Filtruj terminy

lekarz Artur Gola

NZOZ EUROMEDIC
ulica Kościuszki 92
40-523 Katowice

Pan doktor jest zawsze uśmiechnięty, opanowany i rzetelny. Wielokrotnie wykonywałam u Niego USG i zawsze przeprowadzone ono było w przyjemnej atmosferze. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Ewelina

40-012 Katowice

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Dariusz Mędrecki

Radiolog

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Francuska 20-24
40-027 Katowice

Trafiłam do Pana doktora ponieważ potrzebowałam konsultacji online badania rezonansu magnetycznego stawu kolanowego. Czytając opinie nie miałam wątpliwości, że to będzie najlepszy wybór. Pan doktor miał dużo cierpliwości do mnie :) ponieważ nie wiedziałam jak mogę wysłać badanie. We wszystkim pomógł i dokładnie wytłumaczył ale co najistotniejsze to ma ogromną wiedzę, którą w przystępny, prosty i nie zawiły sposób potrafi przekazać pacjentowi. Poświęca bardzo dużo czasu dogłębnie analizując badanie i ...
Opinia dodana przez: Anna S.

lekarz Maria Zieleźnik

prywatny gabinet okulistyczny
graniczna 49b
Katowice

Pani Doktor jest rzeczowa, merytoryczna i przeznacza wystarczającą ilość czasu na objaśnienie badań. Przy tym jest bardzo uprzejma!

lekarz Piotr Dziurkowski

Centrum Diagnostyczne
Panewnicka 65
40-760 Katowice

Cudowny empatyczny lekarz ,banadnie na NFZ a pan doktor wyszedł, wyjaśnił, uspokoił i wytłumaczył co dalej ,no cudowny facet ! Nie spotkałam takiego lekarza
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Radiolog
                                       dr Magdalena Serafin

dr Magdalena Serafin

Centrum Medicover
ul. ks. bp. Herberta Bednorza 2a
Katowice

Pani dr Serafin to bez dwóch zdań świetny specjalista! Dokładna, bardzo sympatyczna a przede wszystkim bardzo cierpliwa. Szczerze polecam!

lekarz Leszek Piasecki

ulica Teatralna 8
40-003 Katowice

doskonaly radiolog-zaryzykuje stwierdzenie, ze najlepszy, a znam wielu, przemily czlowiek i przy okazji niesamowicie przystojny mezczyzna:))

lekarz Beata Brzęk-Pilarska

Śląskie Centrum Osteoporozy
ulica Opolska 11/3
40-084 Katowice

Wspaniały człowiek - lekarz, ktory szanuje pacjenta i wodzi w nim człowieka, a nie tylko przypadek.

lekarz Tomasz Lebda-Wyborny

Radiolog

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
40-752 Katowice

To było moje kolejne badanie w placówce w Siemianowicach Śląskich,w której miałam wykonywany MR kręgosłupa szyjnego,lędźwiowego, stawu kolanowego i mózgu. Dr Tomasz Lebda–Wyborny rzeczywiście jest doskonały. Jest fantastycznym diagnostą .Tak wnikliwie i szczegółowo interpretuje każdy najmniejszy szczegół ,że właściwie lekarz neurolog dostaje do ręki gotowy materiał diagnostyczny.Przede mną kolejne badanie, zasugerowane przez dra w epikryzie .Cztery placówki Resonicy, najbliżej mi do Rudy ,niestety ,opis pani Katarzyny M-P. był tak pobieżny ...
Opinia dodana przez: Gabi

lekarz Miłosz Zbroszczyk

40-752 Katowice

Jestem wdzięczna Panu doktorowi za - można by powiedzieć- uratowanie mi życia. Pan doktor wykonał embolizacje tetniaka mózgu. Zabieg przebiegł bez powikłań. Jestem trzeci tydzień po zabiegu i czuję się świetnie. Bardzo dziękuję Panu Doktorze. Polecam. Pacjentka Joanna C.
Opinia dodana przez: JOANNA

lekarz Łukasz Kołaczek

ulica Dębowa 36/9
40-106 Katowice

Świetny radiolog, bardzo dokładnie opisuje badanie obrazowe i zauważa rzeczy, na które inni nie zwracają uwagi
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Maria Dziubińska-Basiak

Zielonogórska 32/43
40-710 Katowice

Właśnie przeczytałam opis badania rezonansem magnetycznym wykonanym w przychodni zabrzańskiej. Nie znam się na tym generalnie, bo nie jestem medykiem. Ale mam już swoje życiowe doświadczenie z lekarzami i konowałami przeróżnej maści... W ostatnim czasie byłam mocno podłamana kontaktami z tymi drugimi. Ich "olewajstwem", przepisywaniem mi wit. D3 na moje, jak się okazało poważne problemy zdrowotne. A opis wyniku na nowo podbudował mnie i dał nadzieję na działanie konstruktywne. Ten ...
Opinia dodana przez: Maria

dr hab. Jan Baron

CSK
40-752 Katowice

Byłem u Profesora Jana Barona dwukrotnie w ostatnim czasie zarówno na USG jamy brzusznej jak i USG Dopplerowskim aorty i tętnic biodrowych. Muszę przyznać, że jestem pod ogromnie pozytywnym wrażeniem. Profesor Baron nie tylko posiada ogromną wiedzę, ale nie śpieszy się, wszystko dokładnie bada, spokojnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Ponadto cechuje go ogromna kultura, spokój i empatia. Naprawdę mogę z pełnym przekonaniem polecić Profesora Barona.
Opinia dodana przez: Tomasz

Honorata Malesa-Nagły

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Bardzo dobry radiolog, wyważony, kompetentny. Pani doktor jako jedyna postawiła prawidłową diagnozę na usg tarczycy, podostre zapalenie tarczycy którego nikt wcześniej nie potrafił zdiagnozować. Polecam
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Zbigniew Olczak

ulica Malwy 88g
40-749 Katowice

Pan doktor to świetny specjalista z doskonałym podejściem do dzieci. Korzystam z jego wiedzy, umiejętności juz 3 lata. Od czasów, kiedy syn był nieświadomy badania po czasy, kiedy stanowczo nie chciał współpracować! Pan doktor był zawsze cierpliwy i wyrozumiały. Ja polecam go z całego serca!
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Magdalena Machnikowska-Sokołowska

Radiolog, USG

Zakład Diagnostyki Obrazowej
Katowice

Dziwią mnie te negatywne oceny, nie wiem, każdy w sumie może się spieszyć lub mieć gorszy dzień - wiadomo. Trafiłem do p. dr kilka lat temu w sprawie córki - bardzo cierpliwe podejście, zrozumienie dla pracy z dzieckiem, która jak wiadomo wymaga lekko innego podejścia niż do dorosłych rozumiejących konieczność badania. Diagnostyka / kontrola przez kilka lat, w miedzyczasie "przypadkiem" przekonując córkę do badania wykryła u mnie naczyniaka - kierując ...
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Anna Kwiatkowska-Mazurek

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Jeśli ktoś myśli, że po wizycie u Pani dr będzie spokojniejszy, że na usg "nic nie widać" to proponuję zrobić badanie u kogoś innego.
Opinia dodana przez: Emi

lekarz Katarzyna Wandasiewicz

40-752 Katowice

Nie stety ta Pani nie ma pojęcia o niczym. Mąż trafił z zerwanym ściegnem Achillesa lecz według P.doktor jest zdrów jak ryba. Bardzo nie polecam
Opinia dodana przez: Marlena

dr Marian Szwabowicz

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

Pan doktor opisywał mi badanie obu kolan AP,lat,plus rzepki ujęć zdjęć były 4 opis zrobiony przez Pana doktora to jakaś farsa jedno zdanie ogólnie bez wyodrębniania kolana leweg czy prawego przód tył na stojąco leżąco jak dlugo żyje nie widziałam takiego opisu zero precyzji czy dbałości nie polecam Pana Doktora gdyż bardzo bagatelizuje pacjenta badanie to zaledwie jedna linijka opisu wstyd