pediatra zak

Pediatra   (+2 więcej)

Anti Aging Med
Krzycka 69
Wrocław

Zachęcona dobrymi opiniami była u doktora Gawrysia i doktor Kiełczewskiej ale nie pomogli mi co do cukrzycy i otyłości i co do PCO. Dopiero pani doktor Żak Teresa pomogła zrzucić wagę i wyregulować miesiączki. PCO już nie mam . Cukrzyca też minęła. Naprawdę polecam doktor Żak.

Opinia dodana przez: Ewka

lekarz Teodozja Kuligowska-Żak

None
Zagórnicka 14
Inwałd

Fantastyczna pani doktor. Leczyła mnie a teraz moje dzieci. Obok cudownego podejścia mega wiedza. Polecam i życzę sobie więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Aleksandra Żak

CENTRUM OPIEKI SPÓŁKA JAWNA
Sternicza 26A.
Bielsko-Biała

Wielki ukłon w stronę Pani Żak. Dawno nie spotkałam się z taką ilością empatii i zaangażowania.
Z powodu nieobecności deklarowanego ...

Z powodu nieobecności deklarowanego lekarza córeczki, skierowano nas do Pani doktor. Kontakt z dzieckiem i rodzicem wzorowy, cierpliwość, konsekwencja i "ludzki język" zasługuje na pochwałę. Po rozmowie z Panią Żak nawet laik zrozumie wyniki badań i zalecone postępowanie. Wyczerpujące wyjaśnienia, zero pytań bez odpowiedzi. Z czystym sumieniem gorąco polecam.
Dodam tylko, córeczka jest moim pierwszym dzieckiem więc pacjent z nas wymagający, oczekujący konkretów i spanikowany bardzo ;)

Opinia dodana przez: Natalia

bardzo dobry lekarz,od lat leczy moje dziecko

Katarzyna Żak-Jasińska

Klinika Pediatrii, Hematologii, Onkologii i Endokrynologii

Gdańsk

polecam,lekarz jest dokładna i sprawdza wszystko,miła bardzo,ma podejscie do dzieci i najwazniejsze ze na wizyty nietrzeba bardzo długo czekać