Filtruj terminy

Filtruj specjalizacje

Lekarze Onkolog Zakopane

lekarz Jan Bahyrycz

Internista, Onkolog

Samodzielny Publiczny Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc im. dr O.Sokołowskiego - SZPITAL
34-500 Zakopane

urszulaszczesniak Pana Doktora Jana Bahyrycza cechuje przede wszystkim profesjonalizm zawodowy.Szybki i skuteczny w podejmowaniu decyzji. Wyczerpująco i konkretnie informuje o stanie zdrowia i szczegółowo objaśnia wyniki badań. Osobowość wysokiej klasy, a przy tym skromny i niezwykle empatyczny. Polecam !!! wdzieczna pacjentka
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Anna Kowalczyk-Tekiela

Internista, Onkolog

34-500 Zakopane

Miałam wątpliwą przyjemność spotkania pani doktor. Opiekowała ale moim mężem,stan jego był bardzo poważny,leczenie paliatywne.Jest to osoba pozbawiona empatii,traktująca pacjentów jak zło konieczne.Pani doktor pokazuje swoją wyższość, nie lubi chyba swojej pracy.Os takich lekarzy jak najdalej.Jakby można było to dałaby zero gwiazdek.

lekarz Piotr Koralewski

Onkolog

34-500 Zakopane

Definitywnie Nie POLECAM Pana doktora. Nie spojrzał nawet na dokumentacje mojego taty, a posłał go już na tamten świat. Zero współczucia i jakiegokolwiek zaangażowania, już nie wspomnę o zaproponowaniu jakiegokolwiek leczenia. Najlepiej zgarnąć 150 zł za 5 minutową wizytę, (podkreślam) przyjmując w SZPITALU i odesłać pacjenta. Totalny brak profesjonalizmu. Renoma szpitala cierpi tylko przez takich lekarzy. Takie postępowanie powinno być surowo karane ! Człowiek przychodzi po szanse, a spotyka się ...
Opinia dodana przez: Blanka