ostróda

lekarz Maria Bortkiewicz

Neurolog

Jana Pawła II 8/6
Ostróda

Kulturalna osoba, która pisze prawdę i wydaje opinię o innych, powinna mieć odwagę podpisać się imieniem i nazwiskiem,pani "gościu"!!!
...

Leczę się u P.dr.Marii Bortkiewicz już kilkanaście lat i nie mam najmniejszego zamiaru zmieniać na innego lekarza. Jest miła, uśmiechnięta, nie liczy czasu wizyty, wyjaśni wszystko o chorobie i ewentualnych skutkach ubocznych. Można z Nią porozmawiać nie tylko o chorobie. "Krzyczy"? Dr.Maria nawet, kiedy rozmawia, ma się wrażenie, że szepce!
Wszyscy pacjenci, a jest ich setki, dawno już zauważyli, że w prywatnym gabinecie stawka za wizytę u P.Marii obowiązuje taka, jak kiedyś-w XX wieku.
My,pacjenci czujemy, że to dla nas!

***** JEST NAM PANI BARDZO POTRZEBNA!!!*****

Prosimy nie sugerować się treścią wpisu jakiejś anonimowej furiatki!

Opinia dodana przez: Janina Majewska

lek. dent. Daniela Dowgwiłłowicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Sienkiewicza 9 A/5
Ostróda

Jak dla mnie najlepsza Pani stomatolog w okolicy. Zawsze poświęca tyle czau ile potrzeba i dokładnie wykonuje swoją pracę.

lekarz Mariusz Sawicki

Psychiatra

Ostróda

Sympatyczny lekarz. Nie jest rozmowny, trochę lekceważy pacjenta podczas rozmowy, ale po za tym fachowy.

Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Janusz Szeluga

Psychiatra

[psycholog-psychiatra
ostróda
Ostróda

Jest OK!Wyrozumiały, spokojny.Polecam ,bardzo mi pomogła wizyta.

Jest OK!Wyrozumiały, spokojny.Polecam ,bardzo mi pomogła wizyta.

lekarz Michał Towstyga

Ortopeda

Centrum Dializ Fresenius Nephrocare Filia w Ostródzie Stacja Dializ nr 17
ulica Jagiełły 1
Ostróda

Niby dobry lekarz, nie mam jednak za dużo doświadczeń. Gdyż po dzisiejszej nie udanej wizycie,jestem zniesmaczony.Gdyż zwyczajnie lekarz odmówił przyjęcia, ze względu na 8min spóźnienie. A on zakończył prace. Poinformowałem,ze nie jestem z Olsztyna i były korki. Ale na nic moje tłumaczenie. Stanowczo odradzam. Podejście do pacjenta zdecydowanie olewające

Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Grażyna Osiecka

Czarnieckiego 21/15
Ostróda

Niestety wielki minus. Byłam u tej Pani prywatnie, zapłaciłam 150 zł ale nie o pieniądze tu chodzi a o to że jak w czasie badaniu okazało się że mam duży torbiel na jajniku to rozłożyła ręce bo nie wiedziała gdzie mnie dalej pokierować.Zapytała czy znam jakiegoś dobrego lekarza.To ona powinna mi zasugerować kogoś a nie jaj jej. Miała mi podpowiedzieć co dalej robić i nawet się nie odezwała choć obiecała że to zrobi. Jest nieodpowiedzialna bo tak się nie zostawia pacjentki na lodzie bez podpowiedzi. Zachowała się jak stażysta w pierwszym dniu pracy. Odradzam

lekarz Stefan Szpruch

Herdera 2/1
Ostróda

Jedynym plusem to jest fakt, że poświęca pacjentowi dużo czasu. Po za tym wizyta w gabinecie jak dla mnie mija się z celem.
Zamiast dokładnie wytłumaczyć to posłał mi taką wiązankę, że się nie niczego nie nadaję i najlepiej jakbym była bezrobotna. Bo co? Bo mam dysfunkcję narządu wzroku? To jest powód do bycia bezrobotnym?

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Joanna Piskórz-Wapińska

Lekarz rodzinny

Sobieskiego 3C/42
Ostróda

Dostać się do tej pani na wizytę to graniczy z cudem albo wiecznie jej nie ma albo komplet o godz 7:05 kiedy rejestracja zaczyna się o godz 7 nie wiem jak oni to robią ale śmiechu warte

Opinia dodana przez: Nina

lekarz Jan Stasiulewicz

Powiatowy ZOZ S.A. w Ostródzie
Kościuszki 2
Ostróda

Lekarz niechętnie udziela odpowiedzi na pytania, potrafi być niemiły a nawet raz zaczął na mnie dosłownie krzyczeć. Używa kolokwializmów. Pierwszy raz spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu. Nie polecam.

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Lucyna Stachyra

Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej "Uśmiech"
Jana Pawła II 16/33
Ostróda

Pani doktor internista pracuje dla ZUS. Jest jednoosobową komisją, potrafi podważać kompetencje lekarzy specjalistów nie zapoznając się dobrze z dokumentacją medyczną. Przeprowadzając badanie młoteczkiem stwierdza, że pacjent jest ZDROWY, mimo stwierdzonej dyskopatii, lordozy i zmian zwyrodnieniowych. Ktoś chętny na cuda młotkiem.

Opinia dodana przez: Aneta