dr n. med. Arkadiusz Bielecki

2,6
3,1
3,1
3,3

Ten lekarz, to dla mnie ogromne rozczarowanie. Leczyłam się u niego przez ponad pół roku (w 2014r. )łącznie byłam na 3 wizytach (każda po 150zł). Przyszłam do dr Bieleckiego z silnym bólem kolana. Podczas pierwszej wizyty byłam Nim zachwycona. Uważnie słuchał, dopytywał, opowiedział mi jak jest zbudowane kolano, kazał mi zrobić rtg kolana, oraz usg - zrobiłam to prywatnie, podczas tej samej wizyty i za ok 1.5 godz. wróciłam z wynikami. Tłumaczył mi co widać na zdjęciu, co pokazuje USG. Przepisał mi tabletki i zabiegi (jonoforezę, laser, tens) i polecił, ...

Przyszłam do dr Bieleckiego z silnym bólem kolana. Podczas pierwszej wizyty byłam Nim zachwycona. Uważnie słuchał, dopytywał, opowiedział mi jak jest zbudowane kolano, kazał mi zrobić rtg kolana, oraz usg - zrobiłam to prywatnie, podczas tej samej wizyty i za ok 1.5 godz. wróciłam z wynikami. Tłumaczył mi co widać na zdjęciu, co pokazuje USG. Przepisał mi tabletki i zabiegi (jonoforezę, laser, tens) i polecił, że gdyby po tym mi się nie poprawiło, abym przyszła za 2 mc. Ponieważ mi się nie poprawiło, przyszłam na 2 wizytę. Tym razem już nie było tak fajnie - podczas wizyty rozmawiał przez telefon, miałam wrażenie, że nie słucha co do Niego mówię. Zalecił mi wtedy zrobić rezonans (powiedziałam, że mogę zrobić prywatnie, choćby zaraz) dał mi skierowanie i poszłam do pracowni wykonać badanie. Kiedy wróciłam z tym wynikiem - postawił konkretną diagnozę, przepisał leki, oraz ćwiczenia (przez 3mc). Chodziłam na rehabilitację także prywatnie, do Rudnej, ale po tych ćwiczeniach, zaczęła mnie boleć cała noga i biodro, więc poszłam do Niego 3 raz, żeby dopytać co robić dalej. Podczas tej wizyty w gabinecie oprócz mnie i lekarza, była jeszcze jedna pacjentka oraz dwie kobiety, które piszą dokumentacje, które rozmawiały między sobą - panował kompletny rozgardiasz. Lekarz zaczął coś mówić, że to dziwne, że rehabilitacja nie pomogła, że to może nie kolano, miałam wrażenie, że sam nie wie co ma robić, coś poburczał pod nosem przepisał mi leki przeciwbólowe i kazał przyjść za 1,5 m-c.
Leki które przepisał w ogóle mi nie pomogły, nawet nie poczułam różnicy, więc
więcej już do Niego nie wróciłam.
Bardzo się rozczarowałam tym lekarzem, przyjmuje pacjentów na ilość, chodzi między 2 gabinetami, jest w sumie dość mało komunikatywny, albo mu się nie chce udzielać konkretnych odpowiedzi.
Należę do tych pacjentów, których stać na prywatne leczenie i pieniądze nie były dla mnie nigdy przeszkodą - robiłam to co mi zalecił. Zostawiłam u dr. Bieleckiego sporo ponad 1000 zł (wizyty+badania+rehabilitacja)ale efektu nie było wcale, a nawet mi się pogorszyło.
Ja odradzam wizyty u Niego.

