Urolog Nowy Targ

ulica Szaflarska 87
34-400 Nowy Targ

lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą, bardzo miły z szacunkiem traktujący pacjentów, bardzo polecam

Opinia dodana przez: br

ulica Rynek 24
34-400 Nowy Targ

Polecam każdemu tego lekarza.Naprawde bardzo kompetentny.Ja jestem bardzo zadowolona z niego.

Sokoła 1 (II p.)
34-400 Nowy Targ

Świetny fachowiec - konkretny, kulturalny, wszystko tłumaczy i nie owija w bawełnę. U mnie na pierwszej wizycie wykrył nowotwór, którego wcześniej nie wykryło 4 innych lekarzy, a diagnoza być może uratowała mi życie.

Muszę również bardzo pochwalić cały personel oddziału urologii szpitala w Suchej Beskidzkiej, przez cały czas leczenia szpitalnego wiedziałem, że mam do czynienia ze specjalistami, bardzo wysoko oceniam też wiedzę i umiejętności tamtejszych pielęgniarek.

Zbigniew Herman to lekarz godny polecenia i w razie poważniejszych problemów to bez wątpienia najlepszy urolog w Oświęcimiu i okolicach.

Opinia dodana przez: Dariusz

ul. Długa 129
34-400 Nowy Targ

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital "Śląskie Centrum Urologii"
ul. Szaflarska 93d