Ilość placówek


Dostępność

Wyczyść

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe

Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

ostróda

- 132 lekarzy

Sortuj

lekarz Mariusz Sawicki

Psychiatra

liczba opinii: 8Ostróda

Średnia ocen: 3,2/5

Sympatyczny lekarz. Nie jest rozmowny, trochę lekceważy pacjenta podczas rozmowy, ale po za tym fachowy.

Sympatyczny lekarz. Nie jest rozmowny, trochę lekceważy pacjenta podczas rozmowy, ale po za tym fachowy.

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Maria Bortkiewicz

Neurolog

liczba opinii: 2

None
Jana Pawła II 8/6
Ostróda

Średnia ocen: 3/5

Kulturalna osoba, która pisze prawdę i wydaje opinię o innych, powinna mieć odwagę podpisać się imieniem i nazwiskiem,pani "gościu"!!!
...

Kulturalna osoba, która pisze prawdę i wydaje opinię o innych, powinna mieć odwagę podpisać się imieniem i nazwiskiem,pani "gościu"!!!
Leczę się u P.dr.Marii Bortkiewicz już kilkanaście lat i nie mam najmniejszego zamiaru zmieniać na innego lekarza. Jest miła, uśmiechnięta, nie liczy czasu wizyty, wyjaśni wszystko o chorobie i ewentualnych skutkach ubocznych. Można z Nią porozmawiać nie tylko o chorobie. "Krzyczy"? Dr.Maria nawet, kiedy rozmawia, ma się wrażenie, że szepce!
Wszyscy pacjenci, a jest ich setki, dawno już zauważyli, że w prywatnym gabinecie stawka za wizytę u P.Marii obowiązuje taka, jak kiedyś-w XX wieku.
My,pacjenci czujemy, że to dla nas!

***** JEST NAM PANI BARDZO POTRZEBNA!!!*****

Prosimy nie sugerować się treścią wpisu jakiejś anonimowej furiatki!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Janina Majewska

dr n. med. Janusz Szeluga

Psychiatra

liczba opinii: 17
+2 więcej

[psycholog-psychiatra
ostróda
Ostróda

Średnia ocen: 2,9/5

Jest OK!Wyrozumiały, spokojny.Polecam ,bardzo mi pomogła wizyta.

Jest OK!Wyrozumiały, spokojny.Polecam ,bardzo mi pomogła wizyta.

Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Stefan Szpruch

liczba opinii: 1
+1 więcej

None
Herdera 2/1
Ostróda

Średnia ocen: 1,8/5

Jedynym plusem to jest fakt, że poświęca pacjentowi dużo czasu. Po za tym wizyta w gabinecie jak dla mnie mija ...

Jedynym plusem to jest fakt, że poświęca pacjentowi dużo czasu. Po za tym wizyta w gabinecie jak dla mnie mija się z celem.
Zamiast dokładnie wytłumaczyć to posłał mi taką wiązankę, że się nie niczego nie nadaję i najlepiej jakbym była bezrobotna. Bo co? Bo mam dysfunkcję narządu wzroku? To jest powód do bycia bezrobotnym?

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Jan Stasiulewicz

Ginekolog położnik

liczba opinii: 1

Powiatowy ZOZ S.A. w Ostródzie
Kościuszki 2
Ostróda

Średnia ocen: 1,2/5

Lekarz niechętnie udziela odpowiedzi na pytania, potrafi być niemiły a nawet raz zaczął na mnie dosłownie krzyczeć. Używa kolokwializmów. Pierwszy ...

Lekarz niechętnie udziela odpowiedzi na pytania, potrafi być niemiły a nawet raz zaczął na mnie dosłownie krzyczeć. Używa kolokwializmów. Pierwszy raz spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu. Nie polecam.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Lucyna Stachyra

Internista

liczba opinii: 1

Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej "Uśmiech"
Jana Pawła II 16/33
Ostróda

Średnia ocen: 1,2/5

Pani doktor internista pracuje dla ZUS. Jest jednoosobową komisją, potrafi podważać kompetencje lekarzy specjalistów nie zapoznając się dobrze z dokumentacją ...

