lekarz Leszek Szymański

Laryngolog

Dobry lekarz oby było takich jaknajwiecej Jest to lekarz który przypomina lekarzy starej szkoły lekarskiej. Dla których liczy sie nauka i pacjent.Niestety wydaje sie jest takowych coraz mniej nieprzegapcie okazi i idźcie właśnie do niego

Polecam tego lekarza. Pobyt w szpitalu, wykonany zabieg, atmosfera, opieka Pana doktora przed i po zabiegu na właściwym poziomie i to nie tylko w stosunku do mojej osoby. Miałem stunkowo prosty zabieg, ale miałem też możliwość obserwowania zachowania Pana doktora w związku z innym pacjentem, którego przypadek był najbardziej trudny jak można sobie wyobrazić. To był już pewien rodzaj poświęcenia, tak rzadko niestety dzisiaj spotykany. Przekazując ten komentarz pragnę podziękować i przekazać swoją rzetelną wiedzę innym poszukującym pomocy. Stanisław Kubiak

Bardzo polecam tego lekarza.Rzetelny,kontaktowy.Ma podejście do dzieci-byłam z synem.

Bardzo dobry specjalista. Rzetelny,profesjonalny i bardzo kontaktowy.

Bardzo dobry specjalista. Rzetelny,profesjonalny i bardzo kontaktowy.

wysoki poziom kompetencji i kultury osobistej, zdecydowanie polecam

wysoki poziom kompetencji i kultury osobistej, zdecydowanie polecam

całkowicie szczerze polecam pana doktora;świetne podejście do małych pacjentów-byłam z synem.Wytłumaczył wszystko dokładnie i po ludzku:-)nie spieszył się pomimo tego,że czekał już następny pacjent

Kompetentny, dokładnie wytłumaczył możliwości leczenia. Nie "naciąga" na kolejne wizyty. Poza tym sympatyczny w gabinecie prywatnym (co jest oczywiste) jak rówież w szpitalu. Polecam.

Trochę za szybki w relacjach z pacjentem.Jak każdy lekarz w szpitalu- raczej unika kontaktu z pacjentaem chyba że akurat go operuje lub robi obchód.Polecam ale noty średnie.

Szybka i własciwa diagnoza w powiązaniu z pełnym profesjonalizmem daje za całokształt duże 5.

Bardzo polecam pana doktora lekarz z powołania .

Bardzo polecam pana doktora lekarz z powołania .

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Toruń"?

Ptasia 6
Toruń