Lekarze Pruszków

lekarz Mateusz Dawidziuk

05-800 Pruszków

Bardzo uprzejmy oraz pomocny lekarz, precyzyjnie wytłumaczył zjawisko oraz pomógł podjąć odpowiednie decyzje związane z dalszym leczeniem.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Iwona Podwysocka

Ireny 114
05-800 Pruszków

Bardzo kompetentna, uprzejma lekarz rodzinna. Pełna empatii. Godna polecenia. Oby więcej takich lekarzy. Jeżeli zajmuje się pacjentem to do końca , dociekliwa jeśli chodzi o wywiad chorobowy. Doświadczyłam tego i moja rodzina.

lekarz Henryk Wacławek

Chmielna 4
05-800 Pruszków

Bardzo uprzejmy i cierpliwy lekarz, oraz z poczuciem humoru, co na SOR-ach zdarza się rzadko. Dziękuję za poświęcony czas w maju 2023 (Szpital Czerniakowski) i życzę powodzenia.
Opinia dodana przez: Sebastian L.

lekarz Leszek Wolniewicz

Internista, Kardiolog

Al. Wojska Polskiego 16a/53
05-800 Pruszków

Doktor miał trudne zadanie ponieważ moja choroba nie ma jednoznacznych objawów. Dokładnie przedstawił plan diagnozowania i leczenia. Nie lekceważył moich obaw i symptomów choroby. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr Adam Jędzejewski

gabinet prywatny
Ostoja-ul.Ireny 124
05-800 Pruszków

Wierzcie mi,że mało jest stomatologów ze znajomością swego fachu i po drugie co bardzo ważne ,a wielu z Was nie zwraca uwagi na tę część wizyty u stomatologa, zachowana jest niezwykła czystość i sterylność w gabinecie. Pamiętajcie,że bakterie w jamie ustnej to sprawcy wielu innych problemów zdrowotnych.Nie wystarczą rękawiczki,gdy odbiera się w nich telefon a potem wraca się do pacjenta.Dr.Adam wie o tym i możecie czuć się bezpieczni.Z całego serca ...

Marzena Głowacka-Zając

Logopeda

Jasna 3
05-804 Pruszków

Osoba bardzo odpowiedzialna. Posiada bardzo duzo pacjentów. Dzieci bardzo chetnie uczestniczą w terapii. Polecam równiez z uwagi na super podejscie do dzieci i fachowość

lek. dent. Elżbieta Pierzynowska

Kosynierów 18/2
05-800 Pruszków

Pani dr Pierzynowska jest najlepszym lekarzem .Leczę się u dr od czternastu lat i nigdy nie zrezygnuje. Miła , profesjonalna, skuteczna , bezkompromisowa w leczeniu .Gabinet jest świetnie wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt potrzebny do leczenia .Wiedza i doświadczenie Pani dr sprawiły doskonałe efekty.Mam piękne zęby i pokazuje je wszystkim często uśmiechając się. Bardzo dziękuję Pani dr !
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Anita Borodzicz

05-800 Pruszków

Dr Anita Borodzicz jest chirurgiem pracującym w Poradni Chirurgicznej w Pruszkowie. Na zakrzepicę leczę się już kilkadziesiąt lat ale z taką opieką się jeszcze nie spotkałam. Pani Doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania, ponieważ oprócz fachowej wiedzy troszczy się również o swoich pacjentów. Jest osobą niezwykle miłą co w dzisiejszych czasach, w państwowej służbie zdrowia, nie jest zbyt częstym zjawiskiem.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Arleta Wojtas

Rehabilitant, Pediatra

NZOZ Medica-Med
ulica Chopina 2/4
05-825 Pruszków

Wspaniała Pani doktor :) miła, przesympatyczna, bije od Niej ciepło, same plusy. Nie jest obojętna dla pacjenta, potrafi dodać otuchy. Służy radą i pomocą. Mama i ja jesteśmy Panią dr zachwycone. Polecamy a na pewno będziecie zadowoleni.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Anna Szewczyk

Endokrynolog, Pediatra

05-800 Pruszków

Bardzo uwazne badanie. Pani doktor bardzo mila i z podjesciem do Dziecka.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Anna Nielepiec-Jałosińska

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg dziecięcy

05-800 Pruszków

Z całego serca polecam - miły kontaktowy lekarz z ogromną wiedzą. Bardzo dokładnie zrobione usg.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Anna Kamińska

Filia Nr 1 Poradnia Medycyny Rodzinnej
Wojska Polskiego 20
05-800 Pruszków

Lepszego lekarza okulisty od Dr Kamińskiej - nie znam.Superprofesjonalizm.Dziękuję.Leczę się kilka lat,P.dr pierwsza zdiagnozowała chorobę,wreszcie moge byc spokojny o swój wzrok.
Opinia dodana przez: Marcin M.

lekarz Roman Wikłacz

Internista, Lekarz med. paliatywnej

Rzeckiego 3/25
05-804 Pruszków

Zdecydowanie godny polecenia lekarz – jest kompetentny i bardzo uprzejmy, a do tego świetnie zorganizowany. Budzi szacunek i zaufanie. Spokojnie wszystko tłumaczy i odpowiada na pytania. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: NN

lekarz Adam Łazarski

ul. Janusza Korczaka 8/62
05-800 Pruszków

Doskonały diagnosta, szybko i dokładnie rozpoznał przyczynę moich problemów z kolanami. Inni ortopedzi mieli z tym problem. Miło i profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Zastosował leczenie oraz rehabilitację, które przyniosło ulgę i poprawę działania stawów kolanowych. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Rafał

lek. dent. Aleksandra Gnyszka

Dental Design Jaworska
Zamiejska 13
05-802 Pruszków

miła pani doktor, ale przede wszystkim zna się na rzeczy. fachowe podejście ale jednocześnie też "ludzkie", wytłumaczy dokładnie co robi, tak, że każdy zrozumie. naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: WalentowiczAgnieszka

Krystyna Wall

Promyka 41
05-800 Pruszków

Od paru lat zajmuje się moimi synami (dziś 6 i 4 lata). zawsze poświęca im / mi tyle czasu ile tego wymagają. wydaje się być bardzo kompleksowym lekarzem , skupia się na przyczynach problemu i umiejętnie doradza. szczerze mówiąc, gdybym nie chodziła do pani Krystyny publicznie, to chodziłabym prywatnie i byłyby to dobrze wydane pieniądze. polecam ja gorąco , szczególnie w sytuacjach nakładających się problemów zdrowotnych u dziecka.

Iwona Stefaniak

Położna

Szpital Powiatowy
al. Armii Krajowej 2/4
05-800 Pruszków

Chodziłam na szkołę rodzenia do Iwony co utwierdziło mnie w tym aby rodzić w Pruszkowie właśnie z nią. Jestem zadowolona z decyzji, jej spokój i wiedza pomogły mi w szybkim porodzie siłami natury. Po porodzie Iwona pomogła mi przystawić maleństwo do piersi, na ściągnięciu szwów również była. Jej pomoc i obecność była od początku do końca.

dr Elżbieta Kapłon-Osęka

Endokrynolog

"CONVICTOR" Prywatna Poradnia Endokrynologiczna i Ginekologiczna s.c.
Drzymały 19/21
05-800 Pruszków

Jestem zadowolona z wizyty u tego lekarza. Po wykonanych badaniach, szybkie i trafne postawienie diagnozy. Po kilku dniach przyjmowania leków poczułam się świetnie. Dobrze że są jeszcze tak wspaniali specjaliści. Wdzięczna Blondynka.
Opinia dodana przez: Blondynka W
{'id': 29538, 'name': u'Pruszk\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Grażyna Kurzyna

lek. dent. Grażyna Kurzyna

GREENDENTAL Grażyna Kurzyna
Staszica 1E/U8
Pruszków

Profesjonalistka, stale zwiększająca swoje kompetencje, kulturalna, życzliwa i z poczuciem humoru. Leczy mnie i moich najbliższych. Polecam z całego serca :)
Opinia dodana przez: Blanka

dr Magda Franczuk

Neurolog

Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia
Partyzantów 2/4
05-802 Pruszków

Nie czaruje, że wie, jeśli nie wie. Widać jednak, że ma solidną wiedzę, dużą praktykę i zaskakującą nieraz intuicję. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. awil