lekarz Lidia Hadaczek-Tura

Alergolog, Laryngolog

Nie wiem skąd komentarze o nieuprzejmości lekarza. Ja tego tak nie odbieram. Pani doktor rzeczowa, zadaje konkretne pytania, dużo pyta, drąży. Zleciła badania, których nikt nie zlecił. Do tej pory wypisywano nam leki z automatu na alergię a problem wskazuje na problemy laryngologiczne. Będę kontynuować leczenie u tego lekarza.

Lekarka bardzo miła i dokładna. Dawno się nie spotkałam z taką lekarką, która wnikliwie i dokładnie zbadała. Zawała dużo pytań, żeby jak najwięcej się dowiedzieć. Dodam, że byłam z siedmioletnim synem. Zero stresu dla dziecka, spokój widać była, że jej się chce pomóc (w przeciwieństwie co do innych lekarzy z jakimi miałam styczność). Bardzo uprzejma, wszystko na spokojnie wytłumaczyła. Polecam.

Pani doktor bardzo niemiła, pacjent to wróg, niegrzeczna ,opryskliwa , wyśmiewanie pod nosem rzeczy które się do niej mówi. Momentami bezczelna ,wizyta na nfz , nigdy więcej. Jak się nie chce przyjmować pacjentów i nie ma cierpliwości to zostaje tylko prywatna praktyka gdzie dla pacjenta jest się normalnym człowiekiem. Nie polecam ,jak najdalej od tej Pani

Momentami bezczelna ,wizyta na nfz , nigdy więcej.

Alergie to ma ta pani - na zwierzęta. Od progu każe oddać (nawet to zwierzę, na które testy nic nie wykazaly) zwierzę, straszy astma i Bóg wie czym jeszcze. Na szczęście potem trafiłam do normalnego lekarza, który rozumie, że członków rodziny się nie oddaje. Zaczęłam odczulanie (choć pani doktor twierdziła ze jest groźne i nie efektywne), córka ma dobrane leki i żyjemy sobie szczęśliwe - i nadal z psem i z kotami :)

Osobiście nie polecam ,wybuchowa , nerwowa ma się wrażenie , że za karę siedzi w przychodni . Nie słucha co się do niej mówi zawsze ma odpowiedz na twoje pytanie czy mówienie o swoich dolegliwościach lekarz tylko z nazwy!

Po dwóch wizytach więcej do tej Pani nie wybiorę się z dzieckiem - szkoda czasu. Za każdym razem miałam wrażenie, że przeszkadzamy w rozmowach prywatnych przez telefon. Nie skończyła z nami rozmawiać, a już znowu trzymała komórkę w dłoni. Nie słucha kompletnie tego co się mówi, lekceważy informacje jej przekazywane. A w końcu nie ja wystawiłam dziecku skierowanie do specjalisty. Ogólne wrażenie - traktowanie pacjenta "na odczepnego". Oczywiście wizyta na koszt NFZ.

Po dwóch wizytach więcej do tej Pani nie wybiorę się z dzieckiem - szkoda czasu. Za każdym razem miałam wrażenie, że przeszkadzamy w rozmowach prywatnych przez telefon. Nie skończyła z nami rozmawiać, a już znowu trzymała komórkę w dłoni. Nie słucha kompletnie tego co się mówi, lekceważy informacje jej przekazywane. Ogólne wrażenie - traktowanie pacjenta "na odczepnego". Oczywiście wizyta na koszt NFZ.

Uprzejma, kompetentna lekarka.jestem bardzo zadowolona z kolejnej wizyty.leczenie skuteczne.mimo kolejki polecam

Byłam u Pani doktor z dziećmi i nie mogę narzekać. Porządnie zajęła się schorzeniem, nie przepisała kolejnej partii antybiotyków, bo w końcu to najłatwiejsze. Nie miała nic przeciwko gdy dzieci nie siedziały spokojnie w gabinecie. Bez kłopotu wyjasniła mi na czym polega problem i co mozna zrobić. Jestem pozytywnie zaskoczona.