Laryngolog Toruń

ulica Szeroka 25

Wzorowy lekarz! Pani doktor jest bardzo uprzejma, już od wejścia do
gabinetu bije od niej pozytywna aura, nie zbywa pacjenta, tłumaczy
szczegółowo każdą drobnostkę, jest niezwykle kompetentna i pomocna.
Polecam!

Wzorowy lekarz! Pani doktor jest bardzo uprzejma, już od wejścia do
gabinetu bije od niej pozytywna aura, nie zbywa pacjenta, tłumaczy
szczegółowo każdą drobnostkę, jest niezwykle kompetentna i pomocna.
Polecam!

Opinia dodana przez: konopie

lekarz Piotr Łęgowicz

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Wojewódzki Szpital dziecięcy

87-100 Toruń

Wspanialy ,zyczliwy człowiek ,kompetentny lekarz zainteresowany pacjentem ,poświęcajacy swoj czas na rozmowe z pacjentem a nie tylko przekazanie suchych informacji niedostępnych dla pacjenta i rodziny

Polna 8R/39
87-100 Toruń

Dobry lekarz oby było takich jaknajwiecej Jest to lekarz który przypomina lekarzy starej szkoły lekarskiej. Dla których liczy sie nauka i pacjent.Niestety wydaje sie jest takowych coraz mniej nieprzegapcie okazi i idźcie właśnie do niego

Opinia dodana przez: Rk

lekarz Teodora Więckowska

Audiolog, Foniatra

Witosa 4 lok. 1
87-100 Toruń

polecam tego lekarza! mialam ciezki korek do usuniecia ,pani doktor zajela sie mna z wielka cierpliwoscia,plukala mi ucho bardzo delikatnie,wszystko co robila pokazywala,tlumaczyla na czym to polega,juz zawsze wybiore sie do tej pani ,polecam serdecznie.

Żwirki i Wigury 81e lok. 70
87-100 Toruń

Pani Dr Garstecka jest świetnym specjalistom z ludzkim podejściem do człowieka. Jest osobą niezwykle przyjemną i kompetentną. Przeprowadziła operację wycięcia migdałka gardłowego mojego niespełna 5-letniego synka. Zabieg w Citomedzie trwał ok.30 min. Po nim mój syn nie miał żadnego krwawienia, bólu ani powikłań. Opieka rewelacyjna . Pragnę nadmienić, że zabieg został wykonany na koszt NFZ, a nie prywatnie. Przyznam szczerze, że nie spotkałem na swojej drodze równie życzliwego i przyjaznego lekarza. Z czystym sumieniem mogę polecić tego specjalistę .

Ptasia 6
87-100 Bielany, Toruń

Wyjątkowe kompetencje, długoletnia praktyka jako operatora czynią dr Hejkę godnym polecenia wszystkim, którzy szukają dobrego laryngologa

Opinia dodana przez: Edward

Kołłątaja 5a
87-100 Toruń

Trafiłam do pani doktor po dwóch błędnych dignozach i dwutygodniowym leczeniu lekami z kosmosu. Doktor pomogła skutecznie, przy tym bardzo miła, cierpliwa, poświęciła tyle czasu ile było konieczne. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Rydygiera w Toruniu

87-100 Toruń

Bardzo kompetentny lekarz.Wykonał mi zabieg w szpitalu-bezinteresownie-tylko z własnej woli- mimo,że miał tylko sprawdzić -skonsultować stan moich uszu.Byłem tylko skierowany na konsultacje z innego oddziału.Takich lekarzy więcej.Szkoda,że nie przyjmuje Pan doktor prywatnie.

Opinia dodana przez: Andrzej

Plac Św. Katarzyny 4
87-100 Toruń

Witam.W zeszłym roku cierpiałam na trwający 9 tygodni kaszel nie wiadomo jakiego pochodzenia.Lekarz pierwszego kontaktu twierdził uparcie,że to powikłanie po wirusie i w ogóle mnie nie leczył.Cierpiałam na tyle mocno,że byłam wycięta z życia.Nie mogłam spać,jeść i normalnie funkcjonować.Kaszel trwał ciągle, z małymi przerwami kilkuminutowymi.Byłam zmęczona,osłabiona i zrezygnowana.Kolejne wizyty u internisty spełzały na niczym.W końcu wzięłam sprawy w swoje ręce i postanowiłam znaleźć specjalistę Laryngologa.Na podstawie opinii wybrałam Panią Doktor Janeczek.NIE ŻAŁUJĘ!!!! Z Panią Doktor skontaktowałam się telefonicznie.Kiedy usłyszała o moim problemie,kazała przyjść jak najszybciej,sama też pojawiła się w gabinecie dużo wcześniej by móc mnie przyjąć.Poświęciła swój cenny,prywatny czas by mnie zbadać.Długo mogłabym pisać jak wspaniałym lekarzem i człowiekiem jest Pani Doktor.Powiem tylko tyle,że pracuję głosem a Pani Doktor postawiła mnie na nogi w ciągu 3 dni!!Zaczęłam normalnie funkcjonować i przestałam kaszleć!!Jestem jej po stokroć wdzięczna.Ponad tydzień temu sytuacja się powtórzyła.Tym razem już nie szłam do internisty tylko od razu skontaktowałam się z Panią Doktor.Po raz kolejny przyjęła mnie dodatkowo,mimo iż u niej zawsze są kolejki.Postawiła mnie na nogi tym razem w ciągu dwóch dni i mogłam śpiewać.Więc jeżeli ktokolwiek się zastanawia nad wyborem Laryngologa to wybór jest prosty.Tylko i wyłącznie Doktor Janeczek.To nie tylko świetny specjalista,ale również wspaniały wrażliwy człowiek,który potrafi wczuć się w problemy pacjentów.Pani Doktor,jeszcze raz serdecznie dziękuję.Iwona(wokalistka)

Opinia dodana przez: Iwona

dane nieaktualne
Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

Uprzejma, kompetentna lekarka.jestem bardzo zadowolona z kolejnej wizyty.leczenie skuteczne.mimo kolejki polecam