lekarz Lidia Hadaczek-Tura

3,3
3,3
2,9
3,2

Alergie to ma ta pani - na zwierzęta. Od progu każe oddać (nawet to zwierzę, na które testy nic nie wykazaly) zwierzę, straszy astma i Bóg wie czym jeszcze. Na szczęście potem trafiłam do normalnego lekarza, który rozumie, że członków rodziny się nie oddaje. Zaczęłam odczulanie (choć pani doktor twierdziła ze jest groźne i nie efektywne), córka ma dobrane leki i żyjemy sobie szczęśliwe - i nadal z psem i z kotami :)

Po dwóch wizytach więcej do tej Pani nie wybiorę się z dzieckiem - szkoda czasu. Za każdym razem miałam wrażenie, że przeszkadzamy w rozmowach prywatnych przez telefon. Nie skończyła z nami rozmawiać, a już znowu trzymała komórkę w dłoni. Nie słucha kompletnie tego co się mówi, lekceważy informacje jej przekazywane. Ogólne wrażenie - traktowanie pacjenta "na odczepnego". Oczywiście wizyta na koszt NFZ.

Osobiście nie polecam ,wybuchowa , nerwowa ma się wrażenie , że za karę siedzi w przychodni . Nie słucha co się do niej mówi zawsze ma odpowiedz na twoje pytanie czy mówienie o swoich dolegliwościach lekarz tylko z nazwy!

Jeden z najlepszych lekarzy, jakich znam. Leczę się u Pani doktor bardzo długo i nie zamierzam tego zmienić. Pomagała mi także na telefon, bezinteresownie, poświęcając swój domowy czas. Nigdy nie była niemiłą, jest osobą konkretną i zdecydowaną, co może niektórym wydawać się niesympatyczne. Zawsze prowadziła leczenie mojej choroby w sposób profesjonalny a przyznać muszę, że bywało różnie. Przejmuje się pacjentem i pragnie mu pomóc, jest zaangażowana w leczenie. Zdecydowanie polecam Panią doktor jako specjalistę i człowieka.

Po dwóch wizytach więcej do tej Pani nie wybiorę się z dzieckiem - szkoda czasu. Za każdym razem miałam wrażenie, że przeszkadzamy w rozmowach prywatnych przez telefon. Nie skończyła z nami rozmawiać, a już znowu trzymała komórkę w dłoni. Nie słucha kompletnie tego co się mówi, lekceważy informacje jej przekazywane. A w końcu nie ja wystawiłam dziecku skierowanie do specjalisty. Ogólne wrażenie - traktowanie pacjenta "na odczepnego". Oczywiście wizyta na koszt NFZ.

U Pani doktor lecze się juz 12 lat w tym 7 lat odczulania. Zdecydowanie mój stan zdrowia sie polepszył, a tego czego nie dało sie wyleczyc odczulaniem lecze na bieżąco lekami i pomaga. Nigdy tez nie odczułam zeby była niemiła, fakt czasem ze względu na dużą ilośc pacjentów wydawała sie bardzo konkretna i nastawiona na leczenie ale chyba o to chodzi.

Byłam u Pani doktor z dziećmi i nie mogę narzekać. Porządnie zajęła się schorzeniem, nie przepisała kolejnej partii antybiotyków, bo w końcu to najłatwiejsze. Nie miała nic przeciwko gdy dzieci nie siedziały spokojnie w gabinecie. Bez kłopotu wyjasniła mi na czym polega problem i co mozna zrobić. Jestem pozytywnie zaskoczona.

Wszystko jak być powinno. Jestem zadowolony a odczulam się już 3 lata. Efekty przychodzą z czasem - nie po po pierwszym odczulaniu... Pozdrawiam.

Uprzejma, kompetentna lekarka.jestem bardzo zadowolona z kolejnej wizyty.leczenie skuteczne.mimo kolejki polecam