Filtruj terminy

Lekarze Ortopeda Gryfice

lekarz Waldemar Ziębicki

SPZZOZ GRYFICE
72-300 Gryfice

Bardzo ale to bardzo kochany i miły Lekarz.Jestem pacjętką czeka mnie długie leczenie ale mam nadzieje że będe jeszcze tanczyć na mojej nodze którą DOKTOR leczy.Dziękuje .

lekarz Roman Pelc

nzoz gryfice
Gryfice

Pan dr Roman Pelc jest profesjonalnym ortopedą ,życzliwym ,potrafi trafnie ocenić stan zdrowia pacjenta.W wieku 80 lat uległam skomplikowanemu złamaniu barku i ramienia.Dzięki p.dr po bardzo trudnej operacji wszczepienia endoprotezy barku nabrałam chęci do życia - wdzięczna pacjentka Olga S.
Opinia dodana przez: Olga S.

lekarz Rafał Radzis

72-300 Gryfice

Lekarz leczył moje zlamanie w kostce. Sam uraz nie był skomplikowany, tak więc pan doktor nie mogl sie wykazać zaawansowanymi umiejetnościami. Ale zakładał mi gips i zdjemowal. W czasie wizyt byl kompetentny i uprzejmy, cierpliwie odpowiadal na pytania. Sam doktor został mi polecony przez inną zadowoloną pacjetntkę i ja również polecam go szczerze.
Opinia dodana przez: Petronela

lekarz Jan Rachwalski

Ortopeda, Rehabilitant

Śniadeckich 22
Gryfice

Lekarz tragedia. Nie wiem jakie jest zainteresowanie pacjentem prywatnie, ale na NFZ zero empatii, zero profesjonalizmu, arogancja i ignorancja. Niechęć wyczuwa się już od wejścia do gabinetu. Lekarz nie odczytał prawidłowo RTG. Złamanie żebra... pan nie zauważył. W Szczecinie dostrzegli. Magia?! Szkoda czasu i nerwów na wizytę. Powiem szczerze i dobitnie. Mam nadzieję, że pan doktor przeczyta i wyciągnie wnioski... więcej uwagi, zrozumienia i opieki odnalazłam u weterynarza mojego psa.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Marcin Domaradzki

72-300 Gryfice

Odradzam jeżeli nie chcesz zostać kaleką. Że złamanym obojczykiem z .przemieszczaniem ,ramieniem opuszczonym o 4 centymetry odesłal mnie z İK to jest kamizelka ortopetyczna .
Opinia dodana przez: monika-kika

lekarz Krzysztof Pobłocki