Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Okulista Katowice

- 150 lekarzy
+1 więcej

alergomed
katowice ul żelazna1
Katowice

Średnia ocen: 4,8/5

Witam wszystkich, którzy poszukują pomocy chirurga-okulisty z prawdziwego świata. Tyle na tej stronie pozytywnych opinii, i co tu jeszcze można ...

Witam wszystkich, którzy poszukują pomocy chirurga-okulisty z prawdziwego świata. Tyle na tej stronie pozytywnych opinii, i co tu jeszcze można dodać? Nie będę się rozpisywał nad moją przypadłością (niedomykalność powieki dolnej po przebytym wylewie i porażeniu nerwu twarzy) i kilkuletnią drogą, którą przebyłem przez ileś tam gabinetów okulistycznych i sal zabiegowych.
Summa-summarum we wrześniu trafiłem do gabinetu dr Jochan w Zabrzu na ulicę Tarnopolską. Po jednej wizycie (słownie jednej) spotkałem się z Panią dr Jochan już na Sali operacyjnej Kliniki 2000 w Katowicach ul. Żelazna. Dzisiaj w zasadzie prawie nie pamiętam, co mi dolegało, a jest listopad. Streszczając się: sprawnie, szybko, fachowo i jednocześnie ciepło i miło. Wspominając poprzednie przebyte wizyty i gabinety lekarski nie wiem jak to w ogóle możliwe.
Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani doktor za całą pomoc i wszystko, co mnie spotkało z Pani strony łącznie z prze ciepłym uśmiechem..

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Marek

specjalistyczna praktyka lekarska
Panewnicka 29/1
40-730, Katowice

Średnia ocen: 4,7/5

Najlepszy okulista jakiego znam. Niezwykle kompetentna, uprzejma osoba z ogromną wiedzą. Specjalizuje się również w badaniach elektrofizjologicznych. Niestety bardzo trudno ...

Najlepszy okulista jakiego znam. Niezwykle kompetentna, uprzejma osoba z ogromną wiedzą. Specjalizuje się również w badaniach elektrofizjologicznych. Niestety bardzo trudno dostać się do Pani dr, ale warto próbować.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Sobańskiego 81c
40-685, Katowice

Średnia ocen: 4,7/5

BARDZO SYMPATYCZNA,CIEPLA I PROFESJONALNA W KONTAKCIE PACJENT-LEKARZ.DOKĄD NIE BYŁA PEWNA P. DOKTOR, ŻE ZROZUMIAŁAM WYJAŚNIENIA DOTYCZĄCE POWODÓW UCIĄŻLIWEGO LECZENIA NIE ...

BARDZO SYMPATYCZNA,CIEPLA I PROFESJONALNA W KONTAKCIE PACJENT-LEKARZ.DOKĄD NIE BYŁA PEWNA P. DOKTOR, ŻE ZROZUMIAŁAM WYJAŚNIENIA DOTYCZĄCE POWODÓW UCIĄŻLIWEGO LECZENIA NIE UWAŻAŁA WIZYTY U NIEJ ZA ZAKOŃCZONĄ.ZRESZTĄ JESTEM JEJ BARDZO WDZIĘCZNA,BO DZIĘKI NIEJ URATOWAŁAM SIE PRZED GROŻNYMI SKUTKAMI MEJ CHOROBY.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

NZOZ CENTRUM STOMATOLOGII RODZINNEJ "ZDROWIDENT" s.c. Magdalena Kwiatek-Stańczyk, Sławomir Zaremba
Grabowa 2
40-172, Katowice

Średnia ocen: 4,7/5

Wspaniały człowiek, godny polecenia, specjalista. Wyjątkowe podejście do pacjenta, "bez nadęcia" ;) . Po zabiegach na zaćmę na dwoje oczu, ...

Wspaniały człowiek, godny polecenia, specjalista. Wyjątkowe podejście do pacjenta, "bez nadęcia" ;) . Po zabiegach na zaćmę na dwoje oczu, przywrócił mi komfort widzenia. Gdy inny lekarz stwierdził, że już nic nie da się zrobić z narastającą tkanką, Pan dr zrobił z tym porządek od ręki.
Z serdecznymi pozdrowieniami, bardzo wdzięczna pacjentka z Lęborka.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Bożena

Gabinet

Katowice

Średnia ocen: 4,5/5

REWELACYJNY LEKARZ. Gorąco polecam. Uratowała mi oczy, przywróciła szanse na normalne życie. DZIĘKUJE!

REWELACYJNY LEKARZ. Gorąco polecam. Uratowała mi oczy, przywróciła szanse na normalne życie. DZIĘKUJE!

Opinia dodana przez: Adam

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952, Katowice

Średnia ocen: 4,5/5

Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji pani doktor.Nigdy nie wyszłam z gabinetu nieusatysfakcjonowany.Pomimo dużej ilości pacjentów, pani doktor zawsze udzieli wszelkich ...

Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji pani doktor.Nigdy nie wyszłam z gabinetu nieusatysfakcjonowany.Pomimo dużej ilości pacjentów, pani doktor zawsze udzieli wszelkich informacji.Leczy od lat moją mamę, ktora też jest w pełni zadowolona.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Dorota

alergomed
katowice ul żelazna1
Katowice

Średnia ocen: 4,5/5

Lecze się u p.dr Wiśniewskiej od 2011 r.jestem zadowolona , poniewaz w sposob zrozumialy wyjasnia postęp choroby i przyczyny postepujących ...

Lecze się u p.dr Wiśniewskiej od 2011 r.jestem zadowolona , poniewaz w sposob zrozumialy wyjasnia postęp choroby i przyczyny postepujących zmian.Wkrótce czeka mnie zabieg usunięcia zaćmy .Wierzę ,ze odbędzie się bez komplikacji.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Jadwiga
+2 więcej

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611, Katowice

Średnia ocen: 4,5/5

Pan doktor uratował mi wzrok(powracające wylewy krwi do siatkówki - witrektomia). Serdecznie dziękuję. Wszystkim polecam!

Pan doktor uratował mi wzrok(powracające wylewy krwi do siatkówki - witrektomia). Serdecznie dziękuję. Wszystkim polecam!

Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Boczna 2 lok. 5
40-593, Katowice

Średnia ocen: 4,4/5

Świetna lekarka, leczę się u niej już kilka dobrych lat, bardzo uprzejma i z ogromna wiedzą, polecam też tym którzy ...

Świetna lekarka, leczę się u niej już kilka dobrych lat, bardzo uprzejma i z ogromna wiedzą, polecam też tym którzy mają większe problemy ze wzrokiem niż tylko krótkowzroczność.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: B.
+2 więcej

Provita
ul. Żelazna
40-851, Katowice

Średnia ocen: 4,4/5

Byłem u dr Szendzielorza w kwietniu z podejrzeniem jaskry. Muszę przyznać, że nie spotkałem jeszcze tak profesjonalnego i fachowego okulisty. ...

Byłem u dr Szendzielorza w kwietniu z podejrzeniem jaskry. Muszę przyznać, że nie spotkałem jeszcze tak profesjonalnego i fachowego okulisty. Dr Szendzielorz zaimponował mi swoją wiedzą, podejściem do pacjenta, jasnym i precyzyjnym wyjaśnieniem problemu. Podczas wizyty u Pana dr człowiek odnosi wrażenie, że dr Szendzielorz jest pewny tego co mówi, nie waha się i dysponuje ogromnym doświadczeniem. Podsumowując, same pozytywy. Gorąco polecam.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: TomaszCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat