Stomatolog Strzelce Opolskie

lek. dent. Jolanta Bukowska

None
ulica Piastów Śląskich 20
Strzelce Opolskie

Zlote rece... Tyle moge powiedziec... Odwiedzilam sporo dentystow w strzelcach i powiem ze P. Dr. Bukowska jest najlepsza... Usuwanie zeba a raczej jego pozostalosci- kazdy korzen osobno poszlo szybko i zero bolu... Teraz juz tylko u niej bede leczyc zeby.

Opinia dodana przez: Kasia F.

lek. dent. Gabriela Mijas

Chirurg stomatolog

None
ulica Mickiewicza 33
Strzelce Opolskie

Doświadczony, uczciwy i dobrze przygotowany lekarz wykonujacy zawód bez fajerwerków oparty o solidne podstawy. Polecam i sam korzystam

Opinia dodana przez: Franciszek

lek. dent. Magdalena Cichoń-Fedyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Rubinowa 10
Strzelce Opolskie

Najlepsza Pani stomatolog pod słońcem ! :) Świetne podejście zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Skuteczne i bezbolesne leczenie.

Jerzy Drzyzga

Strzelce Opolskie

Byłam u pana doktora dwa razy i szczerze polecam wizytę u niego! Dawniej bałam się dentysty / rwania zębów, jednak Pan doktor poświęcił mi dużo czasu, znieczulił mnie fantastycznie. To świetny lekarz. Polecam!

Tomasz Lechniak

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

NZOZ VITA-DENT
Kard. Wyszyńskiego 8a
Strzelce Opolskie

Polecam Pana doktora, w szczególności osobą, które boją się wizyty u dentysty. Dzięki niemu chętnie wracam do gabinetu.

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Adam Duniewski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Strzelce Opolskie

Bardzo nie mily Pan,nie uprzejmy.jgggggggggggbhmur jmirtyb irj9yj nb4i9jym i4jmyi45jy j495iyj