dr n. med. Arkadiusz Bielecki

2,9
2,6

Bardzo niemily gościu cwaniak nawet bym powiedział totalnie oliwa pacjentów liczy się tylko kasa na kontroli nawet się nie pojawia tylko przysyła studentów nie wiem na jakiej podstawie ludzie go reklamują

Diagnozę postawił bardzo szybko, niestety jak się później okazało - błędną. Straciłem czas, pieniądze a co najważniejsze - zaufanie do tego lekarza. Proponuję Panie doktorze poświęcić więcej czasu pacjentowi podczas "nietaniej" przecież wizyty zanim postawi Pan diagnozę. Nie polecam.

Jak dla mnie to czarodziej. Pojawiłem się u niego z zerwanym więzadłem przednim krzyżowym(acl), postawił diagnozę, zalecił operacji, powiedział co mam robić aby po operacji szybko wrócić do zdrowia. Po operacji na 1 kontroli po miesiącu chodziłem normalnie, na rehabilitacji nie mogli mi uwierzyć ze jestem 2 tygodnie od operacji i ze kolano jest w stanie jak by minęło 6 tygodni. Właśnie zakończyłem leczenie nie całe 9 miesięcy po operacji i mogę powiedzieć ze jestem zadowolony. W tym momencie nawet istnieje możliwość powrotu do uprawiania sportu gdzie inni lekarze wybili mi już tę myśl skutecznie z głowy. Polecam jak najbardziej. ProDoktor.

Polecam bardzo sympatyczny czlowiek w czerwcu 2012 wykonywal mi zabieg rekonstrukcje PCL i zostalo to dobrze zrobione . Kolejny zabieg to bd rekonstrukcja ACL prawdopodobnie i mam taka nadzieje ze dzekij temu czlowiekowi uda mi sie wyleczyc calkowiecie i powroce do sportu . Polecam

Gość raczej godny polecenia,jest OK. tylko nie mogę zrozumieć dlaczego jeśli byłam na wizycie na NFZ i na zabieg szłam na NFZ to dlaczego wizyta kontrolna (usunięcie szwów) odbywało się na wizytę prywatną i to jeszcze sam doktor Bielecki nawet nie sprawdził efektu tej artroskopi tylko jakiś inny lekarz. Czy może mi ktoś wytłumaczyć takie coś, bo z mojego punktu widzenia to jest totalna olewka tylko bardzo droga.

Witam, jestem pacjentka dr Bieleckiego ktory zoperowal moje kolano we wrzesniu 2011 roku. po 1 nieudanej operacji w innej placowce, on postawil mistrzowska diagnoze. prawda jest ze dr chodzi z gabinetu do gabinetu i nie piesci sie z pacjentami, ale sami Panstwo przyznacie ze troche czasu trwa rozebranie sie i ubranie w gabinecie.... a to ze przymuje w 3 gabinetach i do poznych godzin nocnych swiadczy o tym ze jest dobry ma wielu pacjenow i chce im pomoc. a to ze ktos przyjechal 150 km do rudnej czy 200 to ...

a to ze przymuje w 3 gabinetach i do poznych godzin nocnych swiadczy o tym ze jest dobry ma wielu pacjenow i chce im pomoc. a to ze ktos przyjechal 150 km do rudnej czy 200 to tylko swiadczy o tym ze nie ma wielu takich specjalistow i mozna sie posiwiecic i poczekac w kolejce..

Przeczytałam wszystkie komentarze i mimo tego, że mnie nie leczył, napiszę krótko: -pracuje w czterech gabinetach, czyli chce pomóc jak największej liczbie chorych każdego dnia -pracuje po to, żeby LECZYĆ ludzi, a nie spędzać z nimi czas, bo w takich kwestiach chodzi się raczej na kawę, a nie do lekarza. Gdyby nie był dobry w tym, co robi nie miałby tylu pacjentów i nie pracowałby w czterech gabinetach naraz. Dziękuję, to wszystko :):) Pozdrawiam

Dziękuję, to wszystko :):)

Pozdrawiam

Przed wizytą u dr Bieleckiego przeczytałem wszystkie komentarze. Prawda, że przymuje w 2 gabinetach, wizyty są krótkie. Dr Bielecki odpowiedział na wszystkie zadane prze zemnie pytania odnośnie metody LARS. Przedstawił ryzyko związene z tą metodą jak i pozytywy oraz wszystko poparł przykładami z doświadczenia.

Przed wizytą u dr Bieleckiego przeczytałem wszystkie komentarze.
Prawda, że przymuje w 2 gabinetach, wizyty są krótkie.

Jest to po prostu profesjonalista. Operował mojego syna, polecam. Bezinwazyjnie, bezproblemowo, profesjonalnie, człowiek z ogromnym doświadczeniem, nie mamy w kraju wielu takich lekarzy. U niego wizyty fakt są szybkie, jego osobowość może jednym pasować a innym nie, ale chyba najważniejsze jest trafna diagnoza i profesjonalnie przeprowadzona operacja. pozdrawiam

pozdrawiam

Nikomu nie polecam wizyty u tego człowieka. Strata czasu i pieniędzy. W sierpniu jechałam z mamą 150 km, żeby czekać ponad 2 godz. na wizytę ( pan doktor przyjmował w 3 gabinetach - spacerował od jednego pacjenta do następnego ). Nawet mamy nie zbadał, obejrzał zdjęcie rtg i kpił sobie, sugerował, że za późno na oprację stawu biodrowego( 74 lata ). Bezczelnie pytał, czy jesteśmy z tych długowiecznych!!! Niechętnie wpisał na listę oczekujących, kiedy nalegałam. Powiedział, że czeka się rok. A jak później się dowiedziałam z NFZ, zapisał na 2016 rok.!!! W innym szpitalu nie było żadnych problemów. Prywatna wizyta trwała w Rudnej ok 6 min. Unikajcie tego aroganckiego, niemiłego człowieka!!!!!