Lekarze Zamość

lekarz Jeremi Mizerski

Kardiochirurg

Partyzantów 44/7
22-400 Zamość

Chylę czoło. Młody, wspaniały profesjonalista, o jasnym umyśle, szacunku dla pacjenta, bezgranicznym poświęceniu dla ratowania życia.
Opinia dodana przez: Marianna

lekarz Tomasz Romanowicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Centrum Usług Medycznych SONOLOGISTIC Obuchowicz Dariusz
ulica Peowiaków 1b
22-400 Zamość

Wspaniały, kompetentny i konkretny lekarz. Profesjonalna informacja i konkretne działanie często ratujące życie. Polecam z całego serca.

lekarz Lucyna Łazorczyk

Internista, Lekarz rodzinny

Zakład Krioterapii Ogólnoustrojowej
Starowiejska 23
22-400 Zamość

Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna. Zawsze poświęca pacjentom tyle czasu ile potrzebują. Dobre diagnozy i leczenie. Polecam.
Opinia dodana przez: A

lekarz Michał Bąk

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ortopedia Zamojska"
ulica J. Kilińskiego 4
22-400 Zamość

Bardzo kompetentny i miły z podejsciem do dziecka . Długo szukałam lekarza dla córeczki az postanowiłam zaryzykowac i pójść pierwszy raz do doktora Bąka i polecam jak najbardziej .
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Tomasz Tarajko

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Spadek 41
22-400 Zamość

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Prawdziwy fachowiec, bardzo sympatyczny dla pacjentek, badania wykonuje bardzo delikatnie. Wykrył a następnie usunął torbiel która pojawiła się na jajniku. Na badania kontrolne chodzę wyłącznie do niego. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Marek Gospodaryk

Centrum Usług Medycznych SONOLOGISTIC Obuchowicz Dariusz
ulica Peowiaków 1b
22-400 Zamość

Bardzo miły, kompetentny lekarz, z wysoką kulturą osobistą. Wszystko tłumaczy, daje czas na pytania. Atmosfera miła, bez zbędnego stresu. Polecam na pierwszą wizytę.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Dorota Boniek-Poprawa

Internista, Fizjoterapeuta

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Spadek 41
22-400 Zamość

Dr Dorota Boniek-Poprawa to dla mnie lekarz nr 1. Nie tylko bardzo mądra, kulturalna i ładna, ale też niezwykle kompetentna i sympatyczna. ma w sobie dużo cierpliwości kiedy pacjent zadaje kolejne, czasem bezsensowne, pytanie. Można o wszystko zapytać, wyrazić swoje obawy. Przebywanie u takiego lekarza to czysta przyjemność. Oby więcej takich! Klasa w każdej płaszczyźnie. Nowoczesny lek od cukrzycy bardzo mi podpasował.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Stanisław Żelazny

Neurolog

ul. Partyzantów 27
22-400 Zamość

Polecam doktora, miły przyjemny zna się na rzeczy godny polecenia. Pierwszy raz spotkałem się tak z miłym doktorem. Polecam
Opinia dodana przez: Sebastian

lek. dent. Justyna Wołoch

ul. Polna 10B
22-400 Zamość

Pierwszy raz byłem u tak profesjonalnego lekarza. Pani Justyna tłumaczyła wszystko, co będzie robiła i co mogę odczuwać. Podejście do pacjenta profesjonalne. Cierpliwie wyjaśniła wszystko, co się dzieje z moimi zębami. Niezwykle skrupulatna i dokładna w pracy.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Tomasz Kraczkowski

Anestezjolog

Przychodnia stomatologiczna
Aleje Jana Pawła II 19
22-400 Zamość

Lekarz do tańca i do różańca. Lekarz z powołania, czuły, wrażliwi i podchodzi do pacjenta z sercem i oddaniem

lekarz Małgorzata Koman

Gabinet Ginekologiczny Małgorzata Koman
Lipska 28
Zamość

Pani doktor Koman to bardzo dobry specjalista. Posiada wielką wiedzę i doświadczenie a jej oddanie i pasja z jaką to robi sprawia, że każda pacjentka wychodzi od niej z nadzieją na lepsze.Bardzo polecam. To świetny lekarz.

