dr n. med. Arkadiusz Bielecki

2,9
2,6

ZDECYDOWANIE POLECAM. Powściągliwy w tłumaczeniu choroby i leczenia, bo wie co trzeba zrobić. "Naprawił" mi zwichniętą protezę stawu biodrowego; przywrócił możliwość chodzenia, choć na początku ostrzegł że jest tylko 50% szans powodzenia. W mojej ocenie doskonały fachowiec.

ZDECYDOWANIE POLECAM.

Człowiek typowo nastawiony na ilość, przyjmuje pacjentów w czterech gabinetach i przysłowiowo "biega" od każdego do każdego. Zadaje proste pytania, wystawia diagnozę i wychodzi, czas wizyty max 5 minut. Rozumiem, że jest to specjalista i opinia paru niezadowolonych osób nie wpłynie ja jego karierę ale przy takiej wizycie należałoby poświęcić więcej czasu pacjentowi.

Biega od jednego gabinetu do drugiego idzie na ilość. Zdawkowo odpowiada na zadawane pytania nie ma czasu dla pacjenta.

Wspaniały lekarz.bardzo pożądny człowiek.przedewszystkim fachowiec. zrobił mi operacje dwóch rąk /cieśn nadgarstka/ ręce zdrowe silne i nie bolące.jestem mu bardzo wdzieczna za jego pomoc.

Zdecydowanie polecam tego lekarza jest profesjonalistą tylko trochę "oschły" w kontakcie. Naprawił mi kolano które sknocili inny koledzy po fachu... obecnie lekarze badając kolano oceniają że jest zcyt. Nie narobione: 5 a na 6z plusem

Profesjonalista w pełnym słowa tego znaczeniu.Oczywiście'polecam.

Profesjonalista w pełnym słowa tego znaczeniu.Oczywiście'polecam.