dr Leszek Majkowski

Chiropraktyk

Dr Majkowski to przemiły i bardzo kompetentny specjalista. Oprócz tego że bardzo dobrze zna się na rzeczy to jeszcze jest bardzo kontaktowy i sympatyczny. Wraz z żoną tworzą fantastyczny zespół. To jedyny lekarz jakiego znam, który ma tak świetne podejście do pacjenta. Naprawdę polecam, szkoda czasu i zdrowia na innych lekarzy dr.Majkowski jest najlepszy.

Pan Doktor i jego wspólpracująca Malzonka to wspaniale osoby.!!! Kompetentne, przemile z wielką kulturą osobistą !!!! Polecam w 100%.

Pan Doktor i jego wspólpracująca Malzonka to wspaniale osoby.!!!
Kompetentne, przemile z wielką kulturą osobistą !!!!
Polecam w 100%.

Po prawie 2 miesiącach okropnego bólu rwy kulszowej przed przypadek trafiłam do dr.Majkowskiego.Po 3 wizytach nareszcie chodzę i chociaż jeszcze kilka zabiegów mnie czeka to mogę powiedzieć jedno.Rewelacja!!! Czemu nasi lekarze w NFOZ nie wiedzą o istnieniu takich metod leczenia i o takich lekarzach jak dr.Leszek Majkowski.Szkoda tylko,,ze tak póżno tu trafiłam.Zadowolona pacjentka z Rumi

Po dwóch latach chodzenia po lekarzach specjalistach, setkom przyjetych lekarstw, zabiegów i zastrzyków trafiłam do Pana Majkowskiego. Po pierwszej wizycie minął mi ból głowy, który mi towarzyszył od wypadku, po kilku wizytach mogłam normalnie funkcjonować i mój świat nie kręci się już wokół kręgosłupa, tzn. wokół jego bólu bo już go nie ma:) Szczerze polecam wszystkim mającym problemy z kręgosłupem!

Szczerze polecam wszystkim mającym problemy z kręgosłupem!

Fantastyczny lekarz pod każdym względem!!!!! Pomogł mojemu synowi. Polecam - życze wszystkim aby na swojej drodze spotkali takich profesjonalistów!!!!!

DZIEKI PANU DOKTOROWI CHODZE!!!! CZY TO WYMAGA WIEKSZEJ REKOMENDACJI??? DOROTA

DZIEKI PANU DOKTOROWI CHODZE!!!! CZY TO WYMAGA WIEKSZEJ REKOMENDACJI??? DOROTA

Zabiegi u pana doktora są bezbolesne i bardzo skuteczne. Cierpiałem na mocne bóle głowy, pan doktor stwierdził, że winien jest kręgosłup, stwierdził również, że moja lewa noga jest krótsza o 1,5 cm. W chwili obecnej nie mam już bólów głowy, noga też jest w normie. Cierpiącym serdecznie polecam gabinet Pana dr. Leszka Majkowskiego.

Profesjonalista, przed zabiegiem wykonal zetelny wywiad, zrobil wszystkie badania neurologiczne, przeanalizowal moje zdjecia i rezonans...wkoncu ktos poswiecil mi czas i wiem co mi dolega! Po kilku zabiegach bezbolesnych!!!wrocilam do pracy. Jestem profesjonalna tancerka i moj kregoslup to moj chleb. Nie mam slow uznania i nie wiem jak moge Panu Doktorowi podziekowac!!! Ubolewm ze tak malo specjalistow z prawdziwym dyplomem z tej dziedziny jest w Polsce...no coz, moze kiedys... Z powazaniem Wierna na zawsze pacjentka Malgosia P.

Z powazaniem
Wierna na zawsze pacjentka Malgosia P.

Jestesmy obydwoje z mezem pod wielkim wrazeniem!!! Nigdy jak dlugo zyje nie mielismy tak kompleksowych i szczegolowych badan, wnikliwego wywiadu i terapii jak najbardziej bezpiecznej i bezbolesnej! Pierwsza wizyta trwala godzine!!!Jezeli moge polecic komukolwiek to zdecydowanie TAK!!! Efekty juz są i nie wyobrazam sobie juz zmienic lekarza na innego! Atmosfera rowniez nie do opisania!

Rewelacyjny lekarz. Bardzo pomógł mi z dolegliwościami podczas ciąży. Od 5 miesiąca ciąży borykałam się z rwą kulszową, bólem kości ogonowej, później z bólem kości łonowej (od pachwin) oraz bólami biodrowymi. Pierwszy raz trafiłam do dr Majkowskiego będąc w 7 miesiącu ciąży i od razu po pierwszej wizycie poczułam niesamowitą ulgę. Polecam zdecydowanie.