dr Leszek Majkowski

Chiropraktyk

Dr. Majkowski jest jednym z niewielu specjalistów w Polsce,doskonale znających się na takich schorzeniach jak wada postawy,skrzywienie kręgosłupa,urazy sportowe i inne. Jego wiedza jest godna podziwu,podejście do problemów - niezwykle profesjonalne. Pacjenci z problemami ortopedycznymi mogą liczyc na bardzo fachową pomoc,po kilku minutach rozmowy czuje się niezwykłą empatię. Od razu wyczuwa się inną szkołę kształcenia,inne podejście do chorób układu kostnego. Gabinet bardzo dobrze wyposażony,obsługa jest sympatyczna. Polecam gorąco osobom szukającym pomocy w rozwiązaniu problemów kręgosłupa,stawów,postawy. Z wyrazem szacunku.A.S.

Gabinet bardzo dobrze wyposażony,obsługa jest sympatyczna.
Z wyrazem szacunku.A.S.

Profesjonalista, przed zabiegiem wykonal zetelny wywiad, zrobil wszystkie badania neurologiczne, przeanalizowal moje zdjecia i rezonans...wkoncu ktos poswiecil mi czas i wiem co mi dolega! Po kilku zabiegach bezbolesnych!!!wrocilam do pracy. Jestem profesjonalna tancerka i moj kregoslup to moj chleb. Nie mam slow uznania i nie wiem jak moge Panu Doktorowi podziekowac!!! Ubolewm ze tak malo specjalistow z prawdziwym dyplomem z tej dziedziny jest w Polsce...no coz, moze kiedys... Z powazaniem Wierna na zawsze pacjentka Malgosia P.

Z powazaniem
Wierna na zawsze pacjentka Malgosia P.

Dobry, kompetentny lekarz, poświęca sie pacjentowi, daje wybór ceny

Dobry, kompetentny lekarz, poświęca sie pacjentowi, daje wybór ceny

Pan Doktor i jego wspólpracująca Malzonka to wspaniale osoby.!!! Kompetentne, przemile z wielką kulturą osobistą !!!! Polecam w 100%.

Pan Doktor i jego wspólpracująca Malzonka to wspaniale osoby.!!!
Kompetentne, przemile z wielką kulturą osobistą !!!!
Polecam w 100%.

Jestesmy obydwoje z mezem pod wielkim wrazeniem!!! Nigdy jak dlugo zyje nie mielismy tak kompleksowych i szczegolowych badan, wnikliwego wywiadu i terapii jak najbardziej bezpiecznej i bezbolesnej! Pierwsza wizyta trwala godzine!!!Jezeli moge polecic komukolwiek to zdecydowanie TAK!!! Efekty juz są i nie wyobrazam sobie juz zmienic lekarza na innego! Atmosfera rowniez nie do opisania!

Zabiegi u pana doktora są bezbolesne i bardzo skuteczne. Cierpiałem na mocne bóle głowy, pan doktor stwierdził, że winien jest kręgosłup, stwierdził również, że moja lewa noga jest krótsza o 1,5 cm. W chwili obecnej nie mam już bólów głowy, noga też jest w normie. Cierpiącym serdecznie polecam gabinet Pana dr. Leszka Majkowskiego.

Rewelacyjny lekarz. Bardzo pomógł mi z dolegliwościami podczas ciąży. Od 5 miesiąca ciąży borykałam się z rwą kulszową, bólem kości ogonowej, później z bólem kości łonowej (od pachwin) oraz bólami biodrowymi. Pierwszy raz trafiłam do dr Majkowskiego będąc w 7 miesiącu ciąży i od razu po pierwszej wizycie poczułam niesamowitą ulgę. Polecam zdecydowanie.

Z całą odpowiedzialnościa polecam Pana Doktora Majkowskiego.

Z całą odpowiedzialnościa polecam Pana Doktora Majkowskiego.

Fantastyczny lekarz pod każdym względem!!!!! Pomogł mojemu synowi. Polecam - życze wszystkim aby na swojej drodze spotkali takich profesjonalistów!!!!!

DZIEKI PANU DOKTOROWI CHODZE!!!! CZY TO WYMAGA WIEKSZEJ REKOMENDACJI??? DOROTA

DZIEKI PANU DOKTOROWI CHODZE!!!! CZY TO WYMAGA WIEKSZEJ REKOMENDACJI??? DOROTA