lekarz Leszek Bojarski

2,7
2,2
2,2

Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za pomoc , której mi udzielił dwukrotnie ...cierpliwie mi wytłumaczył co i jak stosować aby ręka szybko wyzdrowiała ..i abym szybko wróciła do zdrowia ...ja daję Panu Doktorowi 5 gwiazdek...

Profesjonalne podejście i ponadprzeciętne doświadczenie. Lekarz który zna się zna rzeczy i nie owija w bawełnę. Doktor kompleksowo wyprowadził mnie już 2 krotnie z urazów za co bardzo dziękuję. Sposób bycia doktora akurat mi odpowiada bo lubię jak ktoś załatwia sprawy konkretnie.

Odradzam !! Wizyta prywatna ,opłacona - pan doktor ,który zapomniał że on jest dla pacjenta a nie odwrotnie zignorował problemy z którymi przyszłam. Skupił się tylko na jednym ' na szybko " twierdząc że nie będzie poświęcał mi czasu na te wszystkie" moje choroby " bo ma ograniczony czas, podejście lekceważące i wyśmiewanie pacjenta . Już podczas wstępnego wywiadu ośmiesza kpiacymi odpowiedziami typu " nie pożyjesz pewnie za długo skoro już w tak młodym wieku masz tyle chorób " . Totalna pogarda wobec pacjenta. Panie doktorze młodzi ludzie też chorują i przychodzą z dolegliwościami aby pan pomógł i wykluczył ewentualne choroby !!!
Na prośbę o wystawienie L4 usłyszałam jakis bełkot że on nie ma możliwości i uprawnień ( totalna bzdura !) I " nie będzie się bawił w jakieś l4 w tych systemach internetowych ,mam sobie iść do rodzinnego ". Koszmar i skandal !

Absolutnie odradzam! Pod płaszczykiem "uprzejmości" kryje się człowiek przeświadczony o swojej niesamowitości (zwłaszcza na tle pacjenta), człowiek drwiący i kpiący z pacjenta i jego choroby, jednym słowem - cham. Co do kompentecji pana lekarza - mam pewne obawy, że nie jest on wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie... Nie polecam i zdecydowanie odradzam wizytę i leczenie u tego pana.

Potwierdzam poprzednią opinie.Podejście na zasadzie "pracuję za darmo" a mój ubezpieczyciel płaci mu za wizytę(czyli ja!).Pobieżne badanie,dał mi jednostronicową ulotkę z ćwiczeniami a na koniec stwierdził,że ma 15 min na pacjenta a mnie poświęcił więcej (chociaż było to jakieś 10) potem otwarł drzwi i powiedział do widzenia.Byłem u różnych lekarzy ale to jest po prostu debeściak.

opryskliwy i gburowaty lekceważące podejscie do pacjenta .Po dzisiejszej wizycie czuje sie upokorzona i zniesmaczona tylko nie wiem dlaczego.Przykre!!!!!!!