 Niepołomice

Przesympatyczna Pani doktor cierpliwie przyjmuje pacjenta ,wysłucha na spokojnie ,wyjaśni wszystko ,doktor na 5-tke ☺️
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Agnieszka Dudek

Prywatny Gabinet Lekarski
Rynek 16
32-005 Niepołomice

Polecam serdecznie.Pani stomatolog systematycznie ratuje moje zęby i czy prywatnie czy na kasę chorych nie ma znaczenia,bez bólu,miło i uprzejmie za każdym razem.Co najważniejsze precyzja i dokładność jakiej nie spotkałam nigdzie indziej.

lek. dent. Michał Rerutkiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Rynek 16
32-005 Niepołomice

Pan Michał to Mój ulubiony lekarz :) jestem bardzo zadowolona z leczenia ortodontycznego . W Gabinecie panuje super atmosfera , pan doktor jest bardzo miły i starannie przykłada się do swojej pracy . Poleciłam go wielu swoim klientka i każda z nich tak samo jest zadowolona . Pewnego dnia jedna z nich napisała do mnie „ dziękuje to anioł nie człowiek „ :) polecam polecam i jeszcze raz polecam
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Ewa Piwowarczyk-Kalisz

ul. Akacjowa 24
32-005 Niepołomice

Super stomatolog opinia na 5 wszystkie zabiegi bezbolesne polecam serdecznie chociaż każdą wizytę przezywam bo trochę cykoze
Opinia dodana przez: zbyszek

lekarz Jacek Baron

32-005 Niepołomice

Bardzo dobry lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Spotkałem się z tym lekarzem w szpitalu psychiatrycznym oddział zamknięty w Oświęcimiu. Bardzo pozytywny, niezniszczony praca w tej branży lekarz, który fantastycznie dobiera leki. Polecam oraz pozdrawiam.

lekarz Magdalena Piotrowska

Internista, Hematolog

ulica Grunwaldzka 20 R
32-005 Niepołomice

Wielkie dzięki w imieniu Józefa Sysło. Podziw za zaangażowanie i kompetencje. Gratulacje doktoratu. Pozdrowienia dla Niepołomic.
Opinia dodana przez: Paweł Kozik

lek. dent. Małgorzata Tarczałowicz-Skalska

Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Tarczałowicz-Skalska
Grzybowa 1
32-005 Niepołomice

Super dentystka. Nic dodać nic ująć. U Pani Doktor leczę się już sześć lat razem z całą moją rodziną i nigdy nie miałam najmniejszych problemów z leczonymi przez Nią zębami.

lekarz Bogusława Zelwiańska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

32-005 Niepołomice

Witam jak mozna dostac kontakt do Pani Doktor? Czy mozna sie umowic na teleporade? Czy mozna umowic wizyte domowa?
Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Renata Komisarska

Lekarz medycyny ratunkowej, Ortopeda

Niepołomice

Bardzo miła, kompetentna Pani Doktor! Profesjonalne podejście do pacjenta. Gdyby było więcej takich lekarzy to świat byłby lepszy! Serdecznie polecam!

lekarz Katarzyna Krynicka

Daszyńskiego 48/6
32-005 Niepołomice

Dawno nie spotkałam tak dobrego lekarza. Poświęciła trochę czasu na wizytę, nie zbyła, wysłuchała, doradziła, dała skierowania na potrzebne badania, a przy tym była miła i ludzka. Takich lekarzy dziś wielu nie ma. Dodam jeszcze, że nie była to wizyta prywatna. Jestem bardzo wdzięczna.

lekarz Krystyna Wisłocka

Wielicka 92
32-003 Niepołomice

Wspaniały lekarz humanista o szerokich horyzontach wiedzy medycznej i ogólnoludzkiej. W kontaktach lekarz-pacjent stwarza niepowtarzalną atmosferę pełną empatii. Mimo ograniczonego czasu, poświęca uwagę nie tylko problemom medycznym ale także życiowym swoich pacjentów. Jej zaangażowanie i życzliwość tworzą atmosferę sprzyjającą poprawie stanu zdrowia.

lekarz Dariusz Sienkiewicz

Samodzielna Publiczna Stacja Pogotowia Ratunkowego w Niepołomicach
JANUSZA KORCZAKA 1.
32-005 Niepołomice

Mam 76 lat i nie miałem już nadziei na normalne chodzenie. Na podstawie bardzo dobrych opinii innych pacjentów dotyczących Pana dr nauk Dariusza Sienkiewicza, podjąłem leczenie . Okazał się on prawdziwym fachowcem w swojej branży, jakość wykonania operacji stawów biodrowych idealna, jestem bardzo zadowolony że dostałem się pod opiekę Pana doktora. Przekonał mnie do operacji i osobiście przeprowadził , dzięki czemu uzyskałem drugie życie i powrót do prawie normalnego życia.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Katarzyna Jamruszkiewicz

Lekarz medycyny ratunkowej, Lekarz rodzinny

Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych
Kraków
Niepołomice

Pani doktor bardzo dobrze zajęłą sią moja mama, mimo, że widziałą ja pierwszy raz w życiu, jak przyjechałą do niej pogotowiem, or razu stwierdziła co mamie dolega i zaproponowala leczenie, na które wczesniej nikt nie wpadl, teraz mama czuje sie dużo lepiej

lekarz Wojciech Duda

ulica Korczaka 1
32-005 Niepołomice

Niezwykle empatyczny w podejściu do pacjenta, cierpliwy, wyczerpująco wyjaśnia przyczyny choroby i proponuje skuteczne leczenie.

lekarz Ewa Śledziowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

32-005 Niepołomice

Bardzo kompetentna Pani doktor, zawsze stawiała trafne diagnozy i proponowała skuteczne leczenie, nawet w przypadku rzadkich i skomplikowanych chorób, bo z taką sytuacją w naszym przypadku mieliśmy do czynienia. W czasie wizyt domowych poświęcała nam zawsze tyle czasu, ile było trzeba, nie patrząc na zegarek. Zawsze ze zrozumieniem słuchała o naszych problemach, mieliśmy też z nią bezproblemowy kontakt w sytuacjach kryzysowych. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i Żony.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Maria Domagalska

al. Dębowa 38
32-005 Niepołomice

Witam, jestem mama obecnie 7 miesiecznego synka. do Pani doktor trafilismy gdy maly mial 2,5 miesiaca. wczesniej zwedzilismy lekarzy prywatnie i tez w naszej przychodni i kaplica. nasz syn mial potworne kolki, po kazdym jedzeniu wrzeszczal 2 godziny pozniej spal godzine i od nowa! przez miesiac jezdzilismy po lekarzach i nikt nie umial nam pomoc. mial do tego zatwardzenie i nie robil kupy przez 3 dni a jak juz robil ...