dr n. med. Leszek Boćkowski

Pediatra, Neurolog

Specjalista godny polecenia! Po urodzeniu dziecka w szpitalu tylko nastraszyli. Po wizycie u Pana Docenta poczułam ulgę. Wytłumaczył, uspokoił, odpowiedział na każde pytanie. Podczas wizyty miałam wrażenie, że z chęcią poświęca swój czas, nie zbywa szybkimi odpowiedziami, a wręcz przeciwnie! Takich lekarzy powinno być więcej.

Fachowosc, ogromna wiedza, problem choroby zrozumie kazdy laik, poniewaz Pan Docent w prosty i zwykly jezyk potrafi ubrac najbardziej skomplikowane formuly. Nasza coreczka czuje sie naprawde dobrze, rozwija sie jakby nigdy nie bylo problemu. Obserwujemy ogromne postepy, niebawem mamy nadzieje odstawic lek. Pacjent moze czuc sie naprawde bezpiecznie. Jestesmy bardzo wdzieczni za spokoj jaki zapanowal w naszym domu od kiedy nasze dziecko znalazlo sie pod opieka takiego Fachowca. Dziekujemy...Polecamy!

Kompetentny,sympatyczny z ogromną wiedzą.Po prostu świetny specjalista.

Kompetentny,sympatyczny z ogromną wiedzą.Po prostu świetny specjalista.

Wspaniały człowiek i doskonały specjalista.Lekarz, jakiego życzę każdej osobie będącej w potrzebie.

Doskonały specjalista, posiada ogromną wiedzę, którą potrafi w prosty i jasny sposób przekazać dla pacjenta. Ponadto jest wielce sympatyczną i uprzejmą osobą. To jest właściwy człowiek we właściwym miejscu. Gorąco polecam!

Bardzo kompetentny, polecam ,miły , umie tłumaczyć o chorobie

Bardzo kompetentny, polecam ,miły , umie tłumaczyć o chorobie

Wciąż poszukujesz "Pediatra Suwałki"?

Augustowska 8
Suwałki