lekarz Leon Ferfecki

Psychiatra

Mogę śmiało polecić doktora Ferfeckiego, zawsze skory do pomocy, indywidualne podejście do pacjenta i dobre dobranie leków.

Niestety nie jestem zadowolony z wizyty.

Niestety nie jestem zadowolony z wizyty.

Świetny lekarz i wspaniały człowiek. W 2008 r. byłem w strasznym stanie, a teraz jak biorę proszki czuje się jak przed chorobą. Wyciągnął mnie z bardzo ciężkiego stanu i za to do końca życia będę mu wdzięczny !!!Polecam doktora Ferfeckiego !!

Bardzo dobry psychiatra. Nie dość że bardzo uprzejmy człowiek, to jeszcze świetny fachowiec. Gorąco polecam

Ten lekarz jest naprawdę skuteczny. Z moją fobią żyłam 15 lat a kiedy poszłam do niego w ciągu pierwszego miesiąca odczułam dużą poprawę.