Filtruj terminy

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

MJK-Stomatologia
Gdów 911
32-420 Gdów

Szybko i profesjonalnie. Jest w stanie poświęcić swój czas ( po godzinach), aby pomóc. Wizyta to sama przyjemność - miło, z uśmiechem, bez stresu. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Ewa Piwowarczyk-Kalisz

ulica Bocheńska 272
32-420 Gdów

Super stomatolog opinia na 5 wszystkie zabiegi bezbolesne polecam serdecznie chociaż każdą wizytę przezywam bo trochę cykoze
Opinia dodana przez: zbyszek
Bardzo dobre podejście do dorosłych pacjentów i do dzieci. Ciepła i serdeczna. Polecam. Pierwszy raz jestem tak zadowolony z wizyty u stomatologa.

lek. dent. Beata Mikulec

32-420 Gdów

Na lepszego dentyste nie moglam trafić. Super podejscie do dzieci, córka nigdy nie placze, zawsze wychodzi zadowolona. W porownaniu do innych dentystów u ktorych bylam z dzieckiem dr Mikulec jest bezkonkurencyjna. Polecam każdemu w szczególności dla dzieci.
Najlepszy dentysta jakiego poznałem, od wielu lat jeżdżę do tego Pana do Dobczyc i nigdy żadnych problemów z zębami nie było. Zawsze bez znieczulenia i nigdy nic nie boli przy borowaniu, słyszałem, że to przez specjalne chłodzone wiertła. Plomby siedzą mocno i nie wypadają. Pan jest bardzo miły, nie doszukuje się niewiadomo czego i nie chce zedrzeć z człowieka pieniędzy, co jest bardzo na plus.
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Dorota Kiszela-Wolak

32-420 Gdów

Chodzę i na NFZ i prywatnie. Oczywiście widzę różnicę: prywatnie jest o wiele więcej czasu, można wiec też wiecej rozmawiać, na NFZ nie wszystkie usługi są dostępne za darmo ale to nie lekarza wina. Polecam zwłaszcza gabinet na klinach, chociaż jeśli jest coś na nfz dostępne to można też na kozłówce kompetencje i intencje te same. Dobry lekarz, oddany pacjentom, za czas na nfz odejmuje gwiazdki ale nie mam żalu ...
Opinia dodana przez: Justyna
ta kobieta to postrach, jak raz się do niej pójdzie to potem latami nie można takiej osoby zaciągnąć do dentysty, miła bywa tylkodlaznajomych, siostrze też usunęła nie tego zęba co trzeba, też innego leczyła, ja u niej dwa razy byłam, bo jedyny dentysta w okolicy i odtąd od 10 lat nie odważyłam się iść do dentysty,nawet jesli coś bolało. po wizycie u niej trzeba iść do psychologa na terapię z ...

lek. dent. JarosŁaw Kurek

32-420 Gdów

JEST STRASZNY!!!!!BRAK KONTAKTU Z PACJENTEM, STRASZNIE MRUKOWATY, MAŁO KONTAKTOWY I STRASZNIE BRZYDKI!!!!

lek. dent. Natalia Lepiarczyk

lek. dent. Bartosz Lech