lekarz Piotr Demski

22-400 Zamość

Wielkie podziękowania dla Pana Lekarza Piotra za empatię, miłe i przyjemnie podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm dokładnie opisał, wyjaśnił i zażegnał moją dolegliwość. Świetny Lekarz, którego mogłabym polecić każdemu. Życzę dalszych sukcesów w życiu zawodowym.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Olga Słabczyńska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STOM-MED"
Graniczna 73
22-400 Zamość

Polecam, taka Pani dr to skarb. Jest miła, i słucha. Nie traktuje ludzi z góry, pomaga. Czasem tylko za dokładnie robi i wtedy człowiek musi się nasiedzieć, no ale przynajmniej jest potem dobrze zrobione.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Łukasz Boroch

22-400 Zamość

Pan Doktór Łukasz Boroch jest lekarzem godnym polecenia. Jest uprzejmy, miły, kulturalny, wysłucha problemów nurtujących każdego pacjenta, a czas poświęcony na problem pacjenta to ok. 30 min. Choroby i leczenie tłumaczy pacjentowi bardziej na jezyk polski ale i medyczny. Wyjaśnia wszystko pacjentowi. Sama osobiście korzystałam z wizyty i jestem bardzo zadowolona. Taki lekarz by się przydał w naszej miejscowości. Podejście ma bardzo dobre do dorosłych jak i dzieci. Pan Doktór ...
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Marek Szendała

Internista, Kardiolog

Samodzielna Publiczna Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego
ulica Bartoszewskiego Wira 3
23-400 Zamość

Pan Marek jest lekarzem z powołania. Posiada bogate doświadczenie i dzięki wieloletniej praktyce potrafi pomóc pacjentowi, proponując skuteczne leczenie. Przy czym, cierpliwie wysłuchuje pacjenta, podchodzi ze zrozumieniem, tłumaczy pacjentowi na czym polegają jego problemy zdrowotne oraz cała jego choroba i na czym opierać się będzie przyjęta terapia. Czas poświęcony pacjentowi nie jest ograniczony sztywnymi i administracyjnymi obostrzeniami (co w innych przypadkach, w innych gabinetach zdecydowanie pacjentowi szkodzi). Lekarz Marek S. ...
Opinia dodana przez: Artur B.

lekarz Arkadiusz Podkowiński

Neurochirurg

22-400 Zamość

Dr Arkadiusz Podkowiński > The Best doctor in Poland !!!!! Operował moją żona rok temu. Modlę się aby Pan Bóg mu dał długowieczności. Bardzo dziękuje ze Pan uratował moją żona Doctor

lek. dent. Barbara Hołowczuk

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ul. Jana Kiepury 6
22-400 Zamość

Witam Polecam Tego Dentyste Panią Barbarę Naprawdę Dentysta zna się na Ząbkach Daje 10/10 W Zamościu Tylko Ten Dentysta !!
Opinia dodana przez: Mikołaj

lekarz Magdalena Piwowarska

Neurolog

22-400 Zamość

Pełna kompetencja i profesjonalizm. Tak oceniam. Oprócz tego empatia, a to dziś już rzadkość !! Dzięki !!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: piotr

lekarz Krzysztof Olszewski

22-400 Zamość

Rewelacyjne podejście do pacjenta, duża wiedza. Zainteresowanie, udzielenie informacji i wskazówek nie kończy się podczas wizyty. Godny polecenia.

lekarz Janusz Łój

Zamoyskiego 7/34
22-400 Zamość

Super lekarz, wysokie kompetencje, zdrowe podejście do każdego pacjenta, uprzejmy i dokładny w tłumaczeniu, poświęca bardzo dużo czasu na tłumaczenie objawów chorobowych i leczenia. Jest godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ryszard