Stomatolog Dziecięcy Gdańsk

lek. dent. Dorota Kundzicz

Gabinet Stomatologiczny
Jaskółcza 7/15, I piętro, gab.63
80-767 Gdańsk

Świetna stomatolog , bardzo delikatna , doskonałe podejście do wystraszonego pacjenta . Zdecydowanie polecam !!!

gen. Grota-Roweckiego 2a
80-108 Gdańsk

Posiada dużą wiedzę,ma cierpliwość. Pracuje dobrze i dokładnie. Z czystym sumieniem - po kilku latach leczenia u niej- mogę polecić. Jedynym mankamentem są długie terminy.

lek. dent. Joanna Filar-Wrzuś

al. Grunwaldzka 58/2
80-241 Gdańsk

Bardzo polecam. Korzystam z usług Pani Asi odkąd mieszkam w trójmieście czyli już jakieś 9lat i do nikogo innego bym nie poszłą. Lekarz z dużą empatią, cierpliwością i gotowością. Może nie należy do najtańszych, ale ceny mieszczą sie w granicach normalnośći. Do każdego pacjęta dr podchodzi indywidualnie, a pani Mariolka (pielegniarka) jest przeciepłą i uprzejmą osobą. To napewno moja dentystka, szkoda że nie znalazłam jeszcze lekarzy o innych specjalizacjach świadczących usługi na tym poziomie. Polecam
Alicja

lek. dent. Tytus Kuczkowski

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Dziękuje całemu zespołowi za pomoc w sprawie moich zebów oraz udostępnieniu płatnosci na raty.Przyznam szczerze że pierwszy raz mam do czynienia z tak dużym zaufaniem do pacjenta.eszcze raz dziękuje za pomocna dłon.

Opinia dodana przez: Alicja

lek. dent. Barbara Bielawa

Stomatolog dziecięcy, Ortodonta

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

UWAGA ,PROSZĘ O OSTROŻNOŚĆ I CZUJNOŚĆ JEŚLI KTOŚ TRAFI NA WIZYTĘ DO TEJ PANI .

UWAGA ,PROSZĘ O OSTROŻNOŚĆ I CZUJNOŚĆ JEŚLI KTOŚ TRAFI NA WIZYTĘ DO TEJ PANI .
Pani doktor na pierwszych wizytach sprawia wrażenie kompetentnej i znającej problem .Jest miła i ma czas dla pacjenta, jednak po kilku wizytach widać że się powtarza,nie pamięta pacjenta i jego problemu ,a kata właśnie chwilowo się zawieruszyła.Dzisiaj po dwóch latach leczenia mojego dziecka wiem że gadulstwo Pani doktor uśpiło moją czujność. Pani doktor zastosowała u mojego dziecka nieodpowiedni aparat, nie zrobiła nic aby ratować sytuację.Dzisiaj u innego ortodonty i po wielu konsultacjach próbujemy ratować to co zepsuła Pani Bielawa ,chociaż straconego czasu i zdrowia już nikt nam nie zwróci.

ul. Dywizji Wołyńskiej 22C/8
80-041 Gdańsk