lekarz Leszek Macura

2,2
2,5
2,1

Znaczy hmmm.... cztam , te opinie i niewiem o co come on? bo tak : Doktor przyznam mówił lekko podniesionym głosem , ale raczej ma taki styl bycia , w zawodzie czuje się pewnie i rozmawia rzeczowo a nawet na wesoło. On napewno przyjmuje tylu maruderów , że zwyczajnie mówi jak jest i cześć. Jak dla mnie , nie odczułem , żeby Doktor był jakiś opryskliwy i zwyczajnie naprawdę był rzeczowy.Krótko ale na temat . Nie mam podstaw , żeby za to , że pomaga przyznać mu mniej niż pięć gwiazdek , bo nie zrobił nic złego , żeby ująć mu choć jedną gwiazdkę.U mnie miałem wyraźne podejrzenie ugryzienia przez kleszcza ( rumień ) . Doktor naprawdę wie co robi , szybko okazało się , że na szczęście to nie są obiawy rumienia po kleszczu.Za co mam obnizyć Doktorowi ocenę? Za trafną diagnozę? Daję pełne 5 gwiazdek , ponieważ nie mam żadnych podstaw do obniżenia oceny, a że Doktor nie lubi przeciągać wizyt i z uwagi na swoje zapewne wieloletnie doświadczenie , bez zbędnych ceregieli szybko stawia diagnozę,to tylko świadczy,że nie jedno w zyciu widział i wie co mówi. Nie wymagajmy by lekarz był niańką albo rozczulał się nad każdym pacjentem , ponieważ on też pracuje w święta i też chciałby być w domu jak i ni a w większości zapewne nie może...Dla mnie Doktor pewny swego , trafna diagnoza , trafne leczenie , rzeczowy,pewny swego i nawet troche na wesoło podszedł do sprawy.Ja definitywnie polecam tego lekarza Szybki,rzeczowy i brak podstaw do złej oceny.Daję pięć gwiazdek.

Lekarz niesympatyczny, nieprzyjemny, odradzam jakikolwiek kontakt. Pojechałyśmy z mama ma dyżur nocny w przychodni ze względu na jej spuchnięto kolano, ogromny ból, który nie był spowodowany urazem. Lekarz od samego początku opryskliwy, nieprzyjemny, niepomocny. Dopiero po eskalacji zaczął normalnie rozmawiać i skierował dalej. Wywołał niepotrzebny stres swoim zachowaniem, zwłaszcza w sytuacji krytycznej człowiek chce go uniknąć. Nie polecam a wręcz odradzam by uniknąć dodatkowego stresu.

Nie polecam. Pan życia i śmierci. Trafiłem z ostrym bólem brzucha w poniedziałek świąteczny po pierwszej wizycie w Wielki Piątek, we wtorek już bym nie żył, ostre zapalenie wyrostka, ostre zapalenie otrzewnej, zgorzel i wszystko co mogło się skomplikować. Strasznie hałaśliwy i opryskliwy typ, sortował nas wszystkich na izbie i każdego komentował, a to gościa z nadciśnieniem po co przyszedł, pani z omdleniem rzucał wydrukiem z EKG że to nic takiego i ma czekać cały czas podniesionym głosem i wielką manią wyższości. Zapisując swoje teleporady, które wykonywał na głos przy ...

Strasznie hałaśliwy i opryskliwy typ, sortował nas wszystkich na izbie i każdego komentował, a to gościa z nadciśnieniem po co przyszedł, pani z omdleniem rzucał wydrukiem z EKG że to nic takiego i ma czekać cały czas podniesionym głosem i wielką manią wyższości. Zapisując swoje teleporady, które wykonywał na głos przy otwartych drzwiach, można było słychać wszystkiego od nazwiska, pesela i wszystkich objawów chorobowych wraz z poradami. Wykonując te czynności dosłownie walił po klawiaturze pisząc tekst. Kiedy nadeszła moja pora , a nie potrafiłem już iść do gabinetu na pytanie co mnie boli w odpowiedzi że brzuch usłyszałem że idę jakby mnie bolały plecy. Zero badania czy wywiadu i odmówił mi wystawienia skierowania na chirurgie, choć izba przyjęć była na terenie szpitala, gdybym się poddał już bym tego nie napisał bo jak zapewnił chirurg po operacji powrót do domu i wizyta we wtorek już by się nie udała, po prostu bym nie żył. Dzięki mojej siostrze, która jakimś cudem przez znajomych załatwiła przyjęcie na izbę i poinformowaniu go o tym fakcie kazał mi się położyć i zbadał, uciskając tak mój brzuch że prawie nie zemdlałem, z szyderczym uśmieszkiem potwierdził że jednak ten ból to prawda i wystawił jak podkreślił wyjątkowo skierowanie. 2 godziny później byłem już po operacji ratującej życie. Chrońcie siebie i swoich bliskich przed tym typem i mam nadzieję, że kiedyś za to zaplaci

