lekarz Lesław Jagas

Absolutnie nie polecam!!! Podejście typowo komercyjne. Zlecenie absurdalnych badań tylko po to, aby naciągnąć na pieniądze!!!!

Dziwny arogancki chyba lekarz brak podejścia do pacjenta brak zrozumienia brak poświęcenia czasu na wyjaśnienie omówienie choroby dziwne w PRL to było ok ale dzisiaj to jest jakaś pomyłka stanowczo nie polecam

Wizyta w ramach okresowych badań lekarskich . Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam lekarza . Osoba kompetentna i odpowiedzialna. Fachowiec w każdym calu .

Niestety ale nie polecam tego pana. Beznadziejny lekarz medycyny pracy nie wiem jak takie placówki jak LuxMed i EnelMed mogą współpracować z takim nie obiektywnym i mało kompetentnym lekarzem.