Pediatra Starogard Gdański

Gabinet lekarski

Starogard Gdański

Super pediatra - godna polecenia.
Wyleczy dziecko bez antybiotyku.
Sprawdzony pediatra. Może ludzie nie dodają opinii na stronach internetowych, ale z grona znajomych "mam" wszyscy ją chwalą.

Super pediatra - godna polecenia.
Wyleczy dziecko bez antybiotyku.

Opinia dodana przez: Patrycja

Starogard Gdański

super pani doktor, często poświęca swój wolny czas, żeby przyjąć pacjentów, moje chłopaki ją uwielbiają i choroby dla nas nie straszne

Lipowa 3
83-200 Starogard Gdański

Taki powinien być każdy lekarz! Profesjonalne podejście w każdym calu. Jestem pod wrażeniem ,że w tych czasach są jeszcze tacy lekarze ,którzy poświęcają tyle czasu na wizycie i nie zbywają człowieka z byle jakim kwitkiem. Mega pozytyw!!! Dziękuję.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu,wzbudza zaufanie, jest
kompetentny,uprzejmy.

Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu,wzbudza zaufanie, jest
kompetentny,uprzejmy.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Juranda ze Spychowa 2 B
83-200 Starogard Gdański

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, jest godna polecenia :):):):):):):):):)):):):):):):):))):):):):):)

Bukowa 9
Starogard Gdański

Jest bardzo dobry w tym co robi. Mam dziecko astmatyczne na wziewach, co rusz cos dolega.Dr zawsze ma czas, przyjmie o kazdej porze, wyjasni, uspokoi jak trzeba. Nie wyobrazam sobie pojsc do innego lekarza w sytuacji pogorszenia stanu zdrowia. Trzyma długo, bada dokładnie i kompleksowo. Często mozna zadzwonic i dopytac o rozne rzeczy. Doktor potrafi posłuchać kaszlu przez telefon :) Nie pojmuję dywagacji nt ceny. Nie chcesz-nie dzwoń, nie idź, nie płać.. Idź do kogoś za 40zł a potem tydzień w szpitalu. Ja dziękuję za takie ekscesy.!!!

Opinia dodana przez: e.p.

Starogard Gdański

Pani doktot bardzo mila i ze swietnym podejsciem do dzieci. Bardzo dobrze tlumaczy co jest akurat mojemu synkowi. Leczenie trafione w 100%!

Opinia dodana przez: E.Z

dr. Maja 7a

Miła, przystępna, cierpliwa i kompetentna

Miła, przystępna, cierpliwa i kompetentna

Sikorskiego 33
83-200 Starogard Gdański

Mam trojke dzieci,które w tej chwili sa juz dorosłe.Cała te trójkę leczyła drTukalska.Moje dzieci uwielbiały ja i do dzisij przychodzą ze swoimi pociechami.Bardzo dobry lekarz.Uratowala mojego synka.Przesympatyczna kobieta...zawsze uśmiechnięta.Oby każdy lekarz mial takie podejście do maluszków.Brawo Pani Grażynko.

Opinia dodana przez: Iwona

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Juranda ze Spychowa 2 B
83-200 Starogard Gdański

Co pani opowiada? To ja siedziałam z dzieciek i z mężem wtedy pod gabinetem. Ten lekarz byl obok w gabinecie izolowanym - przyjmował dziecko z ospą w nagłym przypadku. To dziecko też było bez rejestracji. Mnie przyjął bez zarejestrowania drugi pediatra, bo dr Leśniewski przyjął bardzo dużo dzieci bdodatkowo a ma 12 minut na pacjenta z tego co wiem, bo często na niego trafiam w gabinecie. Jak by się pani tak nie awanturowała i nie wyszła, to też ten drugi pediatra by pani dziecko przyjął. I proszę nie pisać kłamstw,bo ja nie dzwoniłam do Medyka wcześniej. Trochę więcej cierpliwości i pokory niektórym by się przydało. (A.S.)