Potrzebowałam pilnej pomocy lekarza gdyż z małej ranki dziąsła w niecały dzień zaczął się rozbić stan zapalny i opuchlizna.Nie chcąc czekać do poniedziałku w sobotę wieczorem skorzystałam z poradni całodobowej. Gdy lekarz usłyszał z czym się zgłosiłam zaczął mieć do mnie pretensje"Czemu Pani kontaktuje się z poradnia świątecznie weekendowe zamiast udać się do dentysty"(a jak wcześniej pisałam dzwoniłam w sobotę wieczorem)z wielkimi pretensjami i oburzeniem wypisał mi jakby od niechcenia antybiotyk. Bardzo nie miły i oby nikt nie musiał go znownznosic

Ten lekarz nawet nie zasługuje na 1, tylko totalne zero, bo tyle zrobił w momencie przyjazdu pacjenta na izbę. Zero czyli nic. Brak kultury osobistej, brak klasy, żenada totalna. Człowieku jak się pomyliłeś z powołaniem to zawsze możesz zmienić, bo na lekarza się nie nadajesz, brak jakiejkolwiek profesji, myślisz ze podniesionym tonem coś wskórasz ? Jeśli nie radzisz sonie z emocjami to idz do profesjonalisty, bo żeby ratować ludzi to przykre ale się do tego niedajesz.

Lekarz niekompetentny, zero empatii, lekarz zwraca się do pacjenta podniesionym tonem.. Nie zbadał pacjenta, bo jest niezaszczepiony. Odsyła na drugi dzień do lekarza rodzinnego. Najgorszy lekarz na jakiego było dane nam trafić. Współczuję każdemu kto zostanie jego pacjentem. Strata czasu, niepotrzebny stres. Do lekarza zwraca się zwykle o pomoc. Bardzo nieuprzejmy i wściekły człowiek… bo lekarzem nie mogę go nazwać.

Bardzo nieuprzejmy i wściekły człowiek… bo lekarzem nie mogę go nazwać.

Zacznę od tego że takich jak ten nie nazwę tego lekarz powinni być jak najszybciej usunięci. Wczoraj ok. godz 1 w nocy mieliśmy do czynienie z tym ....Zaczął diagnozę z bardzo podniesionym głosem jakby pracował za kare przyjechaliśmy z żoną bo osoba którą się opiekujemy miała potworny ból brzucha. Stwierdził że to są nerki chore przepisał antybiotyki i no spa i tyle. Rano wezwaliśmy pogotowie bo stan już był prawie że agonalny.Przyjechali stwierdzili że jest rozległe zapalenie płuc i potrzebna jest natychmiastowa hospitalizacja. MASAKRA NIE POLECAM !!! Nawet nie użył ...

Nawet nie użył stetoskopu i puls-oksymetru do analizy do analizy saturacji (ja mam uprawnienia KPP ale tak bym do pacjenta nie podszedł NIGDY)

Dziś musiałem skorzystać z pomocy i konsultacji lekarza, myślałem ze odeśle mnie z tak zwanym kwitkiem ponieważ rozchodzilo sie o delikatne pogryzienie przez psa wiec nic wielkiego ale musze przyznać że lekarz profesjonalnie podszedł do sprawy, wszystko wytłumaczył i udzielił pierwszej niezbędnej pomocy. Szacunek dla takich lekarzy ponieważ zawsze mialem wrażenie ze na SOR-ach pracują ludzie którzy nie powinni nigdy zostać lekarzami. Polecam

Polecam

Niestety zgadzam się z poprzednią opinią - lekarz nie wykazał empatii, nie udzielił pomocy odsylajac mnie z ostrego dyżuru do innego szpitala z krwawiaca i niezabezpieczona rana nogi - właściwie zostałam wysmiana w stylu " po co tu przyszlas" a nie miałam w domu żadnych środków opatrunkowych ani dezynfekujacych (było już po północy).Był nieuprzejmy a właściwie wściekły - wizyta u niego to była strata czasu i niepotrzebny dodatkowy stres. Nie polecam.

Trafiłam do Pana doktora z silnym bólem oraz sztywnością karku. Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Przeprowadził szczegółowy wywiad, podał leki przeciwbólowe i zlecił wykonanie koniecZnych badań. Po otrzymaniu wyników przyjął mnie bez kolejki, przedstawił dalsze leczenie, wytłumaczył na czym polega problem. Polecam tego lekarza :)