Pani doktor internista pracuje dla ZUS. Jest jednoosobową komisją, potrafi podważać kompetencje lekarzy specjalistów nie zapoznając się dobrze z dokumentacją medyczną. Przeprowadzając badanie młoteczkiem stwierdza, że pacjent jest ZDROWY, mimo stwierdzonej dyskopatii, lordozy i zmian zwyrodnieniowych. Ktoś chętny na cuda młotkiem.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Bogusława Kruszewska

Neurolog

liczba opinii: 1

None
Czarnieckiego 19A
Ostróda

Średnia ocen: 1/5

Kobieta z bardzo lekceważacym podejściem. Na objawy typowo neurologiczne wciska ludziom Wizytę u psychologa. Wysmiewa i bogatelizuje. Kwestionuje wyniki badań ...

Kobieta z bardzo lekceważacym podejściem. Na objawy typowo neurologiczne wciska ludziom Wizytę u psychologa. Wysmiewa i bogatelizuje. Kwestionuje wyniki badań i kompetencje osob je wykonujacych. Opiera się na jakichś przypadkach z doświadczenia a nie na konkretnym-uznaje ze skoro Kowalskiemu się nie pogorszylo to tobie tez.
100% odradzam!! Zyje w świadomości ze nikt jej nie zwolni bo nie ma osoby na jej miejsce i traktuje pacjentów jak śmieci

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Jacek Trętowski

Rehabilitant

liczba opinii: 1
+5 więcej

SOPAT sp. z o.o Medical Center w Ostródzie
ulica Kościuszki 20
Ostróda

Średnia ocen: 1/5

Nie polecam pana dr.Tretowskiego. Przyjmuje w poradni rehabilitacyjnej w Bartoszycach. Byłam u niego z córką która ma skolioze . Chciałam ...

Nie polecam pana dr.Tretowskiego. Przyjmuje w poradni rehabilitacyjnej w Bartoszycach. Byłam u niego z córką która ma skolioze . Chciałam żeby wystawił jej zaświadczenie ze nie widzi przeciwskazan żeby podjęła się leczeniu skolioze metodą FED . Nie miał nawet pojęcia co to za metoda leczenia..... Ja jako matka szukałam pomocy i skutecznej metody leczenia skolioze u mojego dziecka . Dużo o tym czytałam i najskuteczniejsza metoda to właśnie FED. Pojechałam z córką do Gdańska bo tam mają tą maszynę do fed . i odbyłysmy w prywatnej klinice 2 tygodniowy turnus rehabilitacyjny. Powiedziano tam nam ze prze 25 stopniach skrzywienie mija córka powinna już nosić gorset. Dali nam zaświadczenie o tym żeby wypisano nam skierowanie na gorset. Wiec gdy wrocilysmy do Bartoszyc znowu poszlysmy di dr.Tretowskiego po to żeby wypisał skierowanie na gorset bo z prywatnej kliniki nie będę miała go finansowanego przez NFZ . Na to on mi odpowiada ze on mi nie może takiego skierowania wypisać tylko może mi dać skierowanie do poradni rehabilitacyjnej do Olsztyna lub Ameryki za Olsztynem.... Dodam że do poradni w Olsztynie trzeba czekać na miejsce 2 midiace a potem znowu czekać na to żeby się zapisać na gorset. No nic. ... w takim razie skoro dr.Trętowski nie mógł wystawić nam skierowania na gorset to proszę go chociaż żeby wpisał zwolnienie dla córki z niektórych ćwiczeń na lekcji w-fu bo przy skoliozie dużo ćwiczeń nie można wykonywać. ..dostałam również zaświadczenie z tej kliniki w Gdańsku o tym czego nie powinna robić na w-fie ale znając życia nauczycielka będzie chciała zwolnienie. .. Na to dr.Trętowski odpowiedział ze zwolnienia również nie może wypisać. ...!!! To jest jakaś paranoja. Po co on tam siedzi w tej poradni ja się pytam ?! Nawet nie ma komputera żeby obejrzeć płytkę ze zdjęciem kręgosłupa! Pacjenta bada na oko i wysyła dalej.... Tragedia !!! Nie polecam.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: EdytaCopyright ©2016 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat