stomatolog dziecięcy gdańsk

lek. dent. Dorota Kundzicz

Gabinet Stomatologiczny
Jaskółcza 7/15, I piętro, gab.63
Gdańsk

Świetna stomatolog , bardzo delikatna , doskonałe podejście do wystraszonego pacjenta . Zdecydowanie polecam !!!

lek. dent. Beata Andruszkiewicz-Sałek

gen. Grota-Roweckiego 2a
Gdańsk

Posiada dużą wiedzę,ma cierpliwość. Pracuje dobrze i dokładnie. Z czystym sumieniem - po kilku latach leczenia u niej- mogę polecić. Jedynym mankamentem są długie terminy.

lek. dent. Joanna Filar-Wrzuś

Stomatolog dziecięcy   (+3 więcej)

al. Grunwaldzka 58/2
Gdańsk

Bardzo polecam. Korzystam z usług Pani Asi odkąd mieszkam w trójmieście czyli już jakieś 9lat i do nikogo innego bym nie poszłą. Lekarz z dużą empatią, cierpliwością i gotowością. Może nie należy do najtańszych, ale ceny mieszczą sie w granicach normalnośći. Do każdego pacjęta dr podchodzi indywidualnie, a pani Mariolka (pielegniarka) jest przeciepłą i uprzejmą osobą. To napewno moja dentystka, szkoda że nie znalazłam jeszcze lekarzy o innych specjalizacjach świadczących usługi na tym poziomie. Polecam
Alicja

lek. dent. Tytus Kuczkowski

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Dziękuje całemu zespołowi za pomoc w sprawie moich zebów oraz udostępnieniu płatnosci na raty.Przyznam szczerze że pierwszy raz mam do czynienia z tak dużym zaufaniem do pacjenta.eszcze raz dziękuje za pomocna dłon.

Opinia dodana przez: Alicja

lek. dent. Barbara Bielawa

DENTUS GABINETY STOMATOLOGICZNE
STARTOWA 1
Gdańsk

Bardzo dobre podejście do dzieci, ogromna wiedza i kompetencja, wszystkim bardzo polecam,