Stomatolog Ożarów Mazowiecki

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Beata Moritz Gabinet Stomatologiczny
ul. Spacerowa 11
Ożarów Mazowiecki

Już drugi raz byłem u Pani doktor Moritz więc mogę pełną opinię wystawić. Ktoś mi kiedyś wspomniał o Pani doktor ale zapomniałem. Później szukając w internecie napotkałem jej profil i teraz nie żałuję - w miarę bez obaw siadam na fotel. Pani doktor ma dobre podejście do ludzi za co jestem wdzięczny, choć czasem ma dziwne poczucie humoru / nastroju. Ważne jednak, że dobrze wykonuje swoją pracę. Mam więc swojego stomatologa :) polecam!

Opinia dodana przez: Łukasz

Stanisław Łuczak

Protetyk, Stomatolog

Beata Moritz Gabinet Stomatologiczny
ul. Spacerowa 11
Ożarów Mazowiecki

Wspaniały lekarz.Mam przez niego zrobione 2 implanty.Jak na razie nic się nie dzieje.

Małgorzata Grzelak

Poznańska
Ożarów Mazowiecki

Osoba godna polecenia! Miła, sympatyczna, kompetentna! Po prostu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu :) Od wielu lat jestem stałym pacjentem. Pani Małgosia jest niezastąpiona :))

Ewelina Surdy

Ożarów Mazowiecki

Jestem b. zadowolony. Lekarz godny polecenia, pomimo trudnego ubytku dała radę bez bólu i sympatycznie. Dzięki!!!!!!

Opinia dodana przez: Michał