Reumatolog Bydgoszcz

dr n. med. Krystyna Maćkowska

Kardiolog, Reumatolog

Bydgoszcz

byłem pacjetem tego lekarza i bardzo powaznie chory i dzieki tej lekarce jeszcze zyje jest osobą godną zaufania

lekarz Eleonora Piotrowska

Reumatolog

Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
Bydgoszcz

Lekarz starej daty. Wysoka kultura osobista, przemiła osoba. Bardzo szczegółowo przeprowadziła ze mną wywiad na temat dolegliwości i kompleksowo podeszła do leczenia. Efektów na razie nie znam ale póki co p. Doktor zaskarbiła sobie 100% mojego zaufania. Dawno żaden lekarz nie wywarł na mnie tak pozytywnego wrażenia.

Opinia dodana przez: Jula

dr n. med. Piotr Ligocki

Bydgoszcz

WSPANIAŁY LEKARZ ,CZASAMI SUROWY I BEZPOŚREDNI PONIEWAŻ STAWIA NA DOBRO PACJENTA .
JESTEM MU NAPRAWDĘ WDZIĘCZNA BARDZO MI POMÓGŁ

JESTEM MU NAPRAWDĘ WDZIĘCZNA BARDZO MI POMÓGŁ

dr n. med. Piotr Kalmus

Internista, Reumatolog

Bydgoszcz

Lekarz godny polecenia.Słucz co mówi pacjent i ma dla niego czas.

Lekarz godny polecenia.Słucz co mówi pacjent i ma dla niego czas.

Katarzyna Kobusińska

Chodkiewicza
Bydgoszcz

Pani doktor Kobusińska to osoba, która swój zawód wybrała nieprzypadkowo. Jest oddana pacjentowi, kompetentna i życzliwa. Leczyła przez kilka lat moje córki. Polecam każdemu pacjentowi, który chce się czuć zaopiekowany i dobrze leczony.

Opinia dodana przez: katarzyna

lekarz Małgorzata Targońska

Internista, Reumatolog

Kijowska 61a
Bydgoszcz

Bardzo dobra lekarka .Jedyny problem to,że czeka sie długo w kolejce ,ponieważ pani doktor ma zawsze dużo pacjentów.

dr Piotr Ignaczak

Euromed Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Jagiellońska 24/5
Bydgoszcz

Świetny lekarz, który zajmuje się diagnostyką i leczeniem, a nie bezsensownym użalaniem się nad pacjentem i głaskaniem go po głowie. Co nie zmienia faktu, że jest szalenie sympatyczny i uprzejmy. Rzeczowy i kompetentny, udzieli odpowiedzi na każde nurtujące pacjenta pytanie nie recytując fragmentów podręcznika reumatologii. Będąc jego pacjentem nie jest się jednostką chorobową tylko człowiekiem. Zdaje on sobie sprawę z tego, że człowiek przewlekle chory nie chce całego życia podporządkować chorobie. Akcentuje, które zachowania są bezwzględnie zakazane, a na jakie można sobie sporadycznie pozwolić. Dzięki niemu moje życie, mimo choroby, jest stosunkowo normalne.
Co do kasy...leczyłam się u niego państwowo, a później prywatnie (szkoda, że nie ma tu opinii o paniach z rejestracji poradni reumatologicznej -byłoby "-5") i naprawdę nie zauważyłam żadnej różnicy. Polecam dr Ignaczaka Wszystkim, którzy chcą być pod opieką konkretnego lekarza.

Małgorzata Bethke

Centrum Reumatologii

Bydgoszcz

Bardzo miła osoba , Pani doktor jest też lekarzem chorób wewnętrznych znam ją jeszcze z innej przychodni i pewnie dlatego ma bardzo rozległą wiedzę i zna się na tym co robi .
Prawdziwy specajalista dla prawdziwie chorych !
Polecam

Wieslawa Drozd

luxmed
choloniewskiego 46
Bydgoszcz

Jeden z lepszych lekarzy, na których kiedykolwiek trafiłam.
Pozdrawiam

Jeden z lepszych lekarzy, na których kiedykolwiek trafiłam.
Pozdrawiam

lekarz Danuta Wolańska

Centrum Medyczne Eskula
Cicha 41
Bydgoszcz

Bardzo uprzejma, dokładna w badaniu, leczeniu, poświęca wiele czasu pacjentowi, skuteczna w leczeniu nawet bardzo trudnych, skomplikowanych schorzeń. Godna polecenia.