środa wielkopolska

Endokrynolog Środa Wielkopolska lekarz Andrzej Pajdowski

lekarz Andrzej Pajdowski

Endokrynolog   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG
ul. Strzelecka 33 przyjęcia I-wszy i III-ci piątek m-c.
Środa Wielkopolska

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

lekarz Zbigniew Pajzderski

Pediatra   (+1 więcej)

Sportowa 3 lok. 18
Środa Wielkopolska

Świetny lekarz, leczył moje dzieci i dzieci mojego brata. Ogromne doświadczenie, chyba był ordynatorem w średzkim szpitalu przez lata. Ma nasze całkowite zaufanie

Opinia dodana przez: Kamil Z.

lek. dent. Doni Allecou

NS ZOZ "MEDICUS"- Szpital
Plac Armii Poznań 3
Środa Wielkopolska

Do Allecoudent chodzę od kilku lat i czuję, że należałby parę słów napisać...Każdy zabieg (a miałam ich sporo..zakładanie plomby, leczenie kanałowe, scaling itd.) wykonywany jest przez doktora bardzo rzetelnie i szczegółowo omawiany. Zawsze w trakcie zabiegu pyta czy wszystko dobrze, co wynika z jego troski o pacjenta. Ceny są bardzo konkurencyjne, a szczególnie, gdy skorzysta się z aktualnie obowiązujących promocji. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Andrzej Pogłodziński

Psychiatra

Katharsis NZOZ Poradnia Psychiatryczno-Psychologiczna
ul. Czerwonego Krzyża 2/lok.8/9
Środa Wielkopolska

Bardzo dobry Lekarz! Indywidualne podejście do pacjenta. Nie tylko leczy,ale daje wsparcie i cenne wskazówki. Godny polecenia!

Opinia dodana przez: dorota

Joanna Maj

Psychiatra

Centrum Medyczne Spychalscy

Środa Wielkopolska

Świetny psychiatra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Róża Bochyńska

Internista

Zamojskich 28
Środa Wielkopolska

SUPER LEKARZ, UMIE WYTŁU,ACZYĆ, NIE MA PROBLEMU ZE SKIEROWANIEM NA DALSZE BADANIA

lek. dent. Zygmunt Wietrzyński

None
Żwirki i Wigury 9 A
Środa Wielkopolska

Jestem zadowolona z podejścia pana doktora do pacjenta rzetelny uprzejmy aż mi strach przed fotelem minął

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Mohsen Nasher

Chirurg onkolog   (+1 więcej)

None
ulica Poselska 52
Środa Wielkopolska

Przemiła osoba,wzbudza zaufanie i godny polecenia!Uprzejmy i delikatny.bardzo kulturalny człowiek.wysokie kompetencje.

Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Elżbieta Melerowicz-Rembiałkowska

Dermatolog

NS ZOZ "MEDICUS"- Szpital
Plac Armii Poznań 3
Środa Wielkopolska

Sympatyczna, empatyczna, kompetentna. polecam z czystym sumieniem. Nie raz wyprowadzała mnie i członków mojej rodziny z problemów skórnych.

lekarz Edyta Leśniewska-Furs

Katharsis NZOZ Poradnia Psychiatryczno-Psychologiczna
ul. Czerwonego Krzyża 2/lok.8/9
Środa Wielkopolska

Z moim dzieckiem trafiłem do p.dr. Widziałem pewne obawy w oczach lekarki, ale zaufałem. Pani doktor powiedziała, że specjalizuje się w innej dziedzinie, ale zrobi co w jej mocy, by moja córka mogła być sprawna. I udało się. W Klinice w Poznaniu nie wierzyli, że to neurolog. Gratulacje.