dr Leszek Frąckowiak

Ginekolog onkolog

Poświeca za mało czasu, nie pyta o nic, mało informacj, liczy sie sztuka i pieniądz a nie pacjent. Nie tłumaczy wogóle choroby, oraz nie informuje jak brać leki.

Doktor Frąckowiak to 100 % fachowości, rzetelności, zaufania itd. Zalet tego lekarza nie sposób wyliczyć. Polecę na pewno wszystkim znajomym kobietom z problemami ginekologicznymi i sama jeżeli w przyszłości będę jeszcze potrzebowała pomocy natury ginekologicznej na 100 % zgłoszę się do doktora Frąckowiak ze 100 % zaufaniem. Wdzięczna pacjentka po zabiegu laparoskopii B.Klein

Zdecydowanie - to lekarz godny zaufania, jestem pacjentka pana Dr od dwóch lat i nigdy mnie nie zwiódł, dba o profilaktykę, gdyż wie jak ona wielkie ma znaczenie dla naszego zdrowia. Pan dr profesjonalnie się mną zajął gdy byłam w szpitalu, a przed tym zlecił wykonanie kilku specjalistycznych badań. To naprawdę doświadczony człowiek. Tak, to słuszne słowa, że o Cytologię i USG nie trzeba się prosić. Dla mnie ważne jest również, że Pan Dr stosuje nowoczesną antykoncepcje. Polecam dla kobiet, które zraziły się poprzednimi wizytami u ginekologów!

Bardzo polecam Pana Dr Leszka Frąckowiaka, to prawdziwy profesjonalista, wykonuje swe usługi w sposób kompleksowy, jest rzetelny i jak dla mnie jest to bardzo ważne - szanuje potrzeby pacjenta. Dostrzega jak ważną rolę odgrywa profilaktyka w utrzymaniu odpowiedniego stanu zdrowia, przeprowadza regularnie badania USG i Cytologię. Ponadto Pan Dr specjalizuje się w endokrynologi i onkologii. Szczerze polecaam!