lekarz Ewa Kopoń

Laryngolog

Taki lekarz to niestety już rzadkość. Pani doktor jest profesjonalna, wnikliwa, serdeczna i empatyczna. Polecam

Taki lekarz to niestety już rzadkość.
Pani doktor jest profesjonalna, wnikliwa, serdeczna i empatyczna. Polecam

Wzorowy lekarz! Pani doktor jest bardzo uprzejma, już od wejścia do gabinetu bije od niej pozytywna aura, nie zbywa pacjenta, tłumaczy szczegółowo każdą drobnostkę, jest niezwykle kompetentna i pomocna. Polecam!

Wzorowy lekarz! Pani doktor jest bardzo uprzejma, już od wejścia do
gabinetu bije od niej pozytywna aura, nie zbywa pacjenta, tłumaczy
szczegółowo każdą drobnostkę, jest niezwykle kompetentna i pomocna.
Polecam!

Wspaniały lekarz , polecam go z czystym sumieniem!! Kilka lat leczyłam się u innych laryngologów, dopiero Pani Kopoń mi pomogła. jako jedyna postawiła dobra diagnozę i moje problemy z zapaleniem gardła i migdałkami wreszcie się skończyły!! Bardzo życzliwa, pomocna osoba, dla której pacjent jest najważniejszy a nie pieniądze! Prawdziwy lekarz z powołaniem, szkoda że jest ich tak niewielu...

Pani Doktor to anioł w środowisku lekarzy. Jest bardzo dobrym lekarzem i cudownym człowiekiem. Polecam

Witam, wczoraj byłam u Pani dr i jestem nia zachwycona. Bardzo miła uprzejma kobietka. Wzbudza zaufanie, dokładnie bada i tłumaczy chorobę. Byłam z moja córeczką a przy okazji poprosiłam o zbadanie mnie. Wcześniej ( godzinę wcześniej tego samego dnia)byłam u innego laryngologa, który po ogólnym zbadaniu od razu dał mi skierowanie do szpitala Pani dr dokładnie mnie zbadała wypytała o mój tryb życia i dopiero na podstawie tych wszystkich informacji wypisała skierowanie na badanie krwi oraz pobrała wymaz z gardła. Poinformowała mnie że dopiero wówczas na podstawie wyników będzie można stwierdzic czy konieczna jest wizyta w szpitalu bo jeśli nawet jest jakaś bakteria to być może uda się ją zwalczyc lekarstwem bez konieczności usuwania migdałków. Bardzo polecam Panią dr tym bardziej iż jeśli chodzi o koszt wizyty to zapłaciłam tylko za 1 osobę ( pomimo iż badała mnie i moją córeczkę).

To własnie p.E Kopoń zdjagnozowała u mnie szybko chorobe DZIEKUJE BARDZO zawdzieczam Jej zycie

Fachowa i serdeczna. Cierpliwa. Lekarz z powołania!

Fachowa i serdeczna. Cierpliwa. Lekarz z powołania!

Nie spotkałam dotąd tak doskonałego lekarza.Wspaniałe podejście,ogromna wiedza,przemiła skromna osoba,widać w oczach pani doktor troskę o każdego pacjenta.Gorąco polecam,bez względu czy wizyta prywatna czy publiczna pacjent jest doskonale zdiagnozowany.Dobrze że są tacy wspaniali lekarze jak p.Ewa.

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor.Dobry diagnosta.

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor.Dobry diagnosta.

Publiczna przychodnia, jednak profesjonalne podejście, jak w prywatnej. Miłe zaskoczenie na duuuuuży plus