Ortopeda Poznań dr n. med. Szymon Kujawiak

Lekarz sportowy, Ortopeda

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.

Ortopeda Koszalin lekarz Maksym Własny

lekarz Maksym Własny

Ortopeda, Chirurg ortopeda

haluxy.pl
Waryńśkiego 1, 75-404 Koszalin
Koszalin

Wspaniały lekarz z super podejściem do każdego pacjenta, ale także sympatyczny człowiek. Tak właśnie powinni wyglądać prawdziwi lekarze. Mam nadzieje, że nie będę potrzebowała kontaktu z ortopedą w przyszłości, ale na wszelki wypadek zapamiętam nazwisko i numer ;-)

Ortopeda Warszawa dr n. med. Konrad Słynarski

dr n. med. Konrad Słynarski

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3

Dobry specjalista. Miły, rzeczowy, profesjonalny. Wyjaśnił wszelkie wątpliwości, wszystko spokojnie wytłumaczył. Warto się leczyć u tego doktora. Polecam.

Opinia dodana przez: Anna
Ortopeda Kraków dr n. med. Tomasz Sorysz

dr n. med. Tomasz Sorysz

Ortoklinik
ul. Lubicz 25/16 (NAFTA)
Kraków

Bardzo dobry lekarz, polecę każdemu, nawet temu który stracił zaufanie do przedstawicieli tego zawodu, wysoka profesjonalność,kompetencja, niesamowity , kulturalny i bardzo przystępny człowiek przy tym bardzo konkretny i wzbudzający zaufanie. Polecam chorym i cierpiacy. Małgorzata z Krakowa

lekarz Michał Janiak

Ortopeda, Traumatolog

Koszarowa 17
Września

Nie często się spotyka takiego człowieka - odpowiedzialny, kompetentny, oddany choremu w 100 procentach. Lekarz godzien naśladowania

Wolny termin: jutro o 10:00. Sprawdź inny.
Ortopeda Częstochowa lek. med. Tomasz Suchmiel

lek. med. Tomasz Suchmiel

ORTHOmedyk
Wolności 34
Częstochowa

Wspaniały specjalista , wyrozumiały dla Pacjenta . Skuteczne leczenie .
zabiegi i operacje , polecam.

Wspaniały specjalista , wyrozumiały dla Pacjenta . Skuteczne leczenie .
zabiegi i operacje , polecam.

Opinia dodana przez: Agnieszka Sosnkowska

Tomasz Petelewicz

mediq
piłsudskiego
Legionowo

Doktor nie mówił zbyt dużo ale jestem bardzo zadowolony z artroskopi kolana jaką przeprowadził.Polecam

Opinia dodana przez: Jacek

lek. med. Łukasz Dubiel

Ortopeda, Traumatolog

DARIMED - Centrum Zdrowia
ul. Prosta 42
Kielce

Pan Dubiel jest wspaniałym lekarzem :-) Nie zamieniła bym go na innego. Tłumaczy bardzo szczegółowo i jest bardzo miły i sympatyczny :-). Polecam :)

lekarz Jacek Kapłański

Centrum Zdrowia PROMEDICA
Pakosz 68
Kielce

Bardzo mi pomógł 2 lata temu. Fachowiec o bardzo rzadkiej umiejętności słuchania a właściwie wsłuchania się w problem pacjenta. Polecam

Opinia dodana przez: Krzysztof