Po upadku na rowerze uszkodziłem sobie dość poważnie oba ramiona w okolicach stawów łokciowych. W miejscowości w której mieszkam nie mogłem uzyskać szybkiej pomocy, wszędzie trzeba było czekać kilka miesięcy. Byłem przerażony i mocno zaniepokojony. Za poradą lekarza rodzinnego udałem się do poradni w Rudnej Małej (oddalonej o 60km) z prośbą o szybką pomoc i liczyłem na nią w ramach NFZ. Miałem nawet skierowanie z dopiskiem "pilne". W szpitalu umówili mnie do Pana Bieleckiego (szybko, bo wizyta była już za 2 dni), ale nie na leczenie, tylko na kwalifikację - czy aby moja dolegliwość jest faktycznie "pilna". Pan Bielecki na błyskawicznej wizycie, spojrzał na moje skierowanie, po czym oddał mi je i oznajmił, żebym leczył się w swojej miejscowości, a nie u niego. Wywodził się na temat rejonów, i że on nie może leczyć pacjentów z innych rejonów. Na koniec dodał jeszcze: "a na NFZ zwłaszcza, szpitale powinny leczyć pacjentów ze swoich rejonów". Lekarz ani przez moment nie zajął się moja dolegliwością! Nie szło go także uprosić ani wyjaśnić, że rejonów nie ma i można się leczyć gdzie się chce. Wyszedł jeszcze za mną na korytarz i powtarzał swoją wersję o rejonach do wszystkich tam oczekujących, w sposób drwiący ze mnie.

Dodam jeszcze, że przede mną (choć byłem pierwszym oczekującym) lekarz przyjął wycieczkę Ukraińców (7 osób) - rejony mu wówczas nie przeszkadzały!

Upadek przytrafił mi się w dość trudnym dla mnie okresie, nie stać mnie było leczyć się prywatnie. W szpitalu w Rudnej Małej poczułem się jak pacjent drugiej kategorii - biedny i głupi.

Odradzam wszystkim Szpital w Rudnej Małej i Pana Arkadiusza Bieleckiego (ortopedę). Nie wierzę, że taki typ człowieka może być dobrym specjalistą.

Człowiek o wielkiej wiedzy przynajmniej na temat więzadeł krzyżowych bo z tym miałem do czynienia trzy krotnie. Raz przy artroskopii i dwa razy przy rekonstrukcji więzadeł przyżowych prawe i lewej nogi. Jak dla mnie perfekt. Mówi konkretnie, tłumaczy co i jak. Wie o co chodzi, a to że dużo kosztuje to znak że się ceni i nie będzie niczego darmo robił i ma rację. Lekarz, który przywrócił mnie do życia "sportowego" dwukrotnie. Po udanych dwóch operacjach nie było problemu z grą w III lidze i kontynuowaniem tego co kochałem. Dobra operacja + dobra rehabilitacja to podstawa. Dla mnie lekarz na "5"

Z czystym sumieniem mogę określić dr Bieleckiego jako WYBITNEGO specjalistę! Pierwszy lekarz leczył moje kolano 4 lata, zanim po serii badań wreszcie postawił diagnozę i wysyłał mnie na rekonstrukcję wiązadła. Postanowiłam nie ryzykować operacji w swoim mieście i pojechałam ze wszystkimi wynikami do dr Bieleckiego. Oczywiście czekałam na wizytę dość długo i przeraziłam się liczbą pacjentów w poczekalni, a w gabinecie nie byłam nawet 5 minut... . Nawet nie spoglądając na wyniki, dr zbadał kolano i postawił trafną diagnozę. Od razu zapisał mnie na zabieg, na który czekałam parę miesięcy, ale to dzięki niemu mogę teraz chodzić i jeździć na nartach bez obaw. Jeśli chodzi o sposób traktowania pacjentów, to nie oszukujmy się, ale jeśli dr każdemu poświęcałby ok 15 minut (czyli o co najmniej 10 więcej niż teraz), to nie pomógłby tylu osobom. W moim przypadku dr odpowiadał na wszystkie pytania i był bardzo miły, ale jeśli ktoś potrzebuje dłuższej rozmowy z lekarzem, to może być zawiedziony.

Jak dla mnie to czarodziej. Pojawiłem się u niego z zerwanym więzadłem przednim krzyżowym(acl), postawił diagnozę, zalecił operacji, powiedział co mam robić aby po operacji szybko wrócić do zdrowia. Po operacji na 1 kontroli po miesiącu chodziłem normalnie, na rehabilitacji nie mogli mi uwierzyć ze jestem 2 tygodnie od operacji i ze kolano jest w stanie jak by minęło 6 tygodni. Właśnie zakończyłem leczenie nie całe 9 miesięcy po operacji i mogę powiedzieć ze jestem zadowolony. W tym momencie nawet istnieje możliwość powrotu do uprawiania sportu gdzie inni lekarze wybili mi już tę myśl skutecznie z głowy. Polecam jak najbardziej. ProDoktor.

Wizyta bardzo krótka, krótkie badanie manualne i 100 % trafna diagnoza, co potwierdził późniejszy rezonans kolana - zerwane więzadło przednie krzyżowe. Skierowanie do szpitala na rekonstrukcję, 8 miesięcy oczekiwania. Jeśli kogoś czeka operacja to polecam wizytę jako konsultację przed i skierowanie na zabieg. Jeśli ktoś potrzebuje leczenia i rozmów to się rozczaruje. Lekarz bardzo rzeczowy i nie opowiada o schorzeniu - tylko same konkrety. Mam tylko nadzieję, że zgodnie z opiniami operację przeprowadzi fachowo.

Witam, jestem pacjentka dr Bieleckiego ktory zoperowal moje kolano we wrzesniu 2011 roku. po 1 nieudanej operacji w innej placowce, on postawil mistrzowska diagnoze. prawda jest ze dr chodzi z gabinetu do gabinetu i nie piesci sie z pacjentami, ale sami Panstwo przyznacie ze troche czasu trwa rozebranie sie i ubranie w gabinecie.... a to ze przymuje w 3 gabinetach i do poznych godzin nocnych swiadczy o tym ze jest dobry ma wielu pacjenow i chce im pomoc. a to ze ktos przyjechal 150 km do rudnej czy 200 to ...

a to ze przymuje w 3 gabinetach i do poznych godzin nocnych swiadczy o tym ze jest dobry ma wielu pacjenow i chce im pomoc. a to ze ktos przyjechal 150 km do rudnej czy 200 to tylko swiadczy o tym ze nie ma wielu takich specjalistow i mozna sie posiwiecic i poczekac w kolejce..

Po wizycie u tego "lekarza" wyszłam załamana. Mówiłam co mnie boli a On nawet nie słuchał tego co mam do powiedzenia. Jednocześnie w gabinecie, był jeszcze jedne pacjent, który coś mówił do sekretarki w środku. Lekarz niczego nie wyjaśnił, kiedy się dopytywałam to wstał i skierował się do wyjścia, bo szedł do drugiego gabinetu. Co to jest za specjalista?????

Co to jest za specjalista?????

Polecam bardzo sympatyczny czlowiek w czerwcu 2012 wykonywal mi zabieg rekonstrukcje PCL i zostalo to dobrze zrobione . Kolejny zabieg to bd rekonstrukcja ACL prawdopodobnie i mam taka nadzieje ze dzekij temu czlowiekowi uda mi sie wyleczyc calkowiecie i powroce do sportu . Polecam

Przeczytałam wszystkie komentarze i mimo tego, że mnie nie leczył, napiszę krótko: -pracuje w czterech gabinetach, czyli chce pomóc jak największej liczbie chorych każdego dnia -pracuje po to, żeby LECZYĆ ludzi, a nie spędzać z nimi czas, bo w takich kwestiach chodzi się raczej na kawę, a nie do lekarza. Gdyby nie był dobry w tym, co robi nie miałby tylu pacjentów i nie pracowałby w czterech gabinetach naraz. Dziękuję, to wszystko :):) Pozdrawiam

Dziękuję, to wszystko :):)

Pozdrawiam