lekarz Leopold Marchewka

Lekarz rodzinny

Strasznie pazerny na pieniądze. Przyjechał na wizytę domową z much ami w nosie. Widać było że chce tylko skasować i się nie narobić. Nie obchodził go pacjent ani przebieg choroby. Zbadał chorego z musu. Nie chciał udzielić żadnych informacji. Zero uprzejmości. Był zły kiedy mu wytknelam ze wcześniej postawił złą diagnozę. Skandaliczne zachowanie i serwis. Nieuk

Pan doktor podczas prywatnej wizyty przynajmniej staral sie stwarzac pozory uprzejmego i postawic diagnoze, natomiast wizyta w publicznej przychodni odslonila prawdziwe(?) oblicze lekarza. Nieuprzejmy, milczacy i kompletnie niezainteresowany przebiegiem choroby dziecka...

Bylismy u dr. Marchewki z 10miesiecznym synkiem. Miał uporczywy katar i brzydki kaszel z którym nie moglismy sobie poradzić. Nasz lekarz z pewnoscią przpisałby antybiotyk gdzie chcielismy uniknac tego poniewaz synek w ostatnich 5 miesiecy zazył 5xantybiotyk i sytuacja co pare tygodni powtarzała sie. Teraz leczymy sposobami zaleconymi przez doktora Marchewkę i po trzech dniach jest poprawa. W zasadzie juz tylko doleczamy. Nie było antybiotyku ,leczymy syropkami i to skutecznie. Wiec polecam. Koszt wizyty nie jest wygórowany ,nie rejestrujemy się i nie czekamy na termin. Szybko. Miło. Kompetentnie.

POLECAM zawsze Pomagał moim dzieciaczkom mam ich troje zawsze stawia dobra diagnozę leczę dzieci u pana doktora 10 lat i bez zarzutów jako pediatra powinien dostać medal!!!

super lekarz z każdym problemem można się zwrócić nawet o północy otworzył nam drzwi byliśmy z chorym dzieckiem.

Zdecydowanie najlepszy lekarz w okolicy.

Zdecydowanie najlepszy lekarz w okolicy.

Znam doktora Marchewkę od urodzenia, teraz leczy mojego Synka. Nie jest On wylewny, więc może sprawiać wrażenie niemiłego, ale przez Jego długoletnie doświadczenie i pracę nie tylko w przychodni, ale również w szpitalu ( przez wiele lat ) wierzę, że wie co robi, choć nie okazuje tego, tak, jakbyśmy chcieli. Mam nadzieję, że powierzam swojego dziecko w dobre ręce i wierzę w to!Polecam!

Szkoda ale to niejest Marchewka co kiedys.Zmienilismy go.

Szkoda ale to niejest Marchewka co kiedys.Zmienilismy go.

Pan doktor przyjmuje również prywatnie w Lubinie przy ul.Mieszka I.Jest barzo uprzejmy i sympatyczny.Bardzo długo leczyłam swoje dzieci i dopiero pan doktor Marchewka mi pomógł. Gorąco polecam!!!