Urolog Nowy Targ

ulica Szaflarska 87
34-400 Nowy Targ

lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą, bardzo miły z szacunkiem traktujący pacjentów, bardzo polecam

Opinia dodana przez: br

ulica Rynek 24
34-400 Nowy Targ

Lekarza tego spotkałam w Krakowie, w mojej opinii jest gburowaty i kompletnie nie umie wzbudzić zaufania u pacjenta, w zasadzie odnosi się wrażenie, że pacjęci mu przeszkadzają, na temat mojej dolegliwości wypowiedział się w dwóch zdaniach, nic nie tłumaczył, nic nie doradził, wizyta trwała 3 minuty, w głowie miałam totalne zamieszanie, niespotykany brak zainteresowania pacjentem. Swoim podejściem zraził mnie całkowicie do siebie. Nie wiem jakim jest chirurgiem (i postaram się zrobić wszystko ,aby się nigdy nie dowiedzieć) ale jako człowiek jest niewrażliwą i zimną osobą. Z każdym ulicznym automatem na żetony lepiej się komunikuje niż z tym Panem. Absolutnie nie polecam,

Sokoła 1 (II p.)
34-400 Nowy Targ

Świetny fachowiec - konkretny, kulturalny, wszystko tłumaczy i nie owija w bawełnę. U mnie na pierwszej wizycie wykrył nowotwór, którego wcześniej nie wykryło 4 innych lekarzy, a diagnoza być może uratowała mi życie.

Muszę również bardzo pochwalić cały personel oddziału urologii szpitala w Suchej Beskidzkiej, przez cały czas leczenia szpitalnego wiedziałem, że mam do czynienia ze specjalistami, bardzo wysoko oceniam też wiedzę i umiejętności tamtejszych pielęgniarek.

Zbigniew Herman to lekarz godny polecenia i w razie poważniejszych problemów to bez wątpienia najlepszy urolog w Oświęcimiu i okolicach.

Opinia dodana przez: Dariusz

ul. Długa 129
34-400 Nowy Targ

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital "Śląskie Centrum Urologii"
ul. Szaflarska 93d

Urolodzy w mieście Nowy Targ