Stomatolog Malbork

al. Sprzymierzonych 47
Malbork

Bardzo miła i fachowa obsługa;) Pani Małgorzata młoda osoba znająca się na pracy!!! Polecam seredecznie

Opinia dodana przez: Krystian

ul. Henryka Sienkiewicza 58/1
Malbork

Krótkie terminy, normalne...Przystępne ceny, dla normalnych ludzi. Polecam z czystym sumieniem. Rzadko spotyka się teraz tak kompetentnego lekarza.

Opinia dodana przez: Małgorzata

De Gaulle''a 5/141
Malbork

codowna Pani doktor fotel u Pani doktor to sama przyjemnosc tam siedzenia profesjonalne i mile podejscie do pacjenta delikatnosc i wogole wogole super STOMATOLOG

Opinia dodana przez: iza

Malbork

Wspanialy, cierpliwy, o wysokich kwalifikacjach, godny polecenia. Nawet zruinowany zabek potrafi uratowac

Opinia dodana przez: Anna

Gabinet logopedyczny logo-art Maciej Kloc
Konopnickiej 23, piętro II, pok. nr 5
Malbork

Kompleksowo zajął się moją chorobą przyzębia, założył aparat na zęby bez zarzutów. Ma poczucie humoru, fach w ręku i fajną brodę. :)

Opinia dodana przez: Borys

al. Sprzymierzonych 106b
Malbork

Cztery lata temu bylam robic sobie licowki na zeby. Niestety po wizycie u profesjonalisty dowiedzialam sie ze nie mam licowek.Zostalam uswiadomiona ze mam nalozona zwykla bila plombe na zeby. W tej chwili mam polamane i skruszone to cos co mialam zalozone na zeby:( Koszt zrobienia tego byl spory !!!!

Wejhera 29
Malbork

Polecam. Leczenie trwa już 2 lata i każda wizyta jest w tej samej cenie, a w przypadku poprawienia drutu wizyta jest bezpłatna. Rodzice nie mają żadnych dodatkowych kosztów. Wszystko to co zostało ustalone na pierwszej wizycie jest przestrzegane. Jest rzetelna, współpraca lekarz pacjent, pacjent lekarz. Napewno poleciłabym tego lekarza znajomym.

Wybickiego 10/2

Konopnicka 6/21