Lekarz godny polecenia! Kulturalny, miły, cierpliwy. Ogromna wiedza poparta doświadczeniem. Polecam w 100%.

Bardzo słaby lekarz. Prowadzenie ciąży na poziomie poradni dla kobiet, USG słabe -nie wykonuje badań prenatalnych i trzeba chodzić do innych lekarzy na USG. Wygląda na zahukanego i niepewnego siebie. Ładniutki krawacik i bycie słodkim to za mało, przynajmniej dla mnie. Nie polecam.

Najlepszy lekarz ginekolog jakiego może sobie wymarzyć każdą kobieta. Zawsze kompetentny, miły, wszystko wyjaśni i co najważniejsze służy dużym wsparciem. Można mu zaufać i w pełni zdać się na jego doświadczenie i wiedzę w przypadku prowadzenia ciąży. Polecam w 100 procentach.

Rewelacja! Nie mam zaufania do ginekologów bo byłam juz u 2ch lekarzy z tarnobrzeskiej polikliniki i nikt nie wiedział dlaczego nie mogę zajść w ciążę. Dr Bień rozwiał wszystkie wątpliwości. Poświęcił mi dużo czasu i nawet narysował wykresy mi na kartce żeby wszystko dokładnie wyjaśnić. Bardzo uprzejmy. Skieruje na wszystkie badania. Dzięki niemu bardzo spokojnie i bez problemów przeszłam pierwszą ciążę. Lekarz kompetentny, godny polecenia.

W życiu nie spotkałam lepszego ginekologa a wychodziłam sie juz trochę po gabinetach. Pan doktor bardzo kompetentny, zawsze miły i uprzejmy. Nie spieszy się, wszystko wytłumaczy powoli i dokładnie. Dziecko zbadał dokładnie co do centymetra, nóżki,rączki,palce, wszystkie narządy i to już na początku 11 tyg. Doradzi we wszystkich problemach, sprawdził mi nawet nerki bo mnie strasznie bolało i poradził co robić żeby polepszyć stan skóry i kondycję włosów w ciąży. Polecił mi świetne ćwiczenia rozluźniające. Zawsze cierpliwie odpowiada na miniony pytań przyszłej mamy. Telefon odbiera o każdej porze. Do porodu przyjechał w bardzo krótkim czasie. Przy porodzie poszło ekspresowo i bezboleśnie. W szpitalu na 10 a o 12 już miałam dziecko na rękach. Nie dziwne że u niego takie tłumy pacjentek. Bardzo polecam!!!