lekarz Lesław Gończowski

Chirurg ogólny

1,5

Po wizycie wyszłam i się popłakałam. Pan Lesław był bardzo nieprofesjonalny i niewrażliwy, nie informował mnie w ogóle co robi, nie powiedział mi co mi dolega tylko "smarować maścią i tyle". Podczas badania kiedy miałam łzy w oczach z bólu mówił "no niemożliwe, że tak to panią boli". Koszmar. Nigdy więcej.

Po wizycie wyszłam i się popłakałam. Pan Lesław był bardzo nieprofesjonalny i niewrażliwy, nie informował mnie w ogóle co robi, nie powiedział mi co mi dolega tylko "smarować maścią i tyle". Podczas badania kiedy miałam łzy w oczach z bólu mówił "no niemożliwe, że tak to panią boli". Koszmar. Nigdy więcej.

Ciężko opisać tak nieprofesjonalnego lekarza. Lekarz z grupy "wszystkowiedzących" - na pytania pacjenta o dolegliwość przewraca oczami, wzdycha i komentuje pod nosem, jak można czegoś nie wiedzieć. Pan Lesław nie słucha pacjentów, poddaje w wątpliwość opisywany podczas wizyty ból. Czekając na wizytę, przez zamknięte drzwi słychać było lekarza rozmawiającego przez telefon o zbliżającej się wizycie i komentującego w sposób nie przystający pracownikowi służby zdrowia. Nie polecam, a nawet odradzam.