dr n. med. Magdalena Machnikowska-Sokołowska

Radiolog, USG

3,9

Bardzo dobra doktor radiolog. Trafnie stawia diagnozy i z sercem doradza co dalej robić. Troskliwy i dobry człowiek z wielkim sercem!

Bardzo pomocna, konkretna,kompetentna Pani Doktor. Wyczerpująco udzieliła nam informacji, oraz wskazała drogę leczenia, poza tym nie wzięła od nas pieniędzy.

Byłam z moim synkiem na badaniu Rezonansu i jestem zbulwersowana. Pani Doktor zamiast ze mna porozmawiac opowiadala jakies historyjki ze sowjego zycia i weselach. nie chciała mi powiedziec ani o badaniu ani o chorobie. Potem ortopeda powiedzial ze na opisie sa same bzdury. Nie polecam

TRAGEDIA! Na USG dziecka poświęciła całe 5 minut i na tej podstawie wykryła nieprawidłowości! Zero zainteresowania - od razu odesłała prywatnie do koleżanki neurolog bo Pani się spieszyło do domu na weekend! Inny specjalista dziecko dokładnie zbadał i zalecenia Pani doktor odesłał do kosza - dziecko jest zdrowe i rozwija się prawidłowo!

Totalna porażka. Na podstawie opisu rezonansu pani doktor neurochirurg operował moje dziecko. Okazało się że nie ma ani guza ani tetniaka. trzeba zawsze sprawdzac dwa razy.

Wizyta publiczna, w centrum zdrowia dziecka w Katowicach, zakład radiologii, pracownia USG, a pod nią ludzi ... Młoda, miła Pani doktor, szkoląca innych, od razu przekonała naszego synka do badania, postawiła rozpoznanie. Wiadomości dla nas okrutne - guz, ten ból brzucha. Od tej pory zaczęto leczenie.My górale dziękujemy, że są TAKIE doktory! POLECAMY! Józik z rodziną ze gór

POLECAM WSZYSTKIM. MAM 100 % ZAUFANIE DO TEJ PANI DOKTOR. JEST WSPANIAŁYM SPECJALISTĄ I BARDZO MIŁYM CZŁOWIEKIEM

Bardzo miło i rzeczowo. Pani doktor mimo trudnego dla nas rozpoznania, które postawiła (przyszłam z dzieckiem z bólem brzucha na izbę przyjęć szpitala skąd skierowano mnie na kolejne USG - wcześniej robiłam prywatnie, a od kilku tygodni poszukiwałam i całą moja rodzina rozwiązania problemu dolegliwości mojej córeczki).Lekarka spokojnie wytłumaczyła o co chodzi,mimo bardzo poważnego rozponania, któe postawiła,przedstawiła ewentualne postępowanie,które sprawdziło się i mimo trudności dała nadzieję. Takich lekarzy nam potrzeba!

Fantastyczny lekarz, taki z powołania.Miła, kompetentna, ma świetny kontakt z dzieckiem. Wynik badania i wnioski pozwoliły nam rozpocząć leczenie po 4 miesiącach walki o postawienie diagnozy,która dla Pani doktor była oczywista (jak się potem okazał).POLECAM!!!Lekarz z powołania!

Rzeczowo, konkretnie, miło. Pani doktor przekonała moje dziecko do badań i zachęciła je tak, że teraz badamy się z przyjemnością, a wymagamy stałej kontroli.