Pediatra Starogard Gdański

Gabinet lekarski

Starogard Gdański

Super pediatra - godna polecenia.
Wyleczy dziecko bez antybiotyku.
Sprawdzony pediatra. Może ludzie nie dodają opinii na stronach internetowych, ale z grona znajomych "mam" wszyscy ją chwalą.
Opinia dodana przez: Patrycja

Starogard Gdański

super pani doktor, często poświęca swój wolny czas, żeby przyjąć pacjentów, moje chłopaki ją uwielbiają i choroby dla nas nie straszne

Lipowa 3
83-200 Starogard Gdański

Taki powinien być każdy lekarz! Profesjonalne podejście w każdym calu. Jestem pod wrażeniem ,że w tych czasach są jeszcze tacy lekarze ,którzy poświęcają tyle czasu na wizycie i nie zbywają człowieka z byle jakim kwitkiem. Mega pozytyw!!! Dziękuję.
Opinia dodana przez: Agnieszka

83-200 Starogard Gdański

Pod względem fachowości porównałabym go do dr Cichonia. Pracują od lat na tym samym oddziale i spotykają się z takimi samymi problemami u dzieci. Bardzo duże doświadczenie posiada, jest bardzo miły czy to prywatnie czy to państwowo. Szczegółowo wytłumaczy problem zdrowotny. Z czystym sercem POLECAM :)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Juranda ze Spychowa 2 B
83-200 Starogard Gdański

Pani dr bardzo miła. Poświęca dużo czasu na pacjenta- a byłam z dzieckiem nie prywatnie a na kasę chorych. Umie wysłuchać i stara się pomóc małym pacjentom i ich mamom. Polecam!

Bukowa 9
Starogard Gdański

Dr Cichoń, moim zdaniem, to wybitny specjalista. Zawsze uprzejmy (zarówno za czasów pracy w starogardzkim szpitalu, jak i na wizytach prywanych), dokładny, poszukujący, cierpliwy, spokojny. Korzystam z jego porad już 6 lat. Nigdy mnie nie zawiódł,zawsze dostępny pod telefonem. Moje dzieci go uwielbiają. Szczerze polecam. Myślę, że 200 zł za wizytę prywatną to nic złego. Dwie specjalizacje, minimum pół godzinne badanie, dostępny praktycznie każdego dnia i do tego rozległa medyczna ...
Opinia dodana przez: Marta

Starogard Gdański

Pani doktot bardzo mila i ze swietnym podejsciem do dzieci. Bardzo dobrze tlumaczy co jest akurat mojemu synkowi. Leczenie trafione w 100%!
Opinia dodana przez: E.Z

dr. Maja 7a
83-200 Starogard Gdański

Nie polecam.Stwierdzenie lekarza ze nie jest maszyna swiadczy o nie kompetencji lekarza i zlym podejsciem.
Opinia dodana przez: Emil

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Juranda ze Spychowa 2 B

Zdarzenie z 10.02.2012.
Ok. godz. 13.45 dzwonimy do Medyka z prośbą o przyjęcie naszych dzieci do zbadania,gdyż jedno i drugie ma od poprzedniego wieczoru gorączkę(starszy 3,5-latek 38,5st.,młodsza roczna 40st.,środki na zbicie nic nie pomogły). Pani z recepcji informuje nas,że mimo iż nie jesteśmy zarejestrowani,lekarz na pewno nas przyjmie,a sprawę dodatkowo miał ułatwiać fakt,że do pediatry nie było żadnych pacjentów.
Przyjeżdżamy zatem ok.14.00 i po zameldowaniu się w recepcji idziemy pod ...

Sikorskiego 33
83-200 Starogard Gdański

Mam trojke dzieci,które w tej chwili sa juz dorosłe.Cała te trójkę leczyła drTukalska.Moje dzieci uwielbiały ja i do dzisij przychodzą ze swoimi pociechami.Bardzo dobry lekarz.Uratowala mojego synka.Przesympatyczna kobieta...zawsze uśmiechnięta.Oby każdy lekarz mial takie podejście do maluszków.Brawo Pani Grażynko.
Opinia dodana przez: Iwona

Pediatrzy w Starogardzie Gdańskim