dr n. med. Arkadiusz Bielecki

2,9
2,6

Lekarz Arkadiusz Bielecki przyjmuje w trzech gabinetach naraz. W każdym pacjent, a jaśnie pan lekarz przechodzi tylko z jednego do drugiego. Wizyta trwa 2 min, koszt ponad 100zł. Przez te kombinacje opóźnienia przekraczają 2 godziny. Lekarz zdziwiony, że ktoś w podeszłym wieku, jeszcze chce się leczyć. "a ile by pani chciała jeszcze żyć". Płaci się za prywatną wizytę jak u dobrego specjalisty w W-wie, nie otrzymując nic w zamian. Nie polecam tej placówki i tego lekarza.

Witam, U Dr Bieleckiego robiłem rekonstrukcję kolana 10 lat temu.(!!!) wszystko nadal działa bez zarzutów. Gram w piłkę, trenuję kick boxing, jeżdżę na nartach. Po takim czasie, nawet nie oszczędzam nogi. Z tego co słyszałem, to trwałość rekonstrukcji jest ograniczona i ocenia się ją na 5-7 lat. Jeśli to prawda, to miałem ogromne szczęście trafiając do tego lekarza. Nie pamiętam również żadnych nieprzyjemnych incydentów związanych z kontaktem osobistym. Polecam tego lekarza, i z tego miejsca chciałem mu gorąco podziękować za nową nogę :D

Z czystym sumieniem mogę określić dr Bieleckiego jako WYBITNEGO specjalistę! Pierwszy lekarz leczył moje kolano 4 lata, zanim po serii badań wreszcie postawił diagnozę i wysyłał mnie na rekonstrukcję wiązadła. Postanowiłam nie ryzykować operacji w swoim mieście i pojechałam ze wszystkimi wynikami do dr Bieleckiego. Oczywiście czekałam na wizytę dość długo i przeraziłam się liczbą pacjentów w poczekalni, a w gabinecie nie byłam nawet 5 minut... . Nawet nie spoglądając na wyniki, dr zbadał kolano i postawił trafną diagnozę. Od razu zapisał mnie na zabieg, na który czekałam parę miesięcy, ale to dzięki niemu mogę teraz chodzić i jeździć na nartach bez obaw. Jeśli chodzi o sposób traktowania pacjentów, to nie oszukujmy się, ale jeśli dr każdemu poświęcałby ok 15 minut (czyli o co najmniej 10 więcej niż teraz), to nie pomógłby tylu osobom. W moim przypadku dr odpowiadał na wszystkie pytania i był bardzo miły, ale jeśli ktoś potrzebuje dłuższej rozmowy z lekarzem, to może być zawiedziony.

Wspaniały lekarz,bardzo bardzo mądry, prawdziwy fachowiec i specjalista, widać że zna się na tym co robi. Polecam!!!!

Specjalista najwyższej klasy. 5 lat temu miałem u dr Bieleckiego rekonstrukcję więzadła w kolanie i teraz bedzie mi ten sam zabieg robił na drugim kolanie. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Jeśli ktoś chce być wysłuchany i pocieszony to niech się wybierze do innego lekarza. dr Bielecki stawia błyskawicznie diagnozę (prawidłową) i podaje możliwość leczenie. Nie ma czasu rozwijać konwersacji z pacjentami bo czeka ich w kolejce do dotora bardzo wielu.

wie co bada, wie co ma z tym zrobić,efekt operacji lepszy niż obiecywał.szybko obsługuje pacjenta bo czekają inni którzy chcą się do niego dostać.ma straszne kolejki-no bo jest dobry.kto chce sobie pogadać i żeby doktor potrzymał go za rękę ipatrzył w oczy ze zrozumieniem musi iść do internisty?

Pięc minut za 150 zł. Tyle czasu poświecił mi pan doktor.

Pięc minut za 150 zł. Tyle czasu poświecił mi pan doktor.

może i dobry spacjalista ale olewający pacjenta z góry na dół,nic sie nie mozna dowiedziec od niego,trzeba ciągnąć za język...

Nie obejrzał dokładnie zdjęcia, nie zbadał nawet ruchomości mojego kolana, nie zdążyłam zadać żadnego pytania, bo pomknął po następną daninę. W życiu nie byłam u tak olewającego lekarza. Pojechałam tam tylko dlatego, że nie mogłam się dostać do dr. Podeska. Na szczęście jestem już po wizycie u dr. Podeska i wiem co mnie czeka z kolanem, bo wnikliwie zostało mi to wytłumaczone.

jeszcze zaden lekarz tak mnie nie zlekcewazyl podczas prywatnej wizyty jak Bielecki.czułam się, jakbym pojechała haracz zapłacić.