Filtruj terminy

Pediatra Suwałki

dr n. med. Ewa Świebocka

Alergolog, Pediatra

16-400 Maniówka, Suwałki

Zdecydowanie nie jest to lekarz godny polecenia. Wizyta miała miejsce w dsk. Synkowi zlecono pobranie krwi kiedy się o tym dowiedział rozpłakał się a pani zwróciła się do niego: „co Ty baba jesteś czy chłop? Co ty płaczesz?” (Synek ma 6 lat) Pani docent miała obiekcje dotyczące wychowania synka bo zapytałam go czy może jednak dzisiaj pobierzemy krew (zawsze przygotowujemy go na badanie krwi - rozmawiamy z nim i bawimy ...
Opinia dodana przez: Anna

Robert Potocki

ZDROWIE
Turkusowa
Maniówka, Suwałki

wyjątkowa fachowość i profesjonalizm - polecam

dr n. med. Leszek Boćkowski

Pediatra, Neurolog

16-400 Maniówka, Suwałki

Specjalista godny polecenia! Po urodzeniu dziecka w szpitalu tylko nastraszyli. Po wizycie u Pana Docenta poczułam ulgę. Wytłumaczył, uspokoił, odpowiedział na każde pytanie. Podczas wizyty miałam wrażenie, że z chęcią poświęca swój czas, nie zbywa szybkimi odpowiedziami, a wręcz przeciwnie! Takich lekarzy powinno być więcej.

lekarz Ewa Nosarzewska

16-400 Maniówka, Suwałki

Lekarz na 6.=============================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================================
Opinia dodana przez: teresa

dr n. med. Małgorzata Brzozowska

Pediatra, Endokrynolog

16-400 Maniówka, Suwałki

Bardzo miła i kompetentna osoba,profesjonalne podejście do każdego pacjenta ,zarazem na wizytach publicznych jak i prywatnych.

lekarz Teresa Chrościelewska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia w Suwałkach
Pułaskiego 26 a
16-400 Suwałki

Po 42 latach znalazłem Panią doktor. Nie oczekuje kolejnej wizyty ale chciałem przeprosić za te 42 lata ponieważ trudno jest przez ten czas zapomnieć. Chciałbym za czyny słowa i myśli przeprosić i prosić o wybaczenie jeżeli jest to możliwe........
Opinia dodana przez: Zdzisław

lekarz Ewa Nasarzewska

waryńskiego
Maniówka, Suwałki

BARDZO MIŁA PANI DOKTOR,WSZYSTKO WYTŁUMACZY DOKŁADNIE,CIERPLIWA,MA DUŻĄ WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE .POLECAM

lekarz Elżbieta Gościk

16-400 Maniówka, Suwałki

Masakra. Zero podejscia do pacjenta. Mina typu co pan tu robi. Odradzam. Czlowiek sie tylko zdenerwuje a przychodzi po porade. Zdrowi po lekarzach nie chodza.

lekarz Jerzy Osiński

ulica Sobieskiego 20B