Filtruj terminy

Pediatra Suwałki

16-400 Maniówka, Suwałki

Specjalista godny polecenia! Po urodzeniu dziecka w szpitalu tylko nastraszyli. Po wizycie u Pana Docenta poczułam ulgę. Wytłumaczył, uspokoił, odpowiedział na każde pytanie. Podczas wizyty miałam wrażenie, że z chęcią poświęca swój czas, nie zbywa szybkimi odpowiedziami, a wręcz przeciwnie! Takich lekarzy powinno być więcej.

16-400 Maniówka, Suwałki

Bardzo miła i kompetentna osoba,profesjonalne podejście do każdego pacjenta ,zarazem na wizytach publicznych jak i prywatnych.

waryńskiego
Maniówka, Suwałki

BARDZO MIŁA PANI DOKTOR,WSZYSTKO WYTŁUMACZY DOKŁADNIE,CIERPLIWA,MA DUŻĄ WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE .POLECAM

Przychodnia w Suwałkach
Pułaskiego 26 a
16-400 Suwałki

Po 42 latach znalazłem Panią doktor. Nie oczekuje kolejnej wizyty ale chciałem przeprosić za te 42 lata ponieważ trudno jest przez ten czas zapomnieć. Chciałbym za czyny słowa i myśli przeprosić i prosić o wybaczenie jeżeli jest to możliwe........
Opinia dodana przez: Zdzisław

ZDROWIE
Turkusowa
Maniówka, Suwałki

wyjątkowa fachowość i profesjonalizm - polecam

16-400 Maniówka, Suwałki

Lekarz na 6.=============================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================
Opinia dodana przez: teresa

16-400 Maniówka, Suwałki

Pani która za wszystko bierze kasę, wypisanie recepty 50 zł, wypisanie zaświadczenia 100 zł!!! Wizyta czy 5 minut czy 10 minut 100 zł. Podejście średnie, mówi to co chce rodzic usłyszeć. Wstyt mi że w Polsce są lekarze dla kasy a nie z powołania
Opinia dodana przez: Paweł

16-400 Maniówka, Suwałki

Masakra. Zero podejscia do pacjenta. Mina typu co pan tu robi. Odradzam. Czlowiek sie tylko zdenerwuje a przychodzi po porade. Zdrowi po lekarzach nie chodza.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacji
ulica Waryńskiego 22 A