Urolog Nowy Targ

lekarz Wacław Lipczyński

None
ulica Szaflarska 87
Nowy Targ

lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą, bardzo miły z szacunkiem traktujący pacjentów, bardzo polecam

Opinia dodana przez: br

lekarz Adam Matyszczak

Urolog

Rynek 24
Nowy Targ

Polecam każdemu tego lekarza.Naprawde bardzo kompetentny.Ja jestem bardzo zadowolona z niego.

lekarz Zbigniew, Herman

Sokoła 1 (II p.)
Nowy Targ

Świetny fachowiec - konkretny, kulturalny, wszystko tłumaczy i nie owija w bawełnę. U mnie na pierwszej wizycie wykrył nowotwór, którego wcześniej nie wykryło 4 innych lekarzy, a diagnoza być może uratowała mi życie.

Muszę również bardzo pochwalić cały personel oddziału urologii szpitala w Suchej Beskidzkiej, przez cały czas leczenia szpitalnego wiedziałem, że mam do czynienia ze specjalistami, bardzo wysoko oceniam też wiedzę i umiejętności tamtejszych pielęgniarek.

Zbigniew Herman to lekarz godny polecenia i w razie poważniejszych problemów to bez wątpienia najlepszy urolog w Oświęcimiu i okolicach.

Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Jan Pomorski

Wojska Polskiego 24/16
Nowy Targ

Zgłosiłem się do prywatnego gabinetu w przededniu długoterminowego wyjazdu zagranicznego z naglłym bólem w okolicy prostaty. Pan doktor za moje pieniądze był łaskaw uświadomić mnie, że "skoro przychodzę bez badań laboratoryjnych, to równie dobrze mogę skonsultować się ze stroną porad zdrowotnych w Przyjaciółce" bo on nie jest w stanie stwierdzić co mi jest. Za to zażądał 70 zł... Żadnego wywiadu, rozmowy o dolegliwościach, leków - tylko chamstwo w czystej postaci i kasa. Mógł przecież zachować swoje złośliwości dla siebie i zlecić konieczne badania, przy najmniej wiedziałbym jakie wykonać za granicą. Nigdy więcej! Zdecydowanie nie polecam!