dr n. med. Leszek Piasecki

Neurolog dziecięcy

3,7
3,9

Nie polecam dr Piaseckiego. Byliśmy z mężem z naszą 9 miesięczną córką, która nie siedzi i nie raczkuje, odgina mi się do tyłu w tzw literę c i przez to nie może przewracać się z plecków na brzuszek więc tylko leży i je. Często też sztywniały jej nogi. Na wizytę czekałam 3 miesiące, a trwała 5 min z czego lekarz stwierdził, że dziecko sztywnieje z mojej winy bo jestem za nerwowa i przez to dziecko ma napięte mięśnie i nie może siedzieć i że ja wymyślam jakieś fanaberie i choroby. Ale fakt faktem dalej dziecko nie siedzi to ile Panie Doktorze mam czekać do dwóch lat będzie mi siedzieć? Pan doktor zganił mnie, że po co do niego przyszłam a ja przyszłam na kontrolę. Po czym jak poszłam prywatnie w inne miejsce to stwierdzono wzmożone napięcie mięśniowe u dziecka to nie można tak od razu dać skierowania na rehabilitację. Proszę szukajcie innego lekarza.

Witam polecam syna prowadzi od 3lat jest sympatyczny , cierpliwy oraz wszystko tłumaczy i jak postępować dalej z dzieckiem. Stara się i ja mu wierze w diagnozę, mam wrażenie jakby czasami "przemawiał za sna " czemu taki jest . Syn ma zaburzenia SI . POLECAM GORĄCO!!!

Fantastyczny lekarz, godny polecenia. Cierpliwy dla mojego żywego dziecka. Super podejście. Przeprowadza badanie w formie zabawy. Dziecko nawet się nie zorientowało, że zostało zbadanie. Wyczerpujące informacje. Konkretny, pewny siebie, co wzbudza moje zaufanie do niego.

Doktor Piasecki bardzo dokładnie zbadał moje dziecko. Był bardzo uprzejmy, konkretny, odpowiadał na wszystkie moje pytania. Zlecił dodatkowe badania i dokładnie powiedział co dalej powinnam robić. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Mój syn miał częste bóle głowy, lekarze nie potrafili postawić żadnej diagnozy, natomiast pan dr Piasecki podszedł do problemu ze zupełnie innej strony niż jego poprzednicy. Dziś jest 3 stycznia, wizyta była w październiku. Od 2,5 m-ca mojego syna nie boli głowa i nie ma poprzednich objawów. Bardzo polecam tego lekarza.

Bardzo polecam tego lekarza.

Doktora Leszka Piaseckiego poznałam gdy mój syn Piotr zapadł w spiączkę niewiadomego pochodzenia.Było to 9 lat temu i od tego czasu opiekowała się synem.Jestem bardzo zadowolona z podejścia,wiedzy, i kompetencji lekarza.Syn uwielbiał wizyty w Poradni.Dziś po 9 latach syn jest wyprowadzony z wszelkich neurologicznych problemów po śpiączce. Odstawił wszystkie leki zgodnie z zaleceniami doktora Piaseckiego.Stał się innym człowiekiem dziś ma już 16 lat. Chodzi do gimnazjum, normalnie funkcjonuje,cieszy się życiem.Polecam tego lekarza,jest konkretny i mówi prawdę choć nie zawsze to odpowiada opiekunom.Przeszliśmy ciężkie chwile ale doktor zawsze ukierunkowywał nas i prowadził leczenie jak na specjalistę przystało. Gosia

Nie polecam pana doktora. Jak byłam z bliźniakami u Pana doktora poświęcił im w sumie 5 min. Popukał po kolanach i kazał się przejść. Wynik był bardzo dobry ale jak byliśmy już prywatnie u Pan doktora to okazało się dzieci potrzebują natychmiastowej rehabilitacji i specjalistów oraz że dzieci są niepełnosprawne. Nie polecam

Wg mnie jeden z najlepszych specjalistów konsultujących moje bliźniaczki. Szybka diagnoza, konkretne podejście, wyjaśnienie wszelkich wątpliwości i obaw za każdym razem jak przyjdę (i to bez znaczenia czy wizyta prywatna czy w ośrodku). Mało jest teraz takich lekarzy.

Doktor Piasecki u którego byłam z dzieckiem jest godny polecenia .Prawdziwy fachowiec konkretny rzeczowy wszystko dokładnie tłumaczy.Długo czekałam na wizytę ale warto było.Dostałam skierowanie do odpowiedniego specjalisty.

Doktor Piasecki u którego byłam z dzieckiem jest
godny polecenia .Prawdziwy fachowiec konkretny
odpowiedniego specjalisty.

lekarz jest ok chociaż rok temu pan doktor powiedział wszystkie dzieci ma pani ułomne poprostu zaniemówiłam... . dzięki panu piaseckiemu moja córka chodzi więc wszystko ma swoje dobre i złe strony

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Gliwice"?

Plebańska 20
Gliwice