lekarz Leszek Bojarski

1,7
1,3
1,3

Absolutnie odradzam! Pod płaszczykiem "uprzejmości" kryje się człowiek przeświadczony o swojej niesamowitości (zwłaszcza na tle pacjenta), człowiek drwiący i kpiący z pacjenta i jego choroby, jednym słowem - cham. Co do kompentecji pana lekarza - mam pewne obawy, że nie jest on wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie... Nie polecam i zdecydowanie odradzam wizytę i leczenie u tego pana.

Potwierdzam poprzednią opinie.Podejście na zasadzie "pracuję za darmo" a mój ubezpieczyciel płaci mu za wizytę(czyli ja!).Pobieżne badanie,dał mi jednostronicową ulotkę z ćwiczeniami a na koniec stwierdził,że ma 15 min na pacjenta a mnie poświęcił więcej (chociaż było to jakieś 10) potem otwarł drzwi i powiedział do widzenia.Byłem u różnych lekarzy ale to jest po prostu debeściak.

opryskliwy i gburowaty lekceważące podejscie do pacjenta .Po dzisiejszej wizycie czuje sie upokorzona i zniesmaczona tylko nie wiem dlaczego.Przykre!!!!!!!