okulista tarnów

lekarz Maciej Zach

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
Tarnów

Polecam każdemu pacjentowi wizytę u dr Zacha .a zarazem profesjonalisty w tym zawodzie .Wdzięczny pacjent E.P.

Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Piotr Chwaliszewski

Krakowska 23
Tarnów

Profesjonalista w każdym calu.Przesympatyczny doktor.Polecam w 100%!!! Marek Iwaniec

lekarz Mariusz Budzyń

Eudomed
Szewska 12
Tarnów

najlepszy lekarz w Tarnowie bardzo miły uprzejmy dokładnie bada i jest zawsze kiedy potrzeba polecam !!!!

lekarz Emilia Borcz

CenterMed
ul. Słoneczna 32
Tarnów

Wujek musi za mnie napisać, bo ja sam nie bardzo umiem. On jest lepszym pismakiem niż ja. Otóż, żona Dariusza zgubiła okulary i zapomniała gdzie. Kuzyn poszedł z żoną do lekarki a ta stwierdziła, że jemu minusy zamieniają się na plusy. Czemu wcześniej tego nie zauważył, gapcio z niego i tyle.

Opinia dodana przez: Dariusz z rodziną

lekarz Barbara Jakubowska-Drwal

None
ulica Goldhammera 12/7
Tarnów

Bardzo dobry lekarz w stawianiu diagnozy. Chodziłam do innych lekarzy, którzy przepisywali mi antybiotyki do oczu, Dopiero pani doktor Jakubowska zainteresowała się powodem problemów i dała odpowiednie skierowanie. Okazało się,że jej diagnoza się sprawdziła.Teraz czekam na leczenie,

lekarz Marek Grobecki

Tarnów

Doktor Marek Grobecki to zdecydowanie dobry fachowiec.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, ze spokojem i kompetencją tłumaczy każdą chorobę i sposoby jej leczenia. Jedynym minusikiem jest fakt, iż należy trochę poczekać na swoją kolej(bo Pan Doktor jest niezwykle dokładny i poświęca dużo czasu pacjentom).

lekarz Wiesława Zieńczuk

al. Solidarności 29
Tarnów

zawsze jak mam problem z oczkami mojego dziecka idę do pani Z.Mój synek jest niepełnosprawny boi się lekarzy ponieażczęsto musiał byc w szpitalu. Pani doktor zawsze była miła cierpliwie tłumaczyła dziecku co będzie się działo. Polecam ją z czystym sumieniem szczególnie jak macie problem z dziećmi. Nawet gdy nie byłam zarejestrowana przyjęła nas bez problemu

lekarz Ewa Augustyn

Prywatny Gabinet Lekarski
Powstańców Warszawy 6 lok. 41
Tarnów

Pani doktor jest świetnym lekarzem. Stawia trafne diagnozy, dobrze dobiera szkła korekcyjne, tłumaczy na czym polega schorzenie. jest miła i serdeczna. Korzystałam z wizyt już kilkakrotnie i nie mam zarzutów.Dzieciaczki przyjmuje w pierwszej kolejności, rozumie, że oczekiwanie malucha z rodzicem na wizytę nie jest łatwe. Ja jestem osobą dorosła, na ogół czekałam 30 minut za każdym razem, nie jest to długi czas. A w poczekalni jest bardzo przyjemnie. Polecam!

lekarz Maria Ostafil

Euro-med
ul. Skargi
Tarnów

polecam miło i profesjonalnie. to pierwszy lekarz który mnie tak dobrze obsłużył.

Joanna Bilska

oftaldent
naturowicza
Tarnów

Czego jako pacjent oczekuję od lekarza? wydawałoby się,że pytanie proste,ale stwarzające pewnej części pacjentów duży problem.W moim przypadku wybierając Panią dr J.Bilską wiedziałem,że jest:kompetentnym lekarzem,objaśni mój problem zdrowotny i wytłumaczy sposób leczenia i poświęci mi odpowiedni czas,wszystko to otrzymałem,dodatkowo była bardzo uprzejma,podsumowując zasługuje na polecenie