lekarz Leszek Białaczewski

Laryngolog

bardzo dobry lekarz, pomógł mi, miałem problemy z bólami głowy a to wszystko przez skrzywioną przegrodę nosa.

w przychodni na rejonie ta punktacja wyglądałaby inaczej niestety .....

w przychodni na rejonie ta punktacja wyglądałaby inaczej niestety .....

Przy pierwszej wizycie najbardziej rozczarowała mnie "lista" na którą się trzeba zapisywać praktyczne już od rana. Ktoś kto jedzie pierwszy raz nie ma zielonego pojęcia o liście i czeka w kolejce aż wszyscy z listy zostaną przyjęci.Ale za to sam lekarz miły, uśmiechnięty rzeczowy.

lekarz godny polecenia.Miałam operowaną przegrodę nosową; którą odwlekałam, ponieważ nasłuchałam się strasznych opinii otym zabiegu.Odbyło się bez bólu iszybko jak pan doktor zapewniał M.F

M.F

Od dziecka mam problemy z uszami i miałam styczność z wieloma laryngologami. Doktor Białaczewski jest najlepszy - delikatny, uprzejmy. Nikt nie płucze uszu tak delikatnie jak on. Polecam.

jeśli chodzi o płukanie ucha to bywa różnie, czasem się Panu doktorowi nieco kaleczy -ucho niestety

Bardzo miły i kompetentny lekarz 2 tygodnie temu miałam zabieg przegrody nosa, super się oddycha , a ból troszkę większy jak usunięcie zęba , polecam niezdecydowanych warto,nie słuchajcie opowieści o młoteczku ,bo to nic nie boli !!!

miałam operacje wycięcia guza na podniebieniu - dwa zabiegi. drugi byl z narkozą. Jestem bardzo zadowolona jest to juz 4rok po operacji i czuje się dobrze. Pan doktor jest bardzo miły i uprzejmy polecam wszystkim tego lekarza.

Pan doktor po 4 serii antybiotyków przepisanych przez innego lekarza po wizycie która trwała 5 min zrobił to samo bez większego zastanawiania się nad przyczyną.Jadąc na prywatną wizytę czekamy w kolejce 3-4 godz.nie ma umawiania się na konkretną godz. a na dodatek pan doktor wyszedł z gabinetu i poinformował,że o 21 jego tu już nie ma a pleps niech siedzi i czeka ,może będzie przyjęty a może nie

Super lekarz,zawsze miły uśmiechnięty i profesjonalnie leczy moje dziecko, które jest po wycieciu trzecigo migdałka i podcięciu dwóch.Nie chodzę do lekarza pediatry, który nawet na kaszel daje antybiotyk tylko do dr.Białaczewskiego