dr n. med. Leszek Piasecki

Neurolog dziecięcy

Wysokie kompetencje,podmiotowe traktowanie pacjenta, rzetelność w przekazywaniu informacji, niezwykła uprzejmość i wyjątkowo wysoka kultura osobista- rzadko spotykane wszystkie łacznie pozytywy u lekarza. A jednak! Szczęścirzem jest ten, kto trafi pod Jego opiekę.

wulgarny, syn choruje na autyzm a on powiedział na wizycie że mam uciszyc bachora tylko dlatego że nie chciał sie dac rozebrać

Moim zdaniem jest dobrym lekarzem mam do niego zaufanie leczy moje dzieci bardzo długo

Rewelacyjny lekarz, konretna i szybka diagnoza , bardzo polecam

Rewelacyjny lekarz, konretna i szybka diagnoza , bardzo polecam

jestem pozytywnie zaskoczona lekarz wytłumaczył mi wszystko o co pytałam nie czułam zebym została z problemem sama

dr Piasecki jest świetnym specjalistą, ma dobre podejście zarówno do dziecka, jak i do rodziców. Jako rodzice uważamy, że diagnoza dr-a Piaseckiego jest nieomylna, uwzględnia wszystkie informacje mogące wpływać na stan dziecka. Jesteśmy pewni, że nasza córeczka jest w dobrych rękach i będziemy leczyć ją prywatnie /aby nie musieć czekać w dłuuuuugiej kolejce/. Doktor Piasecki ma także trafne uwagi dot. wychowania dziecka /takie spostrzeżenia socjologiczno-psychologiczne/, które mogą w pierwszym odruchu wydawać się bardzo bezpośrednie /szczególnie dla matki dziecka/ ale - po przemyśleniu - okazują się SŁUSZNE. Rodzice Niny

Rodzice Niny

Lekarz który od kilku lat zajmuje sie moimi dziećmi.Nie mam zastrzerzeń.

Lekarz który od kilku lat zajmuje sie moimi dziećmi.Nie mam zastrzerzeń.

Jest bardzo dobrym lekarzem ,leczymy się u Niego już osiem lat

Jest bardzo dobrym lekarzem ,leczymy się u Niego już osiem lat

Mam córkę po zatruciu tlenkiem węgla i pomimo skierowania z adnotacją "pilne" nie chciał przyśpieszyć wizyty. Nie pytał w ogóle czy są jakieś powikłania, tylko kazał przyjść zgodnie z wyznaczoną wizytą czyli za 5 miesięcy. Córka ma bóle głowy, chwilowe utraty przytomności. Jestem oburzona jego podejściem!