lekarz Leszek Grabowski

Zamiast wysłuchać i dobrać diagnozę indywidualnie i skrupulatnie wiele rzeczy założył i zbagatelizował. Sam sobie wielokrotnie zaprzeczał. Lekarz zachowywał się nieprofesjonalnie. Pozwalał sobie na protekcjonalne drwiny i docinki. Dawkowanie na recepcie zostało napisane niejasno. Pomimo tego, że wizyta kosztowała bardzo dużo, bo aż 300zł lekarz w ogóle nie był skuteczny.

Moja ocena kompetencji i etyki zawodowej laryngologa dr Leszka Grabowskiego jest niestety negatywna. Odradzam wszystkim pacjentom, którzy szukają pomocy z różnymi problemami laryngologicznymi. Moim było przewlekłe zapalenie zatok, objawiające się ściekaniem gęstej zatykającej wydzieliny po tylnej ścianie gardła, w rezultacie czego niemal się dusiłem, nie mówiąc już o jedzeniu czegokolwiek. Do tego pana trafiłem z SOR, skąd zostałem skierowany do niego właśnie, czyli na 8 piętro w szpitalu Rydygiera, gdzie mieści się SOR. Pan Grabowski wszedł na oddział i rzucił w drzwiach: "Czego pan oczekuje?", ale takim tonem, jakby mówił: "czego?". Jak śmiałem w ogóle mu przeszkodzić w dyżurze i po co zawracam mu głowę. Oczywiście, w niczym nie pomógł, niemalże mnie zwyzywał, że śmiem mu zawracać głowę zatokami. Współczuję pacjentom, którzy mają z nim kontakt i zastanawiam się, jak to wygląda w czasie prywatnych wizyt w poradni, w której on przyjmuje. Obawiam się jednak, że jego podejście do pacjenta musi być w nim zakodowane i nawet wizja odpłatności za wizytę tego nie zmieni. W skali ocen jego pracy i podejścia do pacjenta- to według mnie znacznie poniżej "bardzo słaby", powiem więcej: NIEPRZYJEMNY I AROGANCKI.