dr n. med. Magdalena Machnikowska-Sokołowska

Radiolog, USG

Dziwią mnie te negatywne oceny, nie wiem, każdy w sumie może się spieszyć lub mieć gorszy dzień - wiadomo. Trafiłem do p. dr kilka lat temu w sprawie córki - bardzo cierpliwe podejście, zrozumienie dla pracy z dzieckiem, która jak wiadomo wymaga lekko innego podejścia niż do dorosłych rozumiejących konieczność badania. Diagnostyka / kontrola przez kilka lat, w miedzyczasie "przypadkiem" przekonując córkę do badania wykryła u mnie naczyniaka - kierując potem na dalszą, dokładniejszą diagnostykę. Same pozytywne wrażenia, mimo tego w jak niemiłych okolicznościach było mi dane poznać p. dr

Bardzo pomocna, konkretna,kompetentna Pani Doktor. Wyczerpująco udzieliła nam informacji, oraz wskazała drogę leczenia, poza tym nie wzięła od nas pieniędzy.

Bardzo dobra doktor radiolog. Trafnie stawia diagnozy i z sercem doradza co dalej robić. Troskliwy i dobry człowiek z wielkim sercem!

TRAGEDIA! Na USG dziecka poświęciła całe 5 minut i na tej podstawie wykryła nieprawidłowości! Zero zainteresowania - od razu odesłała prywatnie do koleżanki neurolog bo Pani się spieszyło do domu na weekend! Inny specjalista dziecko dokładnie zbadał i zalecenia Pani doktor odesłał do kosza - dziecko jest zdrowe i rozwija się prawidłowo!

Totalna porażka. Na podstawie opisu rezonansu pani doktor neurochirurg operował moje dziecko. Okazało się że nie ma ani guza ani tetniaka. trzeba zawsze sprawdzac dwa razy.

Byłam z moim synkiem na badaniu Rezonansu i jestem zbulwersowana. Pani Doktor zamiast ze mna porozmawiac opowiadala jakies historyjki ze sowjego zycia i weselach. nie chciała mi powiedziec ani o badaniu ani o chorobie. Potem ortopeda powiedzial ze na opisie sa same bzdury. Nie polecam

POLECAM WSZYSTKIM. MAM 100 % ZAUFANIE DO TEJ PANI DOKTOR. JEST WSPANIAŁYM SPECJALISTĄ I BARDZO MIŁYM CZŁOWIEKIEM

Miła uprzejma ale?????? Jako radiolog to może tylko opisać badanie a nie leczyć. Ogólnie leczy inny specjalista.

Miła uprzejma ale??????
Jako radiolog to może tylko opisać badanie a nie leczyć.
Ogólnie leczy inny specjalista.

Wizyta publiczna, w centrum zdrowia dziecka w Katowicach, zakład radiologii, pracownia USG, a pod nią ludzi ... Młoda, miła Pani doktor, szkoląca innych, od razu przekonała naszego synka do badania, postawiła rozpoznanie. Wiadomości dla nas okrutne - guz, ten ból brzucha. Od tej pory zaczęto leczenie.My górale dziękujemy, że są TAKIE doktory! POLECAMY! Józik z rodziną ze gór

Fantastyczny lekarz, taki z powołania.Miła, kompetentna, ma świetny kontakt z dzieckiem. Wynik badania i wnioski pozwoliły nam rozpocząć leczenie po 4 miesiącach walki o postawienie diagnozy,która dla Pani doktor była oczywista (jak się potem okazał).POLECAM!!!Lekarz z